|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 197 [198]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 11:39:04   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

punce ali katera kaj ve kako je z lumpo6, se mi zdi da se že dolgo ni tukaj nič javilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim, da ima lumpa na morju prikolico in da je kar celo poletje tam. Lahko da se motim, ampak rodila pomojem še ni.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 7.8.2010 11:45:34 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 12:39:54   
malecka_mateja
dan!

sem šla potem počivat in je minlo hvalabogu. sem pa danes ko sem šla v tuser posted image rguser posted image ovino kupila torbo previjalno mapk ni pruser posted image vijalna ampak navadna torba ki imam kr nekaj predalčkov in sem dala za njo 6.30 evrov znižana je billa. previjalno podlogo pa bom porabuser posted image la iz nivea nahrbtnika, sej bi tudi nahrbtnik uporabljala maak še vedno ga imamo v uporobi za tjašo in ztao sem si mogla nekaj umislit. je pa ta previjalna iz dm-a ful lepa ampak so jo imela samo v rjavi barvi zato je nisem vzela. tako da punce pejte v kako papirnico ali večji center pogledat zdaj ko imajo veliko teh torb za čez ramo boste ziher kaj pmaetnega našle za pocni denar.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 14:47:29   
NiNiBo
katrinka super, super novicke. To pomeni, da ko pridem z dopusta bom pa ze brala dobre novicke!! 
tascice moja se sicer ne vtika v naju, ker je malo predalec user posted image user posted image . Moram pa reci, da imava en tak OK odnos, nisva pa najboljse prijateljice enako velja za tasta.   

torba jaz jo ne bom kupovala, ker se mi ne zdi potrebna. Imam tudi en lep ruzak in bom kar pri tem ostala. Sicer pa verjetno je fino, ce kje najdes tako da pase h vozicku.

eva2010 super presenecenje!!!!

Midva sva pa vceraj koncala z sobico za najino strucko in sedaj imam vse pripravljeno. Sva pa oba zelo zadovoljna kako sva naredila in jo greva sedaj kar veckrat malo pogledat. No moj je pa danes klical svoje starse in v navalu zadovoljstva namesto, da bi rekel, da sva koncala z sobico, je pa kar lepo imel povedal user posted image  tocno za koga sva koncala sobico. Sem ga vprasala ce ve, da je povedal tocno po imenu za koga sva naredila sobico, model se nic ne spomni, ah tale moj je res strucko. Ze za spol se je zagovoril, sedaj pa se za imeuser posted image user posted image user posted image .  Ko pa pridem iz dopusta pa si bom pa pripravila se torbo za porodnisnico in potem smo v nizkem startu.

Moj je priden pa sedaj kosi vrt jaz pa pocasi za racunalnik in imam se mal stvari za na tezi naredit, da se to posljem se enkrat k mentorju predno gremo drugo soboto na dopust.

Vsem pa en lep vikend!! 

(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 16:28:18   
Anonimen
hej čvekice! user posted image

dans pa ste presenetljivo razpisljive user posted image
ni v navadi, da bi se za vikend toliko pisalo hehe user posted image

tašča & tast: tu sem pa jaz menda ena redkih srečnic... pomagata namreč pri vsem... od A do Ž bi se reklo user posted image
onidva sta me sprejela kot hčer, jaz njuju kot starša... da ne boste mislile, še okurcana sem kot hčerka hehe user posted image kaj morš, ko pa včasih res kako kiksnem hehe user posted image
mam pa žal z lastnimi starši tako smolo al pa še večjo, ko nekatere s taščami... user posted image
ampak sem že to nekako prerasla in prebolela... mam zdaj novi dom in je to to... me je skup same sreče trenutno... tut dragi je pravo srce, tak da... user posted image bo menda pa sam sladkorček skupaj hehe user posted image

hrana: tukaj pa jaz resn nimam težav... saj glede na pridobljene kile v zadnjem mesecu ne hehe user posted image nisem vedela, da zelenjava tut redi user posted image

trebuh: moj je kar smešen, oz user posted image ... ma zelo zanimivo lego... z glavo me pritiska na mehur, ritko pa noge pa potiska na zunanjo stran reber? a se kateri dogaja še kaj takega? jaz tega še v življenju nisem videla, še manj pa slišala user posted image

tejči: sem pozabla za seznam, ponovni pregled mam 12. 8.
sem hitra a ne user posted image
neki se dogaja baje... vsaj občutek mi pravi tak user posted image

zobje: a osemke so modrostni? jaz namreč nimam nobenega, niti nastavka za njih ni videti user posted image
bom pa mela za po porodu tut enega za spulit... tričetrt zoba se mi je odlomlo in mi nima mase na kaj pritrdit... user posted image

mariborčanke: da bi vedle kak mi je hudo, da nisem mogla pridet... šmenta user posted image ...
v ponedeljek pridem v mb, ker moram po dragega, rabi prevoz... bi mela katera mogoče čas in voljo za kako kavico v EP-ju user posted image
v mb pridem že dopoldan, da se izognem sparini in gužvi, domov pa grem ob pol petih ali pa še kasnej... če ma ktera vmes čas, se mi naj javi user posted image

eh grem še en sendvič nareit user posted image

(odgovor članu NiNiBo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:19:36   
tejči28
user posted image   Naši       pregledi!  user posted image



user posted image    Redni pregledi  user posted image



10.8. katrinka,sanje2,NiNiBo,Gala4
         benika-APN,maca29,SOncIca
         LoveLove
11.8. almera ,malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali,corfu,laliela
16.8. amelie010
17.8. božička09
18.8. inčy,mala,tpmc,bambinca
19.8. nenka7,natalija28
20.8. eva2010,izabelina,klemcy
23.8. katrinka
25.8. teodora75,lillchy123,mala2001
27.8. lenca78
31.8. natalija28,T.Z.
07.9. nadka30
08.9. natalija28



user posted image     UZ pregledi    user posted image



09.8. lillchy123
10.8. sanje2
12.8. archie
18.8. tpmc
31.8. T.Z.




user posted image      CTG      user posted image



10.8. katrinka,tejči28
11.8. malecka_mateja,tinkatonka
12.8. archie,hanizali
18.8. tpmc,bambinca
20.8. malecka_mateja,tinkatonka
23.8. katrinka
25.8. lillchy123,mala2001
26.8. sanje2
27.8. lenca78
31.8. T.Z.



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:21:29   
tejči28
laliela,jaz jutri žal ne morem.Problem je v tem,da sem sama doma in ne morem več tolko nosit malega,saj dol po stopnicah še gre,nazaj pa več noče it in ga morem nosit,v tem stanju pa ga več ne morem,ker že ko ga včasih tak dvignem,me v predelu jajčnikov pošteno zapika. Nočem se kaj hecat preveč,da ne bi blo kaj narobe.



_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:23:51   
Lenca78
Joj mene pa že več k uro na 7 minut dajejo popadki diham ku slon user posted image kako nej dopovem tamali da še ni cajt da se men še ne da dons it rodit, sam matr pa ni prijetno tole.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:26:18   
tejči28
uuuu lenca, to pa je resno za slišat. Pa ne moreš vplivat na to. Boš videla kak se bo razvilo. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:29:02   
Lenca78
Ja doma mi dopovedujejo da nej noge skup tišim user posted image upam da se tole umiri ker mi res še ni je vseen mal prezgodi mam še 34 dni, čeprov je v četrtek rekla da znam prej rodit. Držte pesti da še ne grem.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:31:07   
nadka30
danes imamo pa bolj kot ne zatišje tukaj, verjetno vse lepo počivate.
Lenca78 držim pesti pa kakorkoli se bo že odvilouser posted image user posted image user posted image user posted image .
Še malo i bomo na tretjem delu, sem videla da imamo že odprt tretji del, ja punce daleč smo že, gremo hiter čvekat da zapremo ta del in gremo v tretjegauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:45:17   
tejči28
lenca ena moja kolegica je rodila v 35t in 3 dni,pa ima čisto zdravo punčko,sta šli normalno iz P,ker je bila dovolj razvita in je imela dovolj kg.Tak da ne skrbet,vse bo vredu tudi če rodiš.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 19:48:35   
Lenca78
Hvala za tolažbo, sam si res še ne želim rodit sej pomoje nau nič k ni vedno bolj pogosto vsaj upam user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 20:03:24   
mala2001
Večer!

Lenca ne še it, si sam 5 dni pred mano in js tud še ne bi šla kak mesec!

Sicer sva pa danes sestavila posteljco za user posted image in spakirala sem torbo za v P in cote (za user posted image in zame) za iz P in jih pospravila v lupinico. Tako, da mi smo nared - ampak samo fizično.

user posted image me pa brca tako zelo, da se lepo razbere stopalce... Malo boli, ampak vsaj vem da je vse ok. user posted image



(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 20:13:14   
Anonimen
tejči, ni panike user posted image
sej sem rekla, če bo slučajno ktera lahko user posted image
ti pa se le pazi, pa nič dvigovat ne user posted image

(odgovor članu mala2001)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 20:31:11   
NiNiBo
IZVIRNO SPOROČILO: Lenca78

Joj mene pa že več k uro na 7 minut dajejo popadki diham ku slon user posted image kako nej dopovem tamali da še ni cajt da se men še ne da dons it rodit, sam matr pa ni prijetno tole.


Ulala tole se pa resno slisi!!!! Upam, da cimprej mine in da tvoja pupika se malo pocaka!! 

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 20:39:03   
Lenca78
No da povem veselo novico niso več tok pogosti očitno je sam hotla me mal zdrmat k se mi cel dan spi user posted image bomo mi počakal vsaj do polne lune 24.8. sm se odločla, če se me je že dons usmilila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 20:58:09   
tejči28
lenca user posted image user posted image user posted image .A 24.8 je polna luna? To se pa lahko pol pripravimo na ta datum,ziher bo katera šla.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 21:00:43   
Anonimen
jap... tut meni se zna zgodit, da me takrat vidite tam... tak da tejči, ktera bo prva... ti ali jaz? al boma kar obe naenkrat v porodni sobi user posted image

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 21:07:02   
tejči28
če jaz rodim 24.pol je to spet 9dni prej kot je bilo prvič.To bi bil hec.user posted image user posted image

laliela komot sma lahko obe,boma vsaj v isti sobi.Ker tam sta samo 2 v sobi.  user posted image user posted image


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 21:13:40   
Anonimen
tejči... mi pravimo, da iz heca so deca user posted image

boma videli, če prav napovedujeva hehe user posted image
bi porodničarji paniko naredli: ja nimamo sam mariborčanke, mamo še eno haložanko!!!...  user posted image

a sam po dve so ponoven v sobi?
jaz se skos žerem, če bom dobila kako fajno, da se bo dalo kaj prešvinglat in prezračit sobe... če ne bom več na tleh in kisiku, kot pa pri zavesti user posted image
tega me bolj strah kot pa poroda hahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 21:21:37   
tejči28
zakaj pa se ne bi dalo prezračit sobe? midve sma kar precej zračle,že zaradi obiskov je trebalo zračit,ker je bilo toplo in čuden vonj.To je še slabše za user posted image je več bacilov,kot če pride malo svežega zraka.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 21:33:44   
Lenca78
A bi blo pametno da bi jest jutr sama barvala sobo, glede na današnje dogodke? Sam jest morem tole preštrihat preden se mala odloči da je dost heca pa res vn pride user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 21:40:39   
tejči28
jutri ni pamteno,da bi sama barvala in se tolko prepogibala.Al da ti kdo pomaga,al pa počakaš kaki dan.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
7.8.2010 22:42:56   
Anonimen
ne vem... zgleda da me eni zavistneži strašijo user posted image
pol pa mi še naprej rečejo da mam fobijo kao.... mislim halo... fobijo pred slabim luftom ja... koje budala user posted image

lenca nič pleskanja zate trenutno... če ti bo ratalo kasneje bo, če ne pa enkrat po porodu... sej sten ne boš s sandolinsom barvala ampak z jupolom, ki pa niti tak ne smrdi, pa še hitro se suši, tak da maš v jesen še kar čas, da popleskaš in prezračiš user posted image

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 197 [198]
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 197 [198]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?