|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   so vsi nedonošenčki take črtice??
12.7.2005 22:02:54   
k1
zanima me, ali so vsi take črtice kot moja? no, sedaj je že kar nekaj zrasla, pa se mi zdi, da je dolga in suhica... (sicer pa - če je po meni, jaz sem se v mladosti skoraj prelomila od suhosti :)- , kar za zdaj ne morem več reči :)-:)-:)- ).

kako je z vašimi bejbiji? je kateri malo bolj zalit??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   so vsi nedonošenčki take črtice??
12.7.2005 23:11:26   
Marogica
Draga k1, narava je res hecna. Moj ta prvi pobalinček je bil isto suhec in dolg kot ponedeljek. Ko se je začel kobacat je bil še bolj suh. Ne duha ne sluha o kakšnem "babyšpehu" Jedel je normalno in vse. Tako je tudi še sedaj. Star je 4 leta in je zelo visok, pri kilogramih pa zaostaja za 2 kg. Je pa zdrav in živ, da je kaj.
Ta drugi je sedaj star skoraj 7 mesecev. Pravo nasprotje. Ga kličem "sinko debelinko", ima toliko "babyšpehca", da je prav luškano okrogel. Sedaj čakam, da bo začel kobacat in da bo "pokuril" ta špehec.
Torej ne sekiraj, dokler je zdrava, je vse ok. Lepo se imejte

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   so vsi nedonošenčki take črtice??
12.7.2005 23:12:27   
Marogica
Pozabila sem dodati, da je "suhec" normalno rojen, "sinko debelinko" pa v 36 tednu

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   so vsi nedonošenčki take črtice??
13.7.2005 6:51:29   
dory
joj joj...nas je sicer velik ampak grozno grozno suh...nikol ga se nisem vidla z licki...pri skoraj 15m je visok 83cm in ima bogih 9kg..pa se za to kilazo smo se mogl presnet namatrat...rodil se je pa z 48cm in 2030g..

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   so vsi nedonošenčki take črtice??
13.7.2005 10:31:14   
dinika
Tudi moja je suha pa dolga, pa saj bo počasi, zgleda da je po meni v nojih mlajših letih:)-:)-:)-

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   so vsi nedonošenčki take črtice??
13.7.2005 14:30:48   
kimi
Moj ima pri 14 mesecih 12kg...rojen je bil v 33 tednu. Ni debel kot so kakšni pravi špeharčki ampak je bolj med močnimi

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   so vsi nedonošenčki take črtice??
13.7.2005 15:59:18   
Janeja
Moja mala ima pri 4,5 mesecih še vedno samo 2430 gr :(
Je tak drobižek, da moram res vsakmu povedat, da je (ravno danes) po PDP stara komaj en mesec, drugače pa res kar čudno zgleda.

Tudi jaz mislim, da bo ves čas mala črtica. :)

LP
Jerneja :rozica:


(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   so vsi nedonošenčki take črtice??
13.7.2005 18:01:17   
anajmad
Naša Pia se je rodila v 35. tednu in je imela 2700.Kasneje je jedla kot hrček,če je pridobila v prvem mesecu kilo in pol.Lepo je rastla in se redila tam do 8. mesca,potem pri enem letu je imela 9 kil in pol.Sedaj pri 11.letih je taprava prekla,velika skoraj kot jaz.Je bila pa zmeraj bolj drobne postave,jst pravim manekenske.
en lp:morje:D.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   so vsi nedonošenčki take črtice??
13.7.2005 22:35:58   
* Mateja *
Moj Nejc ima pri 8 oz. 5 mesecih 7400g in je dolg 67cm in se mi zdi, da je glih tapravi, ni ne debel niti suh. Papca pa tko, en dan ful, drugi dan mal majn, se pa že kakšen teden upira mleku, tako da je skoraj samo gosto hrano. Se mi pa zdi, da mu špehec sploh ne more ratat, ker stalo giba, kaj bo šele ko se bo začel sam hodit!!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?