|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
19.9.2010 19:23:20   
petea
rdečebela,
za letos je bil rok 22. 5., vendar za vas še tako ali tako ni prišel v poštev, ker še niste družina, ampak samo par.

Določena starost staršev za pridobitev te subvencije ni pogoj (razen za tiste, ki gredo za največ 2 leti v tržni najem).

Če želita uveljavljati subvencijo za mlade družine, mora vsaj en od vaju postati lastnik stanovanja, kjer boste živeli, vendar velja samo kupoprodajna pogodba (ne darilna), ali pa mora vsaj eden od vaju pridobiti za stanovanje gradbeno dovoljenje za gradnjo, rekonstrukcijo ali adaptacijo objekta (za to pa potrebujeta stavbno pravico).
Dejstvo pa je, da če vlagaš v nepremičnino nekoga drugega, četudi so to starši, je te zadeve tako ali tako dobro urediti pred pričetkom svojih vlaganj.

Več o letošnjem razpisu in pogojih si preberi na: http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/610/subvencije/javni-poziv.html. Marsikaj pa že piše tudi na tem forumu.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
25.9.2010 8:37:50   
Tinky
KONČNO

Danes sem prejela sklep o dodelitvi subvencije, nakazovali bojo po 15.10
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 15:44:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
28.9.2010 9:22:30   
spely*
mi smo tudi dobili subvencijouser posted image , ne vem pa kdaj bo nakazano, ker nič ne piše... mi smo letos prvič oddali vlogo in me zanima, če nam zdaj res pripada 8 let ta subvencija?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
28.9.2010 9:42:03   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: spely*

mi smo tudi dobili subvencijouser posted image , ne vem pa kdaj bo nakazano, ker nič ne piše... mi smo letos prvič oddali vlogo in me zanima, če nam zdaj res pripada 8 let ta subvencija?


Super, da ste dobili. Me pa zanima, a si ne preberete razpisov, mna katere se prijavite - tam o teh osmih letih vse piše.
Nimam namena biti nesramna, ampak res vas veliko sprašuje stvari, ki jih imate pred nosom oz. bi o njih morali že prej kaj vedeti.

No, pa da ne boš brskala, ti olajšam zadevo:

Subvencijo boste lahko dobivali vseh 8 let, če bodo vsa ta leta še taki razpisi, če se pogoji dodelitve ne bodo kaj spremenili, če boste vsako leto pravočasno oddali vlogo in če boste vsa leta izpolnjevali dohodkovne kriterije.

(odgovor članu spely*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
15.11.2010 22:41:50   
googica
lep pozdrav. tudi mi smo oddali vlogo... pa še nič.. nobene odločbe, nič.. klicali so nas da nam nekaj manjka, to smo takoj uredili, pa še vedno nič od nič. je še katera na istem? ste že vsi dobili? :(

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
16.11.2010 17:13:50   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: googica

lep pozdrav. tudi mi smo oddali vlogo... pa še nič.. nobene odločbe, nič.. klicali so nas da nam nekaj manjka, to smo takoj uredili, pa še vedno nič od nič. je še katera na istem? ste že vsi dobili? :(


pri nas je popolnoma enako... nič še.. user posted image

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
16.11.2010 18:50:54   
googica
ah grozno.. jutri zjutraj bom klicala, da vidim kaj mislijo zdej...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
16.11.2010 18:54:13   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: googica

ah grozno.. jutri zjutraj bom klicala, da vidim kaj mislijo zdej...



Kaj pa, če bi malo na njihovi strani pogledali, kaj piše? Je še veliko neobdelanih vlog. Tole je 5 dni stara novica:

Obvestilo prijaviteljem na javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za leto 2010Datum: 11. november 2010Tretja nakazila subvencij upravičencem po pravnomočnih sklepih v skupni višini 92.700 EUR
Seznanjamo vas, da je Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad dne 11.11.2010 iz Proračuna Republike Slovenije prejel 92.700,00 EUR sredstev za nakazila subvencij po pozivu 2010 in bo tako nakazal III. kvoto subvencij tistim upravičencem, katerih sklepi so na podlagi prejetih dokazil postali pravnomočni najkasneje do (vključno) 9.11.2010.

Na dan 11.11.2010 bo tako za leto 2009 izvedeno nakazilo v skupnem znesku  7.500 EUR za 25 upravičencev in za leto 2010 za 284 upravičencev v višini 85.200,00 EUR oziroma v skupnem znesku 92.700,00 EUR.

Strokovne službe Sklada se bodo tudi v prihodnje trudile, da bi v čim krajšem možnem času zaključile s pregledovanjem in obdelavo preostalih vlog.
 
Preostali del sklepov bo tako poslan upravičencem takoj po zaključnih postopkih in sklenitvi dodatka k pogodbi, ki jo je Sklad sklenil z Ministrstvom za okolje in prostor za pridobitev preostalih potrebnih sredstev.

Glede na oceno dodatnih potrebnih sredstev za nakazila, izredno veliko število prejetih vlog in težavo SSRS glede premajhnega števila kadrov vam točnega datuma obdelave preostalih vlog v tem trenutku žal še ne moremo podati.

Lepo vas pozdravljamo,

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
16.11.2010 20:23:52   
googica
aha, super sazi, hvala. običajno sem vedno preverila kaj pišejo na strani, tokrat pa nisem...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?