|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kebab in podobno
28.4.2010 12:15:28   
klara2007
zanimame če katera v nosečnosti je kebab, burek...
vam da ni ne vem kaj zdravo,ampak meni se enkrat na mesec ali dva tako zlušta damorem it po njega
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kebab in podobno
28.4.2010 12:20:09   
baguSka
sicer nisem noseca, ampak komot jes kebab - brez majoneze.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kebab in podobno
28.4.2010 12:24:51   
koala
Jaz sem bila v nosečnostičist noran na vse vrste fast fooda. Za zajtrk kosilo in večerjo bi lahko jedla pizzo, vmes pa kak hamburger, kebab,... Sicer sem se držala nazaj in sem si fast food privoščila 1x tedensko. Tako da 1x ali 2 x mesečno res ni panike, go for it.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kebab in podobno
28.4.2010 12:26:38   
Felicita
lahko ješ... edino jest bi jedla tam, kjer je večja frekvenca ljudi, da je bolj frišno... čeprov, jest se v 10ih letih odkar jem tovrstno hrano še nism zgiftala. kšne druge potencialne škode pa ne vidim.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kebab in podobno
28.4.2010 12:26:52   
baguSka
ajejj. zdej se je pa se men zalustal, da bi si sla iskat enga.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kebab in podobno
28.4.2010 18:52:53   
mayci
Mmm, kebab user posted image , pa burek...joj,kar zdajle bi šla po enega...user posted image Seveda ga lahko ješ, pazi le, da je sveže.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kebab in podobno
29.4.2010 10:43:02   
aly12
joj, a je blo treba zacet to temo?user posted image user posted image si predstavljate, da se zdaj vse srecamo pri kakem kebab lokalcku? hehe, en kup nosecnic, ki hoce kebab brez majoneze. user posted image

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kebab in podobno
29.4.2010 12:00:56   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: aly12

joj, a je blo treba zacet to temo?user posted image user posted image si predstavljate, da se zdaj vse srecamo pri kakem kebab lokalcku? hehe, en kup nosecnic, ki hoce kebab brez majoneze. user posted image


zakaj pa to? jest ne poznam nobenga ki bi delu domačo majonezo, kupljena je pa popolnoma neproblematično živilo (in po raziskava celo zavira razmnoževanje mikrozverin).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kebab in podobno
29.4.2010 20:19:18   
tweety83
Sem jedla oboje in tud mehurčke sem pila (coca colo in fanto - pa jih prej nisem marala). Če se ti lušta si kar privošči,saj ne boš tega jedla vsak dan za kosilo ali večerjo.
Sem se pa izogibala suhomesnatim izdelkom in pa tatarskemu (ki ga drugač obožujem),ker nisem prebolela tokse.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kebab in podobno
3.5.2010 9:29:10   
aly12

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: aly12

joj, a je blo treba zacet to temo?user posted image user posted image si predstavljate, da se zdaj vse srecamo pri kakem kebab lokalcku? hehe, en kup nosecnic, ki hoce kebab brez majoneze. user posted image


zakaj pa to? jest ne poznam nobenga ki bi delu domačo majonezo, kupljena je pa popolnoma neproblematično živilo (in po raziskava celo zavira razmnoževanje mikrozverin).



Zato, ker je baguSka tako zgoraj napisala in je bil samo hec, ki je slučajno še njeno izjavo povzemal.

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 17:22:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aly12)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kebab in podobno
29.5.2010 22:19:34   
samado
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo



jedla sem VSE.
kar se tiče nezdrave sem poskusla neprepogosto.
kar se mi je zaluštal sem jedla z vsemi dodatki



Tudi jaz sem jedla vse. Ko sem zanosila, sem črtala cigarete, kavo, alkohol in gazirane pijače, pri hrani pa nisem nevem kako pazila (no, saj se je poznalo na tehtnici oz. se še vedno - pa nič hudega, glavno da smo zdravi user posted image ). Tatarca, kebaba, majoneze in še česa sicer nisem, ampak tega že tako ne jem. Sem pa vedno rada jedla in zdaj, ko imam user posted image in moram na hitro pojesti ali pa se z user posted image izmenjujeva, se včasih z nostalgijo spomnim, kako sem si včasih vzela čas za hrano in uživala v njej. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kebab in podobno
30.5.2010 8:06:54   
annie
V 1user posted image in sedaj v 2user posted image jem take stvari user posted image Sicer ne pogosto, ampak ko se mi zalušta, si pač privočšim.

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kebab in podobno
11.6.2010 14:33:12   
Nina231
Ja. Mojim trem doma kuham neko orto zdravo hrano, jaz jem pa burek, kebab, hors, McDOnalds, pa govejo juho na litre. Sicer ne jem nič od tega. V vsaki nosečnosti pa skoraj samo to; no pa veliko sendvičev in tone sadja.user posted image user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kebab in podobno
2.7.2010 14:19:15   
MissLady
men sicer ni tolk do kebabov, ja kakšen dober mesni burek bi pasal....... drgač bi SKOOOOZ jedla same sendviče z majonezo, salamo, pašeteo  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nina231)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kebab in podobno
15.5.2011 9:50:42   
maktub
jaz sem v nosečnosti toliko kebabov in hamburgerjev pojedla da je blo grdo videt... pač  mi je tko zelo pasalo da sem si ga komot privosčila..sem pa pazila kje to jem.l.nisem sla v kako zabačeno.... je pa sinko se po temu zelooo lepo redil im mami tudi,..jaz sem sla gor 26kg sinček pa se je rodil čez 4 kg :))


(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?