|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
5.8.2010 7:12:09   
NANA123
Ali lahko še meni pošljete kateri vrtci zasebni so dobri in kakšno imajo ceno.PROSIM na email ali zs.Hvala.
damjana.nejc@gmail.com 

(odgovor članu barbapapa12)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
11.8.2010 11:03:02   
tasa123
Pozdravljene,

tudi jaz sem zelo nesrečna mamica, ki je ostala brez varstva za svojega 16-mesečnega fantka..:-(
Urška09 ali katera druga mi lahko pošljete še meni ime tega vrtca, kontakt?

Najlepša hvala!

Nataša
tasa123@gmail.com

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
11.8.2010 11:14:36   
tasa123
Urška09, mi lahko sporočiš prosim kontakt za ta vrtec?

Hvala in lp,

tasa123@gmail.com

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
18.8.2010 8:50:41   
hannah27
Ali lahko še meni lepo prosim pošljete kateri vrtci zasebni so dobri in kakšno imajo ceno. PROSIM na email ali zs.Hvala.
barbi.anja@gmail.com

HVALA!!!

(odgovor članu tasa123)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
26.8.2010 9:31:27   
agi08
Zdravo.

Mi smo imeli našo v majhni privatni skupini v Dravljah in smo bili izjemno zadovoljni.
Odnos, hrana, aktivnosti, prostor, cena,... vse zelo na nivoju!

Smo imeli kar srečo, moram rečt, glede na to, kaj vse se dogaja po raznoraznih varstvih...

Lp
Maja

(odgovor članu hannah27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
26.8.2010 9:50:06   
hannah27
Zdravo Maja,

te lahko prosim za ime in naslov tega zasebnega vrtca v Dravljah, kar na barbi.anja@gmail.com
Hvala!

Lp
Barbara

(odgovor članu agi08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
7.11.2012 17:46:43   
naši sončki
Pozdrav vsem

Zanima me, če ima še kdo kako manj prijetno izkušnjo z zasebnim vrtcem Zvezdica?

Hvala, pa lep dan

(odgovor članu modrina08)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
10.11.2012 15:56:50   
Kasija
Smo imeli leto in pol otroka v zvezdici. Na splosno zadovoljni. Izpisali smo iz financnih razlogov, smo dobili javni vrtec. Je nadstandarden v primerjavi z javnim v stevilu vzgojiteljic na skupino, kakovosti ustvarjalnih materialov, dodatnimi programi kot so ples, matematika. To zadnje pride v postev pri starejsih otrocih. Najstarejsa skupina je sla recimo za cel teden smucat, kar je bilo vkljuceno v redno ceno. Prednosti? Recimo mazejo otroka s kremami za soncenje in veter, vedno gredo lahko povsod, ker imajo dovolj vzgojiteljic (v javnem prosijo starse za spremstvo), smo imeli nekajkrat letno srecanja za starse z zelo pestrim programom. Pa brezplacen ogled lutkovne predstave. Veliko je plesa, ker je v istih prostorih njihova plesna sola. Ustvarjali so ogromno, pa imajo veliko kvalitetnih materialov - recimo tiste barvaste koruzne kosmice, da ze malcki lahko ustvarjajo. Plastelin je dnevno na mizi. Moj mali je dobesedno vsak dan prosil zanj in ga dobil.
Vzgojiteljice so se res menjale. So mlade, zato zagnane, ampak je pac veliko porodnisk. So pa bile razlicne, krasne in seveda manj krasne. Lastnica je redno prisotna, kar prispeva k zavzetosti pri delu. Vsako mojo pripombo so zelo resno obravnavali in upostevali, tezave resevali. Aja, recimo so povabili logopedinjo in je ucila otroke pravilno govorit. Take ekstra stvari se dogajajo kar pogosto.
Ce bi mi ne predstavljalo financne ovire, bi imela otroke tam z veseljem.

(odgovor članu naši sončki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ.
25.2.2013 11:29:56   
_martina
Zanimajo me vaše izkušnje z vrtci Mali svet in Moje sanje. Hvala.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?