|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v ledvicah
6.5.2010 9:13:41   
jagoda28
Pozdravljene.

Sem v 25. tednu nosečnosti in me že nekaj časa bolijo ledvice. Ima katera enak problem? Kako si pomagate pri bolečinah?
Odkrito povedano mi ni k zdravniku, ker sem pri prvem sinu pristala v bolnišnici, zdaj pa si tega ravno ob majhnem otroku ne morem privoščit.
Hvala za bilo kakšen nasvet!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 9:15:02   
Anonimen
privoščiš si lahko,saj gre za tvoje zdravje.In sinu ne bo nič brez tebe če te ne bo

(odgovor članu jagoda28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 9:16:07   
Anonimen
In čeprav ima katera enak problem,še ne pomeni da je težava ista!! Zato pot pod noge.

(odgovor članu jagoda28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 10:30:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 11:05:28   
eva1
A obe ledvici te bolita ali samo ena? sicer pa sej te ne bodo naterali kr v bolnico, treba it k zdravniku, naj se pregleda urin in kri, mogoče kakšen UZ pa bo..sicer pa če se prav spomnem, da se lahko med nosečnostjo pojavijo bolečine v desni ledvici, zaradi pritiska maternice,al neki tašnega...mal pri pušenjaku pobrskja, vem da sem 1x tam to brala!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 11:17:45   
uškinamama
mogoče uroinfekt, ki je kar pogost v nosečnosti.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 11:28:04   
Jessy
Mene je tako močno bolela leva ledvica v 31. tednu, da se nisem mogla v avto usesti. Sem šla k zdravniku in so me poslali v porodnišnico, kjer sem ostala 3 dni. So me opazovali, pregledovali in dajali protibolečinske tablete. Stanje se je umirilo.

Hotela sem še to povedat, da imam tudi jaz doma majhnega otroka, pa mi jo je bilo težko pustiti, ampak ko je dovolj hudo, pač greš in ugotoviš, da te otrok sploh ni tako pogrešal kot ti njega.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 6.5.2010 11:29:04 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 12:04:42   
jagoda28
Saj vem da bi jaz bolj pogrešala njega kot on mene ;) Res me po večini boli desna ledvica. Sem pri ta prvem dobila napad, da so me v bolnico z rešilnim odpelali in sem tam preležala cel teden. Se pa spomnim da so kar v veliko primerih pošiljali na urologijo, da so jim vstavlajli neke cevčice od ledvic do mehurja. Tega me je pa tudi najbolj strah!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 12:06:04   
alejna
Svetujem ti da gres cimprej k zdravniku,tudi jaz sem imela podobne probleme...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 13:09:18   
jagoda28
alejna in kaj se je zgodilo? Kaj so ti nardili? K ginekologu ali svojem zdravniku?

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 13:31:59   
pizmovka
Lahko gre za uroinfekt. jaz sem ga dobila v 18. tednu. Bilo je januarja in enostavno nisem dovolj pila, žeje ni bilo in sem kar pozabila. So me začele bolet ledvice in mehur, peklo, tako grozno, da se ne da povedat. Med urinom sem imela velike krvave koščke. Ni šlo drugače, kot da sem urgentno mogla dobit penicilinske antibiotike, ki za plod naj ne bi bli škodljivi.
Od takrat dalje pa nisem pozabila, da je treba med nosečnostjo ogromnooooo pit!!!
Pa ne piti urološkega čaja med nosečnostjo!!!

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 13:33:58   
Anonimen
Med nosečnostkjo ni treba ogromnoooo pit

(odgovor članu pizmovka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 15:06:53   
Martinčka
no jaz imam ledvične kamne... že zaradi krčev sem morala jemati spasmex in tudi sicer so rekli da če so bolečine v ledvicah da naj vzamem spasmex (ga dobiš na recept!)... sicer pa jaz ne smem ogrooomno piti ker bi s tem preobremenila ledvice ki že tako imajo težave s 3 kamni... meni so rekli da 1,5 l na dan ok! ker tudi ne želim da bi sprožila premik kamnov ker bi mi lahko to povzročilo tako močen krč da bi lahko sprožil prezgodnji porod.

vem pa da se velikim vnamejo ledvice med nosečnostjo... tako da kar na pregled pa je!lp 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečine v ledvicah
6.5.2010 15:22:52   
alejna
Jagoda28,jaz sem imela pesek v ledvici in odkrili so mi ga slucajno v nosecnosti,ker so me tudi bolele ledvice...za mene ni bilo druge moznosti kod da veliko pijem (pila sem nek caj od petersilja) in je pomagalo,pesek je z urinom sel ven...jaz ne vem kaj je pri tebi,svetujem ti pa da gres k zdravniku,ker si noseca in je boljse da ne eksperimentiras doma.kaksne barve pa je tvoj urin?Ali opazis da ima drugacen vonj?Ali imas temperaturo?Ce se barva urina ni spremenila in ce nimas povisane temp. verjetno ni nic posebnega,malo pocakaj in ce ne bo bolje obisci zdravnika (jaz sem sla k zdr. ki je vodil mojo nosecnost saj tam tudi kont. kri in urin skozi nosecnost).upam da bo vse ok!lep pozdrav

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolečine v ledvicah
27.12.2012 12:37:42   
mam92
Pozdravljene, sem v 20 tednu nosečnosti in včeraj sem imela precej močne bolečine v predelu desne ledvice. Bolečina je sicer popuščala pa spet postala močnejša. Sicer me boli že kak teden, ampak do včerajšnjega popoldneva sem mislila da je kriv le kak prehlad. Ponoči se je stanje umirilo, sem prespala celo noč čisto normalno, zjutraj se je sicer spet pojavila bolečina , ampak zeeelo blaga. Kaj mislite da bi lahko bil vzrok teh bolečin? Kako naj to ublažim? Moj ginekolog je seveda zdaj na dopustu, nebi pa rada preživela praznikov "brez potrebe" v bolnišnici. LP

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolečine v ledvicah
27.12.2012 13:46:03   
Anonimen
mam92 kolikor jaz vem ginekolog ni za ledvice user posted image

In brez potrebe se nikoli ne gre v bolnišnico,pa tudi ne veš kaj ti je pa že razmišljaš o njej-totalno brezveze.če te pač boli pojdi do zdravnika ali pa si plačaj sama uz , v roku 48 boš že vedela če je kaj na tem
LP

(odgovor članu mam92)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolečine v ledvicah
22.1.2013 12:42:50   
tam45
Pretiravate. Tudi mene večkrat boli v predelu ledvic, ampak je zmeraj nek razlog. Najpogostejši so prepih (velja tudi če je odeja malo preveč dvignjena in je hrbet mrzlejši kot ostalo telo, pogosto se mi zgodi, brez da bi se zavedala). Potem je problem tudi hidracija, namreč premalo pitja lahko tudi povzroči bolečine. Tretji razlog je zadrževanje vode. Namreč ob obveznostih ko ravno "ne moreš na potrebo" in nato predel ledvic boli. So še drugi razlogi, zaradi katerih ni potrebno delati panike in hoditi k zdravnikom. V nosečnosti pa se moramo vse zavedati, da telo prestaja spremembe in se navaja na nov ritem. Predvsem okrog 20. tedna, ko že precej naraste volumen krvi pri nosečnici imajo ledvice precej več dela kot prej (sem sama tudi občutila). Na to novo stanje se morajo navaditi in potem tudi bolečine minejo.

p.s.: Ledvični čaj zmeraj pomaga, lahko se pije tudi v nosečnosti. Seveda pa je bolj pomembna preventiva kot kurativa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?