|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obposteljna otroska posteljica
9.5.2010 23:07:47   
Anancica
Ali ima kdo s tako posteljico izkusnje in kako je z njo zadovoljen?

Primer: http://www.otroska-trgovina.com/products/Obposteljna-otro%C5%A1ka-posteljica%2C-modra.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obposteljna otroska posteljica
9.5.2010 23:17:38   
TuBoLina_86
ja, sicer je moja narejena doma, po meri in naročilu (tast je mizaruser posted image ) in sem zelo zadovoljna... otrok ti je vedno pri roki, če rabi samo tvojo bližino, ga hitro pomiriš.... pa vse slišiš, kako diha, se premika... skratka super za mirne noči... user posted image user posted image če ga recimo dojiš ponoči, ne rabiš vstajat iz postelje, samo si malega daš zraven sebe, in je to to...

lahko samo priporočam...

moj je star 7,5 mesecev in še vedno spi v taki postelji zraven mene... pač, dokler je ne prerase...

imam pa tako, nevem, če si mogoče videla, kak je bila en čas v neckermannu....



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anancica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obposteljna otroska posteljica
10.5.2010 0:00:21   
rija
jaz je sicer nisem imela, mi pa zgleda super tale balkonček....dejansko ne rabiš vstajat, če dojiš...in še nekaj je....moj se je recimo vedno, vedno zbudil, ko sem ga polagala v "GLOBINO"user posted image  ....če sem ga dala vodoravno je bilo ok...v globino njenteuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anancica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obposteljna otroska posteljica
10.5.2010 8:16:08   
summmer725
Ojla, naš ima takšno http://www.o-baby.de/katalog/tobi/babybay-original-bett-vollholz-buche-farblos-lackiert_100101.html in je zakon res. Sedaj jo je skoraj že prerastel, jo bomo pa uporabljali kot klopco.

lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obposteljna otroska posteljica
10.5.2010 9:47:29   
Jančika_
No, saj ne rabiš ravno posebne obposteljne posteljice. Mi smo navadni posteljici odstranili stranico in jo primaknili k veliki postelji. Pritrdiš in je. Resda je zaradi oblike tavečje postelje vmes nekaj cm razmaka, ki pa ne moti (mali posteljici smo montirali zaščitno desko), komot pa ta razmak zapolnim s kakšno dekico. To bom naredila (in odstranila zaščito), ko bo otrok sam plezal naokoli. Moti me edino to, da imam bolj malo prostora, da pridem na posteljo (pri nogah je ogrodje, tako da tam ne gre, tako da mi ostane tistega pol metra med vznožjem in začetkom posteljice). Ampak OK, to ni ravno nek problem.

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.5.2010 10:51:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obposteljna otroska posteljica
10.5.2010 11:35:39   
ellie
Jaz jo imam, znamke Roba...poglej sliko v mojem albumu. Super zadeva...en boljših nakupov. Mali je star 3 mesece in še zdaj spi v njej. Mu pa bo počasi pretesnauser posted image  ker imamo večjo posteljico 140x70, nam je ta prišla zelo prav, ker če bi ono hotela dat k postelji...bi morala pohištvo v spalnici premikat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obposteljna otroska posteljica
15.9.2016 8:54:16   
mojca 87
Mi jo tudi imamo od znamke Roba. Super zadeva, ker imamo malo spalnico, nikakor ne moremo imeti tavelike zraven. Je pa super, ker smo vse dobili zraven od jogija, posteljnine, lahko je kot zibelka ali pa gor namontiraš koleščke, pa še dve škatli smo zraven dobili za shranjevanje. Kupili po smo jo na https://www.malaroba.si/, smo jo videli v katalogu pa so nam jo naročili. Nam se res super obnese. Sedaj bomo kupili ta veliko posteljico in posteljnino iz kolekcije Little stars, ker že imamo previjalno podlogo in igralno dekico. https://www.malaroba.si/posteljnine-podloge-igralni-centri-spalne-vrece-za-dojencka-kolekcije/kolekcija-little-stars.html

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?