|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako poteka vstavitev mirene
12.5.2010 18:53:46   
Zanica
Imam naročeno, mal mi je nerodno ker moram priti na drugi ali tretji dan krvavitve, kaj bom oblekla, a vzamem hlačke za enkratno uporabo pa vložek, ne vem kako to zgleda ko bom sedela na tistem stolu, uh....user posted image
Kako ste to uredile ve ki imate mireno (maternični vložek)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
12.5.2010 19:23:22   
ledenaa
Nobene drame ni treba delati iz tega.
Jaz sem tako kot ponavadi ko imam M. Imel asem tampon.Se greš slečt,takrat sem tudi vzela tampon ven,ga vrgla v smeti,se ulegla in G je opravila svoje.Potem sem si nazaj vstavila nov tampon in to je vsa umetnost.Imej s sabo še vlažilne intimne robčke,da se spodaj obrišeš in to je to

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
12.5.2010 19:42:29   
Zanica
hvala... drugače nisem tako "babska" ampak samo me je zanimalo kako ste to vi opravile da se niste "zapackale"


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
12.5.2010 20:03:24   
*miska.mcc*
ok, mam drugacno izkusnjo.
na pregledu po porodu se z G posvetujem glede zascite. in prideve do tega, da bi bila za mene najboljsa mirena.
mi zenska napise recept in mi rece naj grem dol v lekarno po njo in pridem nazaj.

pa sem rekla...saj nimam M! rece G: saj to sploh nima veze!user posted image

pridem nazaj v ambulanto z mireno v roki, se usedem na stol....hopa cupa, mirena nastavljena. brez bolecin in neprijetnosti.

sem pa dobila mireno še pred prvo menstruacijo po porodu.(pri dokaj poznani in cenjeni G na nasih koncih)

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
12.5.2010 20:20:25   
zmajaz
Ja - če jo daš vstavit po porodu, potem ni treba čakati na M, ker je MV itak razširjen od poroda.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
12.5.2010 20:36:08   
*miska.mcc*
aha, tako zmajaz. nisem vedla.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
13.5.2010 22:06:48   
klarči
Ampak tista s tamponom pa po moje ni glih fajn ideja. Saj priporočajo, da tudi kasneje nekaj časa ne uporabljaš tamponov, dokler se ne navadiš na mireno... Jaz sem šla kar z vložkom... Sicer pa mi jo je po dobrem letu dal tudi ven, ker sem ob njej mela po 13 dni krvavitev...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
16.5.2010 16:40:32   
viroza
Šla sem kar z vložkom,prej ko sem skočila na "kozo"sem se šla osvežit v wc. Pet min.je vse skupaj trajalo in rešla sem se mučih mestruacij,pms-a in vložkov.Ko preteče 5 let grem po novo.
Miš a hodiš k Jordanovi?

(odgovor članu klarči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.5.2010 17:13:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
16.5.2010 17:16:49   
*miska.mcc*
Miš a hodiš k Jordanovi?

dauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako poteka vstavitev mirene
16.5.2010 21:15:45   
viroza
A ni zlata?user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?