|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kajenje v nosečnosti inpo porodu
21.5.2010 14:02:02   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

user posted image s cigaretom je zame ena najgrših stvari, ki jih lahko vidim. Dokler ne ogroža mene, naj kar uživa, samo naj potem tudi ne joka, če je z user posted image kaj narobe.


s tem se pa jaz tud strinjam..

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kajenje v nosečnosti inpo porodu
21.5.2010 14:20:54   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo


hja ne vem kaj je v mojih izjavah kontradiktornega...



še enkrat: "nisem zagovornik kajenja"/ "punce pomirite se, **** na veliko kadijo in imajo zdrave otročke"

kaj zdaj? si proti kajenju v nosečnosti ali pravzaprav pomirjaš kadilke, češ ne sekirajte se?
in ne širi takih nebuloz, kajenje škoduje VSEM, pa če se ti na trepalnice postaviš.

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kajenje v nosečnosti inpo porodu
21.5.2010 14:51:20   
ooooo
seveda škodi kajenje... tega nisem nikoli zanikala... in seveda je boljše nehat v nosečnosti kadit, absolutno... ampak enim ne rata ker jim nenormalno paše alpa imajo hudo abstinenčno krizo - kar za otroka ni fajn... in je brezveze se sekirat če ti res ne uspe ker je samo še slabše... in je še vedno velika verjetnost da bo z trokom vse kul...
no... imamo vsaka svoje videnje... mislim da lahko odnehamo z neko negativno nastrojenostjo user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kajenje v nosečnosti inpo porodu
21.5.2010 15:54:21   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo

... mislim da lahko odnehamo z neko negativno nastrojenostjo user posted image




še najbolj pametno. stvari se itak ne bojo spremenile..pa lahk kvačkamo do jutri.

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kajenje v nosečnosti inpo porodu
21.5.2010 17:41:02   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ooooo

punce ki med nosečnostjo kadiste... upam da bo vse dobro z vašimi sončki... ne se preveč sekirat in ne pozabte da romskinje na veliko kadijo med nosečnostjo pa imajo zdrave otročke




ti si normalna?????
moderatorji!!!!!! kje ste???? TO JE PROMOVIRANJE KAJENJA V NOSEČNOSTI!!!!!

na tej temi sem prebrala dosti bedarij, ta je pa zdaleč najbolj glupa- sram te bodi- vsaj tiho bodi s takimi izjavami, če že misliš tako! user posted image



Uf veš tudi strupen jezik škodi vsemuser posted image .

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?