|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   diskus hernija med nosečnostjo
19.5.2010 12:16:19   
elni
lepo pozdravljeni!

zanima me, če ima kdo izkušnje s problemi s hrbtenico pred nosečnostjo in med njo, natančneje z diskus hernijo...

meni so namreč lansko leto odkrili le-to, in po 14 dneh v bolnišnici in peščici zdravil se mi je potem to malce umirilo...zdaj sem pa zanosila in sem trenutno v 4 mesecu nosečnosti in me zadnje tri dni že kar matra hrbtenica...

rada bi slišala kakšne izkušnje glede tega, da vidim, na kaj se še lahko pripravim...user posted image

že v naprej vam hvala za odgovore in mnenja..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: diskus hernija med nosečnostjo
19.5.2010 13:57:31   
ursi
Pozdravljena!

Žal se lahko podpišem v tvojo skupino. Diskus herijo so mi ugotovili po pregledu z Magnetno resonanco. Lahko pa rečem, da jaz med nosečnostjo nisem imela posebnih problemov, res pa je, da sem vseskozi telovadila - zmerno in redno. Delala sem vaje, ki mi jih je priporočila na fizioterapiji.

Jaz sem prvič obležala devet mesecev po prvem porodu. nato še enkrat približno isti čas po drugem porodu. Ampak sem potem res delala vaje in je res pomagalo. In sedaj imam zaenkrat mir, sem pa potem vmes še enkrat rodila. user posted image

(odgovor članu elni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: diskus hernija med nosečnostjo
19.5.2010 19:22:27   
somic
med nosečnostjo nisem imea večjih težav, sploh nikakršnih vezanih na bolečine, kot pred nosečnostjo. meni so celo rekli, da bi znalo biti po porodu bolje user posted image , en tak primer celo poznam.

rodlila sem potem predčasno s planiranim carskim, tako da se ni zgodio nič. kakšnih hujših posledic glede hernihje še nimam, sem pa bila ravno prejšnji teden na sikanju, pa jutri dobim izvide pa bomo vidli, ker me sedaj že pošteno boli, samo predvidevam, da v glavnem zaradi otročka.

bomo vidlli.

če te boli, miruj. pogovori se z zdravniki, da ne bo kaj hujšega

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: diskus hernija med nosečnostjo
20.5.2010 17:20:22   
elni
jaz sem na nuhalni malo vprašala, kakšne izkušnje imajo kaj s takimi nosečnicami in so mi rekli, da naj bi bilo po 28. tednu zelo težko in boleče in da bo takrat treba najti lego in le ležati, biti čim več v vodi, v kolikor pa bi začele noge mravljinčit, pa takoj na operacijo. Kaj se potem zgodi z otrokom, se nisem upala vprašati...

Upam še vedno, da bo vse potekalo, kot je treba, čeprav me že zdaj pri 4 mesecih hrbtenica malo opominja na to, da ni vse ok z njo...

in hvala vama za odgovor...

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: diskus hernija med nosečnostjo
1.4.2013 11:23:39   
J.83
Elni,

Tudi mene zanima kako je s hernijo v casu nosecnosti. Gled na to, da je post dokaj star, me zanima kako si prezivela preostanek nisecnostiy. Je vse potekalo brez vecjih tezav? Tvoje izkusnje in mnenja bom zelo vesela. :)

(odgovor članu elni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?