|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 14-dnevna hitra dieta
22.5.2010 20:49:41   
Anonimen
sončnica24-si ti sprobala tole dieto?in če si kako si bila zadovoljna z rezultati?
ker jaz v ponedeljek začnem s tole ko si ti prilepila linkuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 14-dnevna hitra dieta
23.5.2010 18:02:12   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

se mi kera pridruži s ponedeljkom (24.5.2010)?


mamica2009 jaz se ti pridružim. Sem že sprobala to dieto in sem shujšala 5 k, nisem pa imela nobenih "stranskih" učinkov.
Nazaj se ne zrediš, če ješ NORMALNO, če pa ješ po stariha navadah... no, če si se privič zredil, se boš tudi drugič... a ni to logično.

Ni pa dobro predolgo vztrajat. Jaz sem takrat shujšala 5 kg, potem sem imela 2 tedna pavze s zmerno prehrano, potem pa spet ta dieta 2 tedna... pa je šlo le še 2 kg dol... no, ampak takrat sem imela na 172cm višine, 66 kg... kaj veliko že ni moglo več iti dol, ker sem imela čisto ok težo...

Jutri se ti spet oglasim mamica2009

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 14-dnevna hitra dieta
23.5.2010 19:55:02   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

se mi kera pridruži s ponedeljkom (24.5.2010)?


mamica2009 jaz se ti pridružim. Sem že sprobala to dieto in sem shujšala 5 k, nisem pa imela nobenih "stranskih" učinkov.
Nazaj se ne zrediš, če ješ NORMALNO, če pa ješ po stariha navadah... no, če si se privič zredil, se boš tudi drugič... a ni to logično.

Ni pa dobro predolgo vztrajat. Jaz sem takrat shujšala 5 kg, potem sem imela 2 tedna pavze s zmerno prehrano, potem pa spet ta dieta 2 tedna... pa je šlo le še 2 kg dol... no, ampak takrat sem imela na 172cm višine, 66 kg... kaj veliko že ni moglo več iti dol, ker sem imela čisto ok težo...

Jutri se ti spet oglasim mamica2009


Lepo da si se mi pridružila. Če mi uspe spet vsaj 5 kg, bom zadovoljna.
Pa gremo

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 14-dnevna hitra dieta
23.5.2010 19:56:32   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: žabica2

A se lahko pije tudi kava z mlekomuser posted image


Jaz tudi ne morem piti samo kave, pijem jo z mlekom in to 0,5 maščobe, pa saj malo mleka ne škodi, saj ne spiješ v kavi pol litra, ampka kvečjemu pol deci, če je bela kava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 14-dnevna hitra dieta
23.5.2010 21:46:16   
Buska
tudi jaz se vama pridruzim ... vendar jaz ne pijem kave in ne maram mesa ...
kaj se lahko pije namesto kave zjutraj in kaj se lahko nadomesti z mesom ?


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 7:07:03   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

tudi jaz se vama pridruzim ... vendar jaz ne pijem kave in ne maram mesa ...
kaj se lahko pije namesto kave zjutraj in kaj se lahko nadomesti z mesom ?



namesto kave pij čaj, če ne, pa pač vodo, glede mesa, hm pa ne vem, zelenjava ga verjetno ne nadomesti, mogoče kaj sojinega?

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 8:34:25   
Anonimen
V ločevalni lahko namesto mesa ješ jajca in sir ... pač proteine ...

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 9:12:55   
Pia67
Evo, še jaz, ker sem si pridelala 2 kg viška čez zimo in se moram na hitro v roke vzet. Teža mi niha že ene 3 mesece, mal gre dol in potem gor. tako, da moram nekaj rigiriznega naredit.
Danes sem knajp in kasneje še pravo kavo že spila. Za kosilo imam 2 jajci in bučko v kockah (namesto repe). Misli, da so važne vlaknine, saj veste zakajuser posted image . repe pa ne bi.
In ostale, kaj boste počele? Tudi kaj migate?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 11:47:03   
mamica2009
Jaz sem tudi kavo že spila, za kosilo 2 jajčki in tudi bučke kuhane, repa mi glih ne gre.
Drugače pa ven na sončka, po dolgem času spet toplo in fajn.

Ne migam pa nič, če misliš telovadbo, je pa kar veliko dela s tremi nadobudneži, ki pa niso nikdar pri miru:)

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 16:56:12   
kajajaka
lačnaaaaaa user posted image

zjutraj kavica, potem jajček in špinača user posted image  (sem jo komaj po grlu spravila)
Sedaj pa šibam na zrak, da pozabim na lakoto. Čez ene dve urici pa večerja...
Prvi dan je vedno najtežji... Saj mi bo uspelo ne??? user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 17:59:25   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

lačnaaaaaa user posted image

zjutraj kavica, potem jajček in špinača user posted image  (sem jo komaj po grlu spravila)
Sedaj pa šibam na zrak, da pozabim na lakoto. Čez ene dve urici pa večerja...
Prvi dan je vedno najtežji... Saj mi bo uspelo ne??? user posted image


seveda ti bo uspelo
veeečččeeerrrrjjjaaaaaaa

jaz sem jo opravila
še kakšnega pol litra vode in zaklučimo za danes
jutri pa daljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 14-dnevna hitra dieta
24.5.2010 22:32:46   
kajajaka
evo, prvi dan je za mano user posted image user posted image user posted image  počutim se zmagovalko in 5 kg lažjo user posted image user posted image user posted image

(že od novega leta namreč začenjam razne diete in zdravo prehranjevanje, pa mi nikoli ni uspelo, ker sem se že prvi dan s čim pregrešilauser posted image )

Jutri pa kavica in žemlja, potem se pa spet javim.

Aha, jutri je šunka. Jaz je ne maram, zato si kupim salamo piščančje prsi (je tudi taka suha kot šunka).

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 14-dnevna hitra dieta
25.5.2010 6:25:54   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

evo, prvi dan je za mano user posted image user posted image user posted image  počutim se zmagovalko in 5 kg lažjo user posted image user posted image user posted image

(že od novega leta namreč začenjam razne diete in zdravo prehranjevanje, pa mi nikoli ni uspelo, ker sem se že prvi dan s čim pregrešilauser posted image )

Jutri pa kavica in žemlja, potem se pa spet javim.

Aha, jutri je šunka. Jaz je ne maram, zato si kupim salamo piščančje prsi (je tudi taka suha kot šunka).


user posted image user posted image user posted image  meni je tudi uspelo, danes bo že lažje, jaz bom tudi za večerjo puranje prsi.
zdaj grem pa kavo skuham, žemljico pa okrog 9

veliko uspeha

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 14-dnevna hitra dieta
25.5.2010 8:13:23   
kajajaka
dobro jutro,
jaz bom tudi žemljico malo kasneje, ker bom imela kosilo šele ob 15h...
Joj, kok je fini občutek, ko se prebiješ čez dan... tako sem polna energije user posted image
ampak vem, da bo jutri in v četrtek spet kriza. Takrat telo začuti, da hrane res primanjkuje in je lakota stalno prisotna. Moram si najti neko zaposlitev za čez dan, da ne bom mislila na lakoto :)

srečno!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 14-dnevna hitra dieta
25.5.2010 12:47:00   
Pia67
No, jaz pa bom videla kako bom zvozila večerni tek in pomanjkanje ogljikovih hidratov. Upam, da me potem ne bo zvilo in bom zadovoljna z beljakovinskim napitkom. poročam.
Aja, kilogramov nič manj, itak je še absolutno prezgodaj user posted image .

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 14-dnevna hitra dieta
26.5.2010 8:19:57   
Pia67
No, kaj je zdaj? user posted image

Včeraj sem vseeno pred tekom pojedla eno Isostar ploščico, ker si nisem želela privoščiti, da se bom začela trest. Šlo je brez težav, morda sem premalo pila, ker imam zjutraj 1.5 kilogramčka manj kot v nedeljo. Ziher gre na račun dehidriranosti in manjka glikogena. Bomo videli.
Lakote nobene, aja po treningu sem popila regeneracijski napitek, ki ima nekaj ogljikohidratov, to pa je bil tudi edini greh.
Ostale? kako vam gre?

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 14-dnevna hitra dieta
26.5.2010 8:37:55   
kajajaka
živjo
tudi jaz imam 1,5 kg manj- torej izgubljena voda... No, ampak nekje se mora začet... user posted image
Pa počutim se lažjo, manj napeto (saj nimam biti od česa) user posted image

Sicer pa tretji dan - kriza bo, itak, ampak se bomo prebili user posted image

Včeraj sem se pregrešila s piškotom... Mala ga je jedla in mi ga poronila v roko, ko se je šibala naprej igrat... in jaz sem ga avtomatsko pohrustala. Šele, ko je bil že v želodčku sem se spomnila. No, ampak je pasalo user posted image  

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 14-dnevna hitra dieta
26.5.2010 10:23:39   
mamica2009
NO jaz mam manj 0,7 kg, vsaj nekaj, mogoče zato manj ker se že kar nekaj časa prehranjujem po montignacu, včasih pregrešim.
Zato bo po moje tudi manj šlo dol.
Pa vsaj da nekaj.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 14-dnevna hitra dieta
28.5.2010 9:09:05   
Pia67
user posted image  dve kilci manj. Sem že realizirala željeni manjko, sedaj samo še utrjevanje. grehi. Pred treningom sem vseeno pojedla pest polnozrnatih peresnikov s solato.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 14-dnevna hitra dieta
31.5.2010 6:58:25   
mamica2009
user posted image user posted image user posted image user posted image
a ste vse obupale, z mano vred?
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 14-dnevna hitra dieta
31.5.2010 9:12:59   
Pia67
Kaj, kdo je obupal? Jaz nisem. user posted image user posted image user posted image
 
Sem pa zaradi tekmovanja mal prikrojila zadevo. Včeraj sem si nafilala zaloge z eno banano user posted image , odlično odtekla in potem po starem. Tudi testenine organizatorja po tekmovanju me niso premamile. Pa torta RD tudi ne.
Po enem tednu slabe 4 kilograme, danes se bom nalivala z H2O, včeraj je bil res težak, soparen dan, konec tedna še ena tekma, potem pa plažica, kopalke itd.
Mislim, da se da zdržat, sploh če nič ne migaš in se šparaš.
Bomo videl koliko skponelih kilogramov se bo povrnilo, računam pa, da bom manjko vsaj dveh obdržala, kar je bil tudi smisel moje misije hitre dijete...

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 14-dnevna hitra dieta
3.6.2010 13:40:14   
Pia67
Kaj je zdaj? Kje je vojska 14-dnevnic?
Manjko slabih 5 kg, mogoče stisnem še za kake pol kilce. Itak imam BMI čist OK, le šlaufek okoli pasu me je motil. Opazno manjši je, trebušnjaki ne pomagajo, ker špeh je špeh. Na EMŠO pa se ne bom zgovarjala.
Tako, čez 3 dni po diete konec, jaz sem zadovoljna, dosegla sem svoje, žalostno je le to, da se da pa niste dovolj vztrajneuser posted image .
Morda pa na dolgi rok.
Srečno!

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 14-dnevna hitra dieta
16.3.2018 15:06:42   
Janka2312
Jaz zelo priporočam Amlan Forte

_____________________________

Pregled izdelkov in dodatkov
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?