|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Življenje v Barbarigi
30.5.2010 23:24:34   
abc99
Živjo!
Razmišljamo o nakupu stanovanja v BARBARIGI pri Fažani, pa nas zanima kakšen je kaj utrip poleti v sezoni in izven sezone - ker je kraj izrazito turističen.
Kako je kaj s trgovinami - a sploh je kakšna? Pa kakšen kiosk s časopisi in pekarna, prodajalna sadja. Kje je najbližja večja trgovina (v stilu Mercator, Konzum).
Kako pa je s kakšno pizzerijo in restavracijo, kioskom s sladoledi, a je poleti kakšen bife in fast-food (s hot dogom, krompirčkom...) na plaži?
Kako pa je zvečer? A je kaj življenja, da gre človek lahko na promenado, so kakšno igrala za otroke, mogoče postavijo kak ringelšpil in vlakce?
Kakšna je plaža, je kaj sence in kakšno je morje (čistost, ježki, ali je zelo mrzla)? Koliko je gneče? A je mogoče možnost najema pedalinov?
Verjetno je tam kar precej lastnikov Slovencev, pa upam da kakšen tudi na forumih sodeluje :) !

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Življenje v Barbarigi
31.5.2010 8:34:35   
kristinaj
mi imamo parcelo tam blizu in kakšenkrat se zaradi otrok zapeljemo tja, da gredo na vlakca, trampolin, plaže ne poznam, enkrat smo bili na plaži in se mi je zdela še kar v redu, vendar predaleč od naselja, pa še tiste sence so mi delovale poscane, pa še kej bi se našlo, glede na nočna popivanja.... 

imajo picerijo, pa tudi neko restavracijo, trgovino, par kafičev, trampolin, vlakec za male, pekarno, vse skupaj na 200m, prodajalno sadja, merkator je v puli, v vodnjanu so lani odprli mislim, da konzum, še kar velik...

meni osebno tam ni všeč, deluje mi kot cigansko selo, v razsulu, vse je nedokončano, če imam za it ven zvečer grem raje v fažano, ali pa sploh ne...

si že bila tam? ja bi se tja pred nakupom odpravila na dopust, da bi se prepričala...





_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu abc99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Življenje v Barbarigi
31.5.2010 9:39:45   
Ribi Bibi
Voda je lepa in čista, ni mrzla. Poleti je fuuul gužva, pedolini za izposojo so.  V vodi je treba pazit na ježke, najbližja plaža je neuporabna, do ostalih je 10-15min sprehoda (ali par min z avtom). Senca je, ampak jo težko dobiš takoj ob vodi.
Manjša trgovina je odprta celo leto, večja je Konzum v Vodnjanu in Mercator (ter ostali) v Puli. V sezoni deluje pekarna, kiosk in štanti sadje/zelenjava. Piceriji sta dve, restavracija, sladoled, tudi na plaži je nek kafič. To so odgovori na tvoja vprašanja.
Iskren odgovor na to ali bi sama kdaj kupila stanovanje tam, je pa NE.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Življenje v Barbarigi
31.5.2010 12:25:15   
viv_
Mi imamo hiško v Peroju, zraven Barbarige pa parcelo...

Kot so napisale predhodnice: toplo odsvetujem!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Življenje v Barbarigi
31.5.2010 12:36:52   
ajsek
Meni se pa Barbariga ne zdi nič kaj bistveno slabša od ostalih turističnih krajev v Istri. Zato pa nikjer severno od Splita ne bi kupovala stanovanja user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Življenje v Barbarigi
31.5.2010 13:01:12   
kristinaj
ej vivRR potem sva pa blizu :)))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Življenje v Barbarigi
1.6.2010 8:31:14   
viv_
kristinaj, kera ulca ste? Mi smo čist zadnja pred barbarigo "na mariču"

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Življenje v Barbarigi
1.6.2010 8:58:07   
tažana
že dolgo je odkar smo bili tam na morju- pa ne bi hvala več šla tja.
vse povsod samo beton do plaže se vleče med hiškami, obala user posted image (vse polulano, pokakano) ko zapihlja vetrič iz nizkega grmičevja dobiš fajn vonjave pod nos user posted image .
Bom nehala...
aja, na drugih plažah pa mi nismo bili samo na tej osrednji.

tudi jaz ti svetujem, da greš najprej tja na dopust pa boš videla.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Življenje v Barbarigi
1.6.2010 9:09:22   
kristinaj
mi smo, ko se spustiš s peroja dol proti barbarigi, je na levo portič, greš še 100m naprej po ravni cesti in na ovinku, takoj za kamnitim zidom zaviješ desno... se pelješ še 100m in si pri nas... parcela je longera, a nikjer ne piše, pred nami je pa "zeleni bor". predvidevam da letujete v hiški v peroju?

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Življenje v Barbarigi
11.6.2010 14:28:22   
koala.cek
čisto odvisno zakaj bi imeli tam hiško. mi imamo apartma, vsako leto gremo za en teden na dopust, ampak v sami barbarigi smo dokaj malo časa. hiška je pač za spanje in uživanje. kot mesto mi je brezvezno. ampak sej zato imaš pa blizu pulo, pa potem ladje do drugih otokov, krasni izleti, zapeljemo se tudi do medulina,...itnd...pač nam je izhodišča točka. kakšen dan počivamo tudi ob plaži, senčka je, kakšno pivco, počitek, otroci čofotajo ob kamenčkih in to je to. ni pa to kraj ko bi rekel UAUAUAU. no pa meni je všeč ko je bolj mirno. imaš pa tudi restavracije, v poletni sezoni jih odpirajo kar po tekočem traku, tudi trgovina ( zeloo draga, zato kupujemo v diskontu ali pa imamo hrano s seboj ), štantki...pač tako na izi.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Življenje v Barbarigi
13.6.2010 9:37:49   
abc99
Hvala vsem za odgovore. Na koncu smo se odločili, da bomo nakup zaenkrat dali malo na hladno. Tudi zato, ker apartma niti pod razno nima urejene dokumentacije. Kot takega pa si ga ne upamo kupiti, sploh ker je to na Hrvaškem.

LP

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?