|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. roj.dan
31.5.2010 13:52:15   
mini86
kje bi lahko naredila vabila, da bi jih lahko poslala potem po mailu, notr da bo besedilo in pa slikce..tko da bi bli slajdi..sam ne power point..kšne ideje?

pa kašno besedilo da je leto naokoli da .....


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 14:01:46   
malilump
Meni osebno je najlažje na wordu ali power pointu.
Jaz sem imela ful lep verz napisan na vabilu, ampak ga moram najti.

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 14:10:35   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: malilump

Meni osebno je najlažje na wordu ali power pointu.
Jaz sem imela ful lep verz napisan na vabilu, ampak ga moram najti.


ja dj ga najdi..pliiiiiisuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 14:11:50   
Anonimen
A ni lepš doma narejeno vabilo pa poslano po navadni pošti? Jaz sem v ProMateju kupila material pa nalepkice in to pa sem jih doma naredila, notri pa na roko napisala: "dne tega in tega ob tej in tej uri praznujem rojstni dan. Pridite mi prosim pomagat upihnit mojo 1. svečko!" ... no po pošti jih nismo pošiljali, ker smo tako ali tako samo dedke babice, tete in strice ter bratrančke povabili, te pa vidimo tako rekoč vsakdan in je bila tamala tako fletna, ko je vsakemu posebi sama dala kuverto z vabilom user posted image .

Drugače pa lahko v Wordu zadevo oblikuješ pa potem pdf narediš in v njem nastaviš, da se odpre čez cel zaslon ... vem, da se da, ker je moj meni tako naredil slideshow za zagovor diplomske ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 31.5.2010 14:14:40 >

(odgovor članu malilump)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 14:14:07   
malilump
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: malilump

Meni osebno je najlažje na wordu ali power pointu.
Jaz sem imela ful lep verz napisan na vabilu, ampak ga moram najti.


ja dj ga najdi..pliiiiiisuser posted image



Bom poskusila.


_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 14:14:41   
mini86
ja mogoče je lepš in tako sem tud mislna, ampak sem se zadnji trenutek premislila in bi rada poslala po mailu..seveda prijateljem, moja babi še ve ne kaj je to mailuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 18:05:52   
Sulfinija
Jaz sem jih kar doma naredila in poslala po navadni pošti.Kupila mapice na eni strani slikica v parku od sina na drugi besedilo.

Čas teče in nič ne reče......

Iz zelo majhega dojenčka sem zrastel v pravega navihanega malčka,ki bo na svoji tortici upihnil prvo svečko.....Potem dtaum kje in kdaj bo in na koncu z velikim veseljem vas pričakujem.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. roj.dan
31.5.2010 20:32:52   
barika
Mi se nismo šli teh hecov in smo povabili osebno (samo domače).

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. roj.dan
1.6.2010 13:10:06   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Mi se nismo šli teh hecov in smo povabili osebno (samo domače).


ja to je pa res en velk hec..če povabš z vabilom in ne ustno je pa res hecn, ane


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. roj.dan
1.6.2010 13:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Mi se nismo šli teh hecov in smo povabili osebno (samo domače).


ja to je pa res en velk hec..če povabš z vabilom in ne ustno je pa res hecn, ane



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. roj.dan
1.6.2010 13:37:11   
liliana
zame je tudi hecn.....in to iz tega razloga, ker smo za prvi rojstni dan povabili samo stare starše.....in zato nismo "ročno" izdelovali vabil.....

Glede tvojega uvodnega vprašanja......tudi wordu se da vabilo zelo fajn oblikovati....z lepimi črkami, takimi in drugačnimi sličicami, "okraski".......

Lahko pa tudi kako "migajoče" vabilo kar v elektronsko pošto direktno vstaviš.....

Za slajde pa je verjentno najbolj primer powerpoint......

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. roj.dan
1.6.2010 13:40:27   
mini86
ok sm nardila in to fuuuul hud vabilo-če katero zanima naj mi pošle na zs pa ji ga z veseljem pošljem samo javno pa s tolkimi slikami nebi..sm pa nardila v programu smilebox..

men pa pač ni hecno če hočm pač mal drugač narest in ne tako kot ponavadi..mi bomo pač imeli dva praznovanja-enega za familijo, drugega za kolege ki imajo otroke..

hecno je pa mogoče ravno to da če hočš mal drugač narest si pa pol hecen..jao


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. roj.dan
1.6.2010 13:55:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Mi se nismo šli teh hecov in smo povabili osebno (samo domače).


enako. Sam, to ni glih odgovor na uvodno vprašanje.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?