|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bugaboo in sencnik
15.7.2010 10:45:26   
Anonimen
Jah ne vem ... sem ga imela za nadomestnega in men je bil v primerjavi z našim tako ogromen, štorast in težak za pop**** ...

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bugaboo in sencnik
15.7.2010 15:03:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

OTIKA- CAM NI TEŽEK, JE LAHEK,če je ker težek je to peg perego.


piše da ima 13 kg, to ni glih lahek vozičekuser posted image , je med težjimi oz najtežjimi, voziček za dvojčke ima cca15kg, BB ima recimo 9kg

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 13:17:28   
K_a_t_i
Jst sem pa še ta UV senčnik zvohala - namreč do sedaj nisem niti pomislila, da lahko otroka čez navadno strehico od vozka opeče user posted image .
Evo, o temlem je verjetno bilo govora od začetka...

http://www.joggingstroller.com/Bugaboo-Sunshade--Cameleon.pro

LpK


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 13:20:52   
Anonimen
Drugače ima pepeny ima tut UV zaščito (faktor 50 se mi zdi). Me pa blazno zanima, kako to dosežejo, da ima tkanina zaščito?

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 13:40:32   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Drugače ima pepeny ima tut UV zaščito (faktor 50 se mi zdi). Me pa blazno zanima, kako to dosežejo, da ima tkanina zaščito?


moje laično mnenje, to mora bit kao neka impregnacija oz neki takega, ker te stvari ne smeš prat s strojem. Na naših majčkah in kapicah piše v hladni-topli vodi in ročno pranje. Sušit pa tudi ne smeš na radiatorju

Za strokovno razlago pa se tudi jaz priporočamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 13:45:49   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Jst sem pa še ta UV senčnik zvohala - namreč do sedaj nisem niti pomislila, da lahko otroka čez navadno strehico od vozka opeče user posted image .
Evo, o temlem je verjetno bilo govora od začetka...

http://www.joggingstroller.com/Bugaboo-Sunshade--Cameleon.pro

LpK



jaz sem ga kupila, pa moram rečt, da nisem ravno navdušena... sicer mogoče UV žarke res zadrži, ampak je zadeva toliko prosojna, d ajo sonček vseeno zaslepi... jaz je pa sploh ne vidim, ko je tako zadekana not...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 14:54:31   
malaMravljica
Jaz tudi ne vem kako dosezejo to zascito v tkanini. Sam jaz se mu pa kar nekaj bodijev kupla s to zascito, pa jih lahko normalno perem na 60. So pa bodiji znamke Sanetta , pa tak precej tanek bombaz je, meni se zdijo zelo ok za poleti.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 15:17:36   
Hope2
evo razlage


UV-zaščitne tkanine odlikuje visoka stopnja zaščite, tj. nizka prepustnost UV-žarkov. To dosežemo na dva načina:
  • preja, iz katere je narejena tkanina, je sestavljena iz bombaža in poliamida. V fazi proizvodnje so v prejo vtisnjena in enakomerno razpršena vlakna titanovega dioksida, kemijske spojine, ki je po svoji sestavi podobna keramiki. Natančna struktura vlaken titanovega dioksida, velikosti okoli 500 nm, skoraj v celoti preprečuje prehod UV-žarkov;
  • način tkanja je zastavljen  tako, da med nitmi v tkanju ni vrzeli, ki bi prepuščale UV-žarke.
Potrebno je poudariti, da tako proizvedene tkanine zagotavljajo obstojne karakteristike skozi celoten čas uporabe izdelkov, saj ne pride do direktnega kontakta med titanovim dioksidom in kožo med nošenjem kot tudi ne do kontakta s pralnimi sredstvi med pranjem. Ob odlični in obstojni UV-zaščiti ter zaradi kapilarnega efekta poliamidnega vlakna se pod tovrstnimi pokrivali in oblačili doseže ugodna mikroklima, saj tkanine znoj in vlago vežejo nase oz. na površino tkanine, kjer z efektom izparevanja dodatno hladijo prostor med kožo in tkanino. Ob tem titanov dioksid deloma odbija sončne IC-žarke (t. i. toplotne ali infrardeče žarke), zaradi česar je površinska temperatura kože tudi do 10 °C nižja, kot bi bila pod tkanino, ki nima takšnih karakteristik.



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bugaboo in sencnik
16.7.2010 22:23:23   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Jst sem pa še ta UV senčnik zvohala - namreč do sedaj nisem niti pomislila, da lahko otroka čez navadno strehico od vozka opeče user posted image .
Evo, o temlem je verjetno bilo govora od začetka...

http://www.joggingstroller.com/Bugaboo-Sunshade--Cameleon.pro

LpK



jaz sem ga kupila, pa moram rečt, da nisem ravno navdušena... sicer mogoče UV žarke res zadrži, ampak je zadeva toliko prosojna, d ajo sonček vseeno zaslepi... jaz je pa sploh ne vidim, ko je tako zadekana not...

A to si kupila to strehico z "luknjami" ali uni podaljšek? Kaj od tega ni praktično? Jaz sem zdaj tole malo gledala za košaro (ne za športni del) pa se mi je zdelo, da morda pa res ne bi blo tako slabo. Se je pa tudi meni zdelo, da verjetno sonce vseeno sveti v oči. Mi lahko prosim napišeš kje sonček nagaja - skozi une špranjice v strehici ali skozi podaljšek? Tudi to "zračenje" se mi ne zdi, da bi bilo slabo - tamal se namreč trenutno kuha v vozičku user posted image . Hvala!

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 16.7.2010 22:25:37 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bugaboo in sencnik
17.7.2010 8:03:40   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Jst sem pa še ta UV senčnik zvohala - namreč do sedaj nisem niti pomislila, da lahko otroka čez navadno strehico od vozka opeče user posted image .
Evo, o temlem je verjetno bilo govora od začetka...

http://www.joggingstroller.com/Bugaboo-Sunshade--Cameleon.pro

LpK



jaz sem ga kupila, pa moram rečt, da nisem ravno navdušena... sicer mogoče UV žarke res zadrži, ampak je zadeva toliko prosojna, d ajo sonček vseeno zaslepi... jaz je pa sploh ne vidim, ko je tako zadekana not...

A to si kupila to strehico z "luknjami" ali uni podaljšek? Kaj od tega ni praktično? Jaz sem zdaj tole malo gledala za košaro (ne za športni del) pa se mi je zdelo, da morda pa res ne bi blo tako slabo. Se je pa tudi meni zdelo, da verjetno sonce vseeno sveti v oči. Mi lahko prosim napišeš kje sonček nagaja - skozi une špranjice v strehici ali skozi podaljšek? Tudi to "zračenje" se mi ne zdi, da bi bilo slabo - tamal se namreč trenutno kuha v vozičku user posted image . Hvala!


kupila sem ta "podaljšek" je pa isto za za košaro in športni del... tisto kar domnevaš, da so luknje v strehi, pa niso...je po moje isti material kot v tem podaljšku...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?