|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime za fantka
28.6.2010 15:39:51   
Fargesia
jst bi z veseljem skakala od sreče z vama, da bo otroku ime Domen, sam ne vem kako mojega dragega prepričat. sem mu že prej sms poslala, če res ne sme bit Domen, pa me je prejle poklical in rekel, da bo še premislil.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ime za fantka
28.6.2010 17:27:47   
Nončika
Fargi, na dobri poti si. premislil, to še daje možnost za Domena. user posted image user posted image user posted image

če ne zdaj, bo pa pri ta drugem bolj popustljiv. hehe, jaz sem mela pri N še v rezervi ime za deklico Tamara, pa je rekel, da ni šans. še v porodni sem po rojstvu prepričevala, pa ni šlo. zdaj pri ta drugem smo pa za deklico takoj štartali z Tamaro. samo, da je na svet privekal sine.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nončika -- 28.6.2010 17:29:44 >


_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ime za fantka
28.6.2010 18:07:52   
Fargesia
očitno nič ne bo z Domnom.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ime za fantka
28.6.2010 18:10:27   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

očitno nič ne bo z Domnom.user posted image


bah, je smotan!
pol pa naj bo tadejuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ime za fantka
28.6.2010 20:26:04   
Fargesia
Ime izbrano...žal ni Domen. je sicer bolj težko izgovorljivo skupaj s priimkom, ampak jst mam dost tega izbiranja in cincanja.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ime za fantka
28.6.2010 21:30:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

Ime izbrano...žal ni Domen. je sicer bolj težko izgovorljivo skupaj s priimkom, ampak jst mam dost tega izbiranja in cincanja.


Ujej, a zdaj pa čakamo!

Je pa nerodna stvar dat ime, ki je v bližini. Ime najine pupe nama je bilo povšeč že odprej. V sosednji vasi je isto leto ( v marcu) dobila isto ime ena punčka. Potem je v avgustu prišla Zarja in zdaj me skoraj vsak (ne)znanec vpraša - aja, a to je pa tako ime kot ga ima hčerka tega in tega (poimenuje starše Zarje rojene v marcu), a to sta po njej dala to ime?
Je pač Zarja še dokaj redko ime v naših krajih.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ime za fantka
28.6.2010 22:24:16   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

Erin, ne, David ne bo. user posted image bi bil pa Tilen, če ga ne bi že sestrična imela.user posted image

Kaj pa Timon, Simon, Tibor, Tinej ali Tanej,...tud kjutuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ime za fantka
28.6.2010 22:27:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

se*, Luka mi je lepo ime, sam k jih je reeeees veliko. user posted image misliš, da bo Zoja?!user posted image



Men je pa Lukas všečnouser posted image Zoja je pa itak u iber fül küluser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ime za fantka
28.6.2010 22:32:27   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

če ne zdaj, bo pa pri ta drugem bolj popustljiv. hehe, jaz sem mela pri N še v rezervi ime za deklico Tamara, pa je rekel, da ni šans. še v porodni sem po rojstvu prepričevala, pa ni šlo. zdaj pri ta drugem smo pa za deklico takoj štartali z Tamaro. samo, da je na svet privekal sine.user posted image user posted image user posted image


No taka zgodba je bila pri nas ko sem na vsak način hotela Izak-a pa moj pravi  (žal) še danes da pod nobenim pogojem... prepričujem ga že 2 leti, mogoče ga bom dovolj znervirala do naslednjega da bo popustiluser posted image user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ime za fantka
7.7.2010 18:17:27   
Anonimen
Izbiranja je konec!

Rodil se je Andraž!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?