|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
10.7.2010 21:31:35   
lunka1
... v Sloveniji ali na Hrvaškem (ne prav daleč) za neko zmerno ceno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
12.7.2010 14:46:04   
kesi
Hotel Histrion v Portorožu, imajo super notranje bazene z ogrevano morsko vodo.

_____________________________

KESI

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
15.7.2010 10:18:51   
lunka1
Hm... zmerna cena?! user posted image

V Histrion sva z mojim hodila, ko so imeli v njegovi prejšnji firmi izmenjavo in naju je stalo praktično nič... Da bi pa zdele dala 170€ za nočitev za sobo na dan (s polpenzionom pa še +15€), se mi pa ne zdi zmerna cena... Potem že raje Vile Park, kjer imaš tudi vstop za bazen, pa mi je še to kar malo veliko... (130€).

Drugače pa je super, sobe so lepe, bazen tudi, vstop na kopališko plažo, hrana 1a, super za sprehajanje z vozičkom do Pirana, ampak d.r.a.g.o....

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
15.7.2010 11:53:47   
kalbo
Zakaj za hudiča rabiš sredi poletja bazen z ogrevano morsko vodo, ko je ogrete morske vode na pretek v morju? Ne štekam tega, res.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
15.7.2010 12:08:09   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zakaj za hudiča rabiš sredi poletja bazen z ogrevano morsko vodo, ko je ogrete morske vode na pretek v morju? Ne štekam tega, res.


točno moje misli, sploh glede na to da ma morje dans 29 stopinj?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
15.7.2010 15:14:28   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zakaj za hudiča rabiš sredi poletja bazen z ogrevano morsko vodo, ko je ogrete morske vode na pretek v morju? Ne štekam tega, res.


točno moje misli, sploh glede na to da ma morje dans 29 stopinj?


PRVIČ: gremo šele septembra

DRUGIČ: imamo majhnega dojenčka


Še kaj?!

user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
15.7.2010 16:33:13   
kesi
170 eur za eno noč, ja to je na njihovi strani, preko  agencij je pa 330eur za 7 dni, če greste septembra.

_____________________________

KESI

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
16.7.2010 12:13:27   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zakaj za hudiča rabiš sredi poletja bazen z ogrevano morsko vodo, ko je ogrete morske vode na pretek v morju? Ne štekam tega, res.


točno moje misli, sploh glede na to da ma morje dans 29 stopinj?


PRVIČ: gremo šele septembra

DRUGIČ: imamo majhnega dojenčka


Še kaj?!

user posted image


In? Še vedno mi ni jasno zakaj rabiš za malega dojenčka bazen z ogrevano morsko vodo.

Septembra je pa naravna morska voda še najbolj prijetna, podnebje pa tudi.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
16.7.2010 14:10:58   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zakaj za hudiča rabiš sredi poletja bazen z ogrevano morsko vodo, ko je ogrete morske vode na pretek v morju? Ne štekam tega, res.


točno moje misli, sploh glede na to da ma morje dans 29 stopinj?


PRVIČ: gremo šele septembra

DRUGIČ: imamo majhnega dojenčka


Še kaj?!

user posted image


In? Še vedno mi ni jasno zakaj rabiš za malega dojenčka bazen z ogrevano morsko vodo.

Septembra je pa naravna morska voda še najbolj prijetna, podnebje pa tudi.

Pa kaj se je treba vtikat v odločitve posameznika??? Sem napisala da me zanima, če katera pozna tak in tak hotel, ne pa da me zanima, kaj si katera misli o kopanju v ogrevani vodi? Mogoče se ne gre samo za kopanje dojenkla, mogoče tudi meni paše tako... A veš - toplice s toplo termalno vodo obratujejo tudi poleti, pa tudi če je zunaj +50...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
16.7.2010 14:11:23   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: kesi

170 eur za eno noč, ja to je na njihovi strani, preko  agencij je pa 330eur za 7 dni, če greste septembra.

Hvala kesi, se bom pozanimala user posted image

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
17.7.2010 12:02:12   
kalbo
Ker pišeš vprašanja na javni forum, ti najbrš lahko napišem, da se mi zdi kopanje v bazenu ob morju totalna blesarija, pa naj gre za dojenčka al pa staro mamo in za tem stojim.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.7.2010 12:03:09 >

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
17.7.2010 12:08:22   
Anonimen
Krkin hotel v Strunjanu je imel ogrevano morsko vodo. Ne vem, če jo ima še in kakšna je cena.

Sicer pa za september-vprašanje popolnoma na mestu. Če je deževno (kar je v tem delu Jadrana) že možno, se nimaš kopat kje kot v notranjem bazenu.

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
18.7.2010 15:10:57   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Krkin hotel v Strunjanu je imel ogrevano morsko vodo. Ne vem, če jo ima še in kakšna je cena.

Sicer pa za september-vprašanje popolnoma na mestu. Če je deževno (kar je v tem delu Jadrana) že možno, se nimaš kopat kje kot v notranjem bazenu.

Tole je super! HVALA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
28.7.2010 20:38:20   
*bubi*
Žusterna še pride v poštev (Terme Čatež).

Sicer pa Istra - Umag, Novigrad (Maestral)... čeprav se bojim, da so notranji bezeni zaprti do konca septembra.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
28.7.2010 20:41:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Krkin hotel v Strunjanu je imel ogrevano morsko vodo. Ne vem, če jo ima še in kakšna je cena.

Sicer pa za september-vprašanje popolnoma na mestu. Če je deževno (kar je v tem delu Jadrana) že možno, se nimaš kopat kje kot v notranjem bazenu.

Tole je super! HVALA user posted image


Lunka1, ste že uspeli kaj zbrat?

Sicer pa, glede na temperature, bo tako vprašanje na mestu tudi v najbolj taglavni poletni sezoni user posted image .

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
28.7.2010 20:58:15   
branka81
oj...po moje se ti bolj splača it na hrvaško k tle tok zaračunajo a ponudjo nč

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
28.7.2010 21:02:54   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Krkin hotel v Strunjanu je imel ogrevano morsko vodo. Ne vem, če jo ima še in kakšna je cena.

Sicer pa za september-vprašanje popolnoma na mestu. Če je deževno (kar je v tem delu Jadrana) že možno, se nimaš kopat kje kot v notranjem bazenu.

Tole je super! HVALA user posted image


Lunka1, ste že uspeli kaj zbrat?

Sicer pa, glede na temperature, bo tako vprašanje na mestu tudi v najbolj taglavni poletni sezoni user posted image .

Ne, ampak mislim, da bomo šli kar sem, kar si predlagala. Bomo še počakali, če bo kakšna akcija preko sončka, in če bo, bomo šli verjetneje v Portorož. Kako pa je s tem hotelom in morjem - koliko je do morja? So mi ful všeč tiste hiške - vile!

Ja, glede na sedanje temperature pa res... Ma nič ne moreš planirat prav dolgo vnaprej, je le fino, da imaš takole ogrevan bazen za naše pikce!user posted image


Kar se pa tiče ponudbe.. (branka81) - v Portorožu (Histrion) imaš kar dovolj ponudbe, pa še hrana je super! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
28.7.2010 21:05:50   
Anonimen
Hotel je praktično tik ob morju, enako hiške. Do plaže imaš, 20, 30 metrov, kaj vem. Skratka si tam user posted image .

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hotel z ogrevanim notranjim bazenom
28.7.2010 21:19:57   
branka81
vsak ima svoj okus,ampak men naša slo obala in to ni všeč..pa tud morje se ne morje primerjat z hrvaškim..mi bomo pa itak letos malo sam mal doma u bazenčku namakal se mi zdi da je še premajhna ,da bi šla na morje z njo,bomo šli raj drugo leto pa bo fajn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?