|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Pineta (Fažana)
13.7.2010 15:08:09   
tasa_m
..ker smo letos dobili v uporabo prikolico v omenjenem kampu, me zanima če je kdo že bil?
Po slikah sodeč kamp ni slab, ampak me vseeno zanimajo mnenja.
Hvala in lep pozdrav-!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Pineta (Fažana)
13.7.2010 15:39:27   
Pinkyca
meni je full ušeč! plaža super, veliko sence in sprehajalnih poti, ... lepo
takoj bi šla tja v prikolico če bi jo dobila
tako pa hodimo na 1 dnevne izlete tja

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Pineta (Fažana)
13.7.2010 15:57:13   
Lunka
Smo bili prejšnji teden in je bilo super, fenomenalno.
Plaža je lepa, drobni kamenčki, nizka vodica, senčka. Trgovina je v kampu, restavracija, prodaja časopisa. Super je za sprehajat. Lahko pa greš peški 15min do fažane, potka je ravna, skoz ob morju, res je, da če greš po temi  ni osvetlena, tam imaš štante, lunapark, restavracije, peka palačink, no ni da ni.
Mi smo se imeli fajn in še gremo čez 3 tedne.
Lep dopust

< Sporočilo je popravil Lunka -- 13.7.2010 15:59:07 >

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Pineta (Fažana)
13.7.2010 16:22:00   
tasa_m
Oooo, super punci. Hvala vama user posted image

Me pa še nekaj zanima: ker sem na netu zasledila, da ima kamp tudi pralni stroj me zanima če ga imajo res, ker pol nebomo jemali dost brisač zraven. Imamo mal avto-Alfo 147 in bo nam že voziček cel kuferan zasedo :(

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Pineta (Fažana)
13.7.2010 16:27:30   
Lunka
Ja je pralni stroj v kampu ampak ti ne znam nič več povedat.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Pineta (Fažana)
6.9.2012 10:21:36   
gsatalema
Ojla,
kakšne sveže informacije o kampu? user posted image

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Pineta (Fažana)
2.4.2013 9:35:52   
Tippi
Nama je cela Fažana zapisana v user posted image . kemp je pa tudi ok. ni nek presežek, ampak če si navajen domačnosti, pa če te glih ne moti vsaka najmanjša malenkost, ki ni po tvojem izboru in okusu, potem je kemp odličen. pa ugodne cene so.

Letos bova šla za vikend, potem pa še na koncert v Pulo user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 2.4.2013 9:36:28 >

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Pineta (Fažana)
13.8.2013 16:26:02   
Katjusa
Mi za drug teden iščemo kamp in se nekako nagibamo obiskat v naslovu omenjenega.... v komantarjih na avtokampi.si so tako deljena mnenja da je joj no nam je bolj k to da je staro pomembno da je čisto... kako je zdej kej v kampu je kdo bil letos ja še vedno vredu... nismo zahtevni in radi imamo bolj umirjene kampe

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp Pineta (Fažana)
27.8.2013 13:07:27   
Katjusa
nam je bilo super... Drugo leto se zagotovo vrnemo;) kar smo pogrešali je edino kaka polička v tušu ampak ni panike tud če je ni se da:)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp Pineta (Fažana)
30.8.2013 20:48:39   
gsatalema
tudi mi hodimo v ta kamp... nam je všeč in se v njem zelo dobro počutimo, sicer nimamo malih otrok, ampak tudfi ti imajo svoj kotiček. Če si za mir in neokrnjeno naravo, je to idealen kraj user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?