|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julij
22.7.2005 5:31:06   
pika_b
Jutro julije :rozica:

Danes pa vas prehitevam :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: A je že katera pokonci?

Ne moremo spat, čeprav naš :modri: še pridno aja.
Mogoče me malce daje radovednost, ker grem na CTG v porodnišnico.

Sicer pa še vedno čakamo in čakamo. Ampak vse bolj kaže, da bomo vztrajali do konca.

Kaj pravite na tisto, saj vem "baba čula ,baba rekla", ampak vseeno, da se da izračunati datum poroda glede na prvi gib otroka. Vam je to kaj znano?:zmeden:

Sedaj grem pa :kuza: na eno :kava: in iskat v hladilnik nekaj za pod zob.

Uživajte in lepo se imejte in se pišemom, če ne prej ko pridem iz CTG-ja.

lp, pika_b


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Julij
22.7.2005 6:43:25   
CIPRESA
O pika držim pesti da bi kaj ratalo danes, in da bi kmalu izvedeli kako že cartaš svojega :duda:.

Tudi jaz bi že šla, ker z vsakim dnem si sam še bolj pa še bolj želim že jit.
Kaj je s tistim okrog gibov ne vem, sem ga pa jaz že zelo kmalu čutla skor neverjetno je blo da ga bi ker sem prvič noseča, pa sem takrat šla na samoplačniško k dr. Miheličevi, pa sem vidla na UZ kako me je brcnu, tko da sem bla 100% da je to naš :duda:.
In kaj naj bi pravili glede tega????

Drugače pa tudi pri nas še vse mirno, in ja tudi pri nas so se že začeli telefoni in spraševanje "a je že kaj", jaz pa veselo še kar NE NIČ NE DOGAJA.

Grem še jaz na eno :kava:.

CIPRESA :nosecka: 4 dni do PDP

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Julij
22.7.2005 7:13:21   
Meceno
Ku ku punce ;)
Jaz pa ravno previjam in vidim da ste ene še kar gor , no bom mogla tudi končati z pisanjem je Tara takooo lačna .


Ps(Držim pesti da čim prej rodite 9nebesa

Lp Meceno

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Julij
22.7.2005 7:13:51   
Emanuelle
Jaz grem tudi danes na CTG in pregled, pa verjetno že po datum za v porodnišnico - sem 4. dan čez rok (oz. 6.), pa se še kar nič ne dogaja. Včeraj sem mislila, da mi je začela odtekati voda, pa je bil samo tako močan izcedek, drugih znakov pa spet nič. Bomo videlil kaj bodo rekli.
Kaj naj bi bilo s temi prvimi gibi? Jaz se prav točno spomnim, da je bilo v začetku 21. tedna, ker me je že malce skrbelo zakaj ne.
Še :kava: na hitro pa švrk proti leonišču!
LP

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Julij
22.7.2005 7:16:06   
pika_b
Naj bi na datum prvega giba prištel pet mesecev in to bi naj bil dan D :zmeden: recimo


Jaz sem ga čutila 14.3. in če k temu prištejem pet mesecev je to 14.8. in to je en dan čez tisti maximum, ko ti sprožijo porod.

Če je kaj na tem potem še je pred nami kar nekaj tednov, da bomo videli našega :duda:.

O Cipresa jaz pa sem še 9dni do PDP.

Jaz sem že spila :kava: in napolnila svoj želodček in :duda: seveda :)-:)-:)-:)-

pika_b :rozica:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Julij
22.7.2005 7:23:26   
Meceno
Pa pogrešam vas julije :rozica::rozica::rozica:

No, sedaj pa mojo Taro z fenom sušim oz njeno tazadnjo :)-:)-:)- , uživa kot da je na plaži :)-, ima plenični izpuščaj pa malo pomaga, saj je non stop pokakana in je tako vsaj 5.min suha

UŽIVAJTE PUNCE JULIJSKE IN OSTALE:sloncek::sloncek:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Julij
22.7.2005 7:33:46   
CIPRESA
O Meceno kako ti zavidam tole...jaz pa še kar v enem kosu plešem gor pa dol pa gledam kaj se dogaja tam spodaj.

Ko bi blo vsaj že danes!!!!

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Julij
22.7.2005 7:52:53   
PBJ
Jaz pa čakam, da se moj Jure zbudi. Tako lepo spančka.:bravo: Potem pa jutranja nega, papanje .....
Res je lep občutek, biti mama in ati. Moj mi resd lepo pomaga, ker imam velike težave s hrbtenico.:(:(Verjetno zaradi epiduralne anestezije.

Drugače pa se počasi navajamo na novo življenje ...

Res vam želim, da čim prej občudujete in držite v naročju svojega :angel:. Pa saj bo hitro prišel tudi vaš čas. Medtem pa si vzemite čas zase in se razvajate.


lp in lep dan :rozica::rozica:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Julij
22.7.2005 8:35:08   
Antigona
Jutro julije!

No, luna je bla pa je šla, jst pa še zmeri doma :)- :)- :)-

Sem ravno pri :kava: in berem kako se nekatere julijske mamice cartajo s svojimi :duda:. Kako vam zavidam :ups:. Sicer bomo pa kmalu na istem, upam...

A je katera mogoče limala tisto borduro (tapeto) na steno? V mother caru sem kupila borduro z medvedkom pujem in jo morm zdej nalimat v kot okoli posteljice. Se že cel teden pripravljam da bom to nardila, pa se nekak ne morm... Nimam izkušenj :( :(...

Lp,
:rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Julij
22.7.2005 12:22:32   
Talči
Pozdravljene!

Sem bila na pregledu v porodnišnici, tako kot mi je včeraj rekel po telefonu en zdravnik, ko sem spraševala, ali naj pridem v nedeljo, tako kot imam na napotnici.
Ob 8.30 sem imela CTG, ki je v redu (popadki minimalni, samo za vzorec, srček o.k.), potem sem zdravnici rekla, da mi je moj G prejšnji teden rekel, da je plodovnica zrela, pa je naredila še kratek UZ, pa je tudi vse o.k. in normalno.

Naročili so me na naslednji pregled v soboto 30.07., točno na dan PDP. Upam, da mi ne bo treba iti in da bom že prej rodila.

Pika_b, če je to res, da je 5 mesecev po prvem gibu, potem bi jaz danes morala roditi! Prvi gib sem začutila 22.2., točno na rojstni dan mojega očeta. In danes je 22.7. Joj, ko bi le bilo..., bi bila v 9nebesa.

Sicer pa je :duda::modri: danes kar aktiven, se mi zdi tudi, da imam vsak dan bolj nizko trebuh, ker vedno bolj čudno sedim.

No, pa da vidimo, kako bo minil ta dan...

LP
Talči

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Julij
22.7.2005 13:32:43   
pika_b
Talči, saj pravim "baba čula, baba rekla". Ko takole čakaš pa itak pomisliš na vse, sam da bi bilo čimprej.

No jaz sem tudi iz CTG-ja s porodnišnice. Pokazalo je kar nekaj popadkov tja čez 80 in so me presenečeno gledali, da jih sploh ne čutim.

Nato me je dr. še raje pregledala, ker je rekla, da se ji zdi čudno da tega ne čutim in ugotovila, da sem 2cm odprta in zmehčan vrat. Da pa sedaj pregled tako :hudicek: boli pa si nisem mislila. Zdaj pa ne vem, ali ima moja G takšen prijem, da ne boli, ali pa je ta tak groba.

Ima katera kakšne izkušnje s tem, da je CTG kazal popadke in ni nič čutila?

Sicer pa v kolikor ne bo nič kazalo, so me ponovno naročili čez en teden 29.7. dva dni pred PDP.

Bomo videli ali bomo vzdržali do neslednjega petka ali bom prej :kuza::kuza::kuza::kuza::kuza: v Rim.

lp, pika_b

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Julij
22.7.2005 15:02:40   
Talči
Pravkar sem se pogovarjala z eno kolegico in je rekla, da še nobena, ki je dobila sina, ni rodila pred rokom, ampak je čakala in čakala in čakala...:ups::((:((:((

Mogoče je to še ena od tistih "baba čula, baba rekla", pa si ne bi želela, da bi bilo tako. Mi je tvoja teorija, pika_b bolj všeč.

No, ali bo kaj danes?:zmeden::zmeden::zmeden:

LP
Talči

p.s. Cipresa, pika_b, kaj so vama rekli, da dobita?

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Julij
22.7.2005 15:03:02   
Emanuelle
pika_b ja ta pregled boli "k pr norcih", tudi mene vedno mine ko pravi, da se bova še pregledale. Jaz sem imela popadke samo rahlo nad 60 pa tudi nisem nič čutila in današnji CTG 4. dan po roku ni pokazal NITI ENEGA, niti najmanjšega popadka!!!!!!!!!!1:(( :((
Tako, da imam v ponedeljek ponoven pregled in če se ne bo nič dogajalo, grem v sredo 27.07.na induciran porod!!!!:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Aja, medtem je pa že Pia rodila - a je mela kakšne znake, sploh ne vem, se ne spomnim, da bi kaj pisala...:zmeden2:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Julij
22.7.2005 15:03:28   
Talči
Pika_b, sem zdaj komaj videla :modri:. Sori.
Cipresa pa se od zjutraj ni nič javila.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Julij
22.7.2005 15:22:30   
CIPRESA
Oh Cipresa še kar doma, me pa skos neki zvija danes ampak po izkušnjah sodeč bo spet minilo.

Se je pa včerajšnja luna le izkazala da je ena julijka danes rodila. :bravo::bravo::bravo: za Pio.

Kdaj nas bo prijelo punce zdej je pa res že čas no, vsak dan sem bolj nestrpna, pa nevem kaj naj še naredim da bo kej zaleglo, edino stoje na glavi še nisem probala drugo pa že vse. Od teh zvarkov me bo prej pobralo kot pa da bom šla prej rodit.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Julij
22.7.2005 15:36:30   
pika_b
O talči, če to drži potem bomo zibali šele avgusta. :(:(:(:(:(:(:(

Meni sicer otrdeva trebuh, mali se giba bolj malo, tako, da grem sedaj počivat in štet gibe, da jih bom do večera naštela 10. Če ne :kuza::kuza::kuza::kuza: nazja v bolnico.

Emanuelle ali si kaj odprta? Meni je napisala 1-2cm in zmehčan vrat.

Kje pa je danes Malika? Ma ne, da nam je že :kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza: v Rim!

Lp, pika_b :rozica:



(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Julij
22.7.2005 16:01:21   
CIPRESA
Saj res Malike danes sploh ni!!!

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?