|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene otroških oblačil?
22.7.2005 11:59:00   
nana 27
Živjo, mamice in atiji, ki berete ta forum!

Na spletu sem našla stran od Otto kataloga (podobno kot Neckermann) ter stran z otroškimi oblačili. Ker sama še nisem kupovala oblačilc, jih pa nameravam v avgustu in septembru, bi vas lepo prosila, da mi iz svojih izkušenj poveste, kje kupujete oblačila, kje so poceni in dovolj kakovostna. Koliko oblačil ste kupile na začetku in katero številko?

Se vam te cene v katalogu zdijo zelo visoke? Vesela bom vsakega nasveta.

Lep dan!
:rozica::rozica::rozica:

Upam, da se bo tole dalo odpret..



Glejte pa pod "Baby & Kind" - Babys (Gr. 50-92) in pod Erstausstatttung.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   cene otroških oblačil?
22.7.2005 12:26:33   
pi
Jaz sem prvič kupila skoraj vse stvari v H&M-u in sem bila zelo zadovoljna, tako s ceno kot s kvaliteto.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   cene otroških oblačil?
22.7.2005 13:06:33   
CatJa
Jaz za tamalga kupim cotke samo se v H&M. Ker so kvalitetne, lepe, obstojne barve in normalne velikosti, ker se ne krcijo tako kot vse ostale. In obcutno cenej, kot npr. v BC.
Nikoli vec pa ne kupim pri Neckermannu, ker imajo tako nabite cene, da te sr.. pritisne, 3x operes, je pa vse tako razvleceno kot cigumi. Ce bi imela se racun, bi zadevo definitivno poslala nazaj.

Pa lp! :rozica:

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   cene otroških oblačil?
22.7.2005 18:41:29   
Lana_s
H&M ima lepe, poceni in kvalitetna oblačila - vsaj za najmanjše, dlje še nisem.:duda:
Nekaj pa sen kupila tudi v Pikapolonici - tudi zelo ugodno in kvalitetno ter lepo seveda.

lp

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   cene otroških oblačil?
22.7.2005 21:47:13   
Timotej
Jaz ji kupujem oblačila v HM in v CA v Gradcu, se dobijo ful luštne stvari in tudi kvaliteta je zelo OK, na kakšnih znižanjih dobiš hlače, kavbojke po 5EUR, majćke po 3 EUR, pa bodiji od HM so super.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   cene otroških oblačil?
22.7.2005 22:39:09   
taca
Tud jaz vse kupujem v H & M. Ful lepe in kvalitetne.
Pa še za kombinacijo so fajn.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   cene otroških oblačil?
23.7.2005 10:40:17   
pika**
Meni so katalogi sam za gledat. Zase sem pred leti kupila pri MODI trenirko, pa kostime. Velja tisto - kolk dnarja tolk muzke.
Za bebija kupujem cotke v BABY centru ali v BTC v Jutranki v času akcij in razprodaj, ker so cene drugače res hude. Če mi čas dopušča pa grem v kakšno privat trgovino, kjer imajo cotke od naših proizvajalcev kot so Katja in Alen, Kris, Artplet ali pa kakšen s.p. šiviljstvo pa še s prodajalko poklepetaš, ker se ti bolj posveti.:sloncek:

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   cene otroških oblačil?
23.7.2005 14:16:37   
nana 27
Se mi je kar zdelo glede cen. Res se bo treba do H&M sprehodit.

Hvala vsem pa lep vikend še naprej!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?