|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički chicco
24.7.2005 12:16:55   
Felicity
Lep pozdrav vsem!

Po številnih obiskih v trgovinah z otroškimi vozički še vedno ne vem kaj bi kupila. :ups:

V Italiji sva gledala vozičke Chicco. Zanima me, če ima katera izkušnje s temi vozički. Predvsem me zanima model chicco trio (košara+avtosedež+voziček) ali pa model 6 wd Tech.

Za vsakršno info. se zahvaljujem.

Lepo se imejte!!!:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vozički chicco
24.7.2005 15:55:40   
miška piška
Živjo!

mi imamo Chicco 6 wd in smo zadovoljni:bravo::

+vozicek je primeren za pozimi(ima vreco za noge, ki se da zapnet tudi bolj visoko tako da fajn zapre vozicek) in poleti(se da vse odstraniti, ostane le sedisce).
+ima sprednji vrtljivi ali fiksni kolesi, kar omogoca lahko vodenje
+vsa kolesa so vecja kot pri navadnih mestnih vozickih in prenesejo tudi makedam, pesek, travo, zemljo...
+nastavljiv naslon za hrbet na 3 pozicije, tudi čisto ravna
+nastavljiv naslon za noge
+5 tockovno zapenjanje
+reduktor(pena) za glavo za novorojenčka
+zelo lep eleganten in sporten videz hkrati
+pregledno okence, da lahko opazujes dojencka
+in se par malenkosti: velika nakupovalna kosara, na zgornjem delu vozicka- strehici, sta dve okenci, ki ju lahko odpres, da zrak krozi, dodaten rocaj za lupinico, po visini nastavljiv rocaj...

sicer kot vsak vozicek ima tudi ta svoje pomanjkljivosti:
-rocaj je nepremakljiv v obe smeri, vendar to so sportni vozicki...
-teza je 11,5 kg, vendar se tezko najde lazji sporten vozicek
-je kar velik, v prtljazniku zavzame veliko prostora, ceprav ga v clio brez problemov spravim...

no, jaz sem zadovoljna. vozicek je bolj za na komot, za prvo leto otrokovega zivljenja bi jaz rekla, ceprav se ga lahko rabi do 36 mesecev. mi smo ga uporbljali približno leto in pol. za na morje bos rabla marelo-ko bo otrok vecji.
svetovala pa bi ti da si dokupis plasticno prevleko za dez in veter, ker je zelo uporabna. pa deznicek za sonce poleti.

sama sem rodila 30 junija in se je vozicek lepo obnesel v vseh letnih casih...

najlepsa barva je tehnicno modra, ker ni blago samo bombazno, ampak kot da bi bilo povosceno, prenese tudi rahel dez, pa tudi barva na soncu ne bo obledela...

je pa ta vozicek naslednik CHICCO PICK UP modela, tako da lahko povprasas za mnenje tudi lastnike teh modelov.

torej da povzamem, smo zadovoljni!

Evo še link, da boš vidla kako zgleda, zdaj so tudi novi modeli- štirikolesniki z napihljivimi gumami, čeprav ti takega ne priporočam, saj je zelo neokreten in še težji...:(

http://images.google.com/images?q=chicco%206%20wd&hl=sl&lr=&sa=N&tab=wi


Naš je tak, samo da je v živo modri barvi:

http://www.fartlandia.com.pl/FARTLANDIA_pliki/mod_pliki/chicco/tech%206wd.gif

lp in fajn izbiro želim!:duda:

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vozički chicco
25.7.2005 15:57:55   
A-N-J-A
Mi mamo tudi ta voziček:(( in mi je kar malo žal da smo ga kupili:zmeden:.Mene ful moti ker se ročaj ne da obrnit,težek je kot cent:grrr:(14,5 kg ne 11,da ne govorim ,če je namontirana lupinica),kolesa so preveč plastična,če greš po makedamu otročka kr u luft meče:zmeden2:,meni po 2 mes.vse škripa,zloži se na zelo veliko v golfu IV zavzame cel prtlažnik,v poloto(ta novemu)pa gre pokonci komaj not,moraš odstranit polico:zmeden:.
Je pa tko,da šele ko imaš otročka:angel: vidiš kaj ti najbolj odgovarja.Za naslednjega:bravo: definitivno Quinny-ja al pa kaj podobnega,marelo smo pa že zdaj kupili pa bom kar to obdržala.:sloncek::sloncek::sloncek:

Anja

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vozički chicco
25.7.2005 16:43:20   
tanja-29
Variante Trio ne priporočam. Ima kolegica in je po pol leta že ves razmajan in zmahan... Veliko kvalitetnejši je v tem istem rangu Pliko P3 od Peg Perega. Po treh letih še kot nov, pa smo z dvema frocema gor šibali po makadamu...

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vozički chicco
26.7.2005 8:28:51   
sanosan
Pozdrav!

Midva z mojim sva se odločila in kupila chicoo trio. Ker na otročka še čakava, ti lahko povem samo toliko, kolikor sva voziček naštudirala do zdaj. Oba sva mnemja, da je voziček dober, ker je športni del zelo lahek in se enostavno zloži, pa še samostojno stoji. Avtosedež se mi tudi zdi dokaj dober in všeč nama je enostavna montaža in demontaža košare in avtosedeža na športni del. Košara je v primerjavi z drugimi znamkami vozičkov (cam,...) dosti lažja, ima tudi nastavljiv naklon vzglavja in prevleka je pralna. Koliko sem probala voziček peljat (po stanovanju), mi je deloval zelo okretno, ne vem pa kako se obnašajo kolesa po malo zahtevnejšem terenu. Mislim pa, da če se sprednja kolesa zablokirajo, ne bi smelo biti problema. Všeč nama je bilo tudi to, da je v kompletu tudi zimska vreča za noge, pregrinjalo za dež in nahrbtnik s previjalno podlogo.

Aja, še to avtosedež, košara in športni del imajo vsak svojo strehico.

Čez približno mesec ali malo več pa ti bomo lahko kaj več povedali o tem vozičku, ko ga bo začel uporabljati tudi naš otroček.

lp

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vozički chicco
26.7.2005 9:59:39   
A-N-J-A
Ne rebeka ,sploh ne mislim da bo šel Quinny lažje v avto:((.Isto bo šel kot ta,zato mamo pa še marelo:bravo:.

Anja

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vozički chicco
26.7.2005 11:50:04   
Tinna
Meni gre Quinny Speedy SX zelo na lahko (en klik) v avto in to v C3. Zraven pa dam še marelo Zappa. In to brez, da bi snemala dol poličke. Najprej sem imela Chicco TRIO pa nisem bila preveč zadovoljna in sem vse skupaj prodala. Je bil težji za vozit kot Quinny Speedy in po makedamu je popolnoma obnemogel. Pa veliko bolj vodljiv je Speedy, ker ima en ročaj, kot pa Chicco C1 z dvema ročajema. To se pozna šele takrat, ko moraš v eni roki držat :duda: v drugi pa peljat voziček.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vozički chicco
27.7.2005 18:14:57   
lejica
Lep pozdrav bodoče mamice!

Ful me veseli da ste opisale svoje izkušnje o vozičkih, jaz bi imela le eno vprašanje na katerega ni nobena dala odgovora. Koliko pa stanejo ti vozički in kje se jih najbolj splača kupit?:zmeden2::zmeden2: Doma ali v tujini?:zmeden2:

LP Lejica:bravo::bravo:

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vozički chicco
29.7.2005 10:27:18   
Felicity
Živjo, :)

Jaz ti lahko povem za Chicco-te.
Sama sem jih gledala v Chiccolandiji (Italija, blizu Udin).
WD 6 Tech je okrog 210 EUR
Trio okrog 480 EUR

Lp


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vozički chicco
31.7.2005 10:33:04   
binica
Jaz imam tudi trio, pa sem kar zadovoljna z njim. Je pa v Udinah cenejši v trgovini Io bimbo, ki se nahaja malo naprej od Chiccolandie - okoli 440 EUR. Super trgovina!

Binica

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vozički chicco
1.8.2005 7:35:59   
sanosan
Lahko ti povem, da sem jaz kupila Chicco trio v Pikapolonici pred ca. 2. mesecema, ko so slučajno še imeli dva po stari akcijski ceni in smo dali 110.000 sit. Zdaj pa sem dobila ABC novičke in imajo v baby centru tudi Chicco trio v akciji za 133.000 sit.
Razlika v ceni sicer je, ampak je vprašanje, če se splača vozit v Italijo. Meni, ki sem iz Ptuja, se ne bi splačalo (cestnina + bencin).

lp

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?