|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 10:30:22   
Meceno
Hojla punce ;)

Morem se vam še enkrat zahvalit za lepe želje, srečo ki ste mi jo namenile, vsaki :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Sem mislila da svojega poroda nebi opisovala, vendar je bil lahek in mogoče spodbuda tisti :nosecka: ki jo ravno sedaj pesti strah,...

Dan je bil normalen, sončen, sem počivala, a me nekje ob 15h zgrabi manija pospravljanja, sem prah pobrisala, pomila po tleh, celo okna sem čistila in nazadnje okoli 20h še garažo pomela, saj v njej stanuje naš :kuza: , marcina dolgodlaka 75kg ,...

Tako ja :zmeden:,... in meni ob 21h, kar ni čudno,... razpoči na moje presenečenje mehur,...

To, da sem bila takrat sama doma, da je moj :love: peljel čolen na Hvar, ... to da bi jaz šla z njim na morje,... da nisem imela še vse spakirano,...da sem bila pred hišo in da sem mogla it po stopnicah v tretji štok, men pa voda oteka,...to je bilo hujše kot nočna mora vam pravim :(

Potem sem potrebovala žlico poguma in seveda organizacijo,...poklicait od :love: sestro, stuširat zaradi praha v garaži, pripravit ruzak zase in ruzak za :duda:, se javit na RR da odhajam,...

Punce, vse to je men uspelo :)-, kar ne morem vrjet in logo še it po stopnicah oz do avta :)-

Totala kriza,...in potem,...do 23h v bolnici urejanje papirjev, sedela na stolu :grrr: in vrjemite, mislila da moja :duda: ziher že gaga, saj nisem imela predstave koliko vode sem izgubila, no mislim da precej ,...

Ob pregledu sem bila odprta 2cm in brez popadkov, bila se živčna, napeta in potem po 23h ko se bila v porodni sobi oz pod nadzorom olajšana ,...
Dobila sem Oxytocin in s tem se je moj porod uradno začel ,...
Meni pol sede položaj ni ustrezal zato se ležala, babica me je preklopila na CTG, me okarala naj se res sprostim,... in ker sem jo ubogala sem bila 5.7. ob 1h čisto odprta in pripravljena da pride na svet :duda: ki sem jo takoo nestrpno pričakovala,...

Ob 1h in 26min se je nama z :love: rodila punčka Tara, tri tedne prej, pa vendar 3040g in 50cm dolga
9nebesa

Punce moje,... mene je tako vse to šokiralo oz samo odvijanje je bilo hitro, vendar najlepši trenutek mojega življenja 9nebesa .Edino kar bi spremenila je to, da bi bil moj :love: zraven, saj ga bo to vedno žrlo, res si je želel biti prisoten... a ga tolažim s tem, da bo zato bolj skrben očka in res je :bravo:

Punce, želim vam čimlažji porod, da se prepustite bolečini, čim manj razmišljajte kaj bo še ,... poslušajte babico, saj ona ve kaj se z vami dogaja tam spodaj ,... Držati malo kepico v roki so res 9nebesa in to naj bo vodilo vam punce ,...

Porodnišnici MB pa veliko uspeha še naprej oz veliko otročnic in čim manj zapletov :rozica:



Lp Meceno z družino
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 10:33:56   
lev76
Sem fuuuul vesela za vas.
Čestitke:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 10:40:39   
ninca
uaaau :bravo::bravo::bravo:čestitke :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 10:41:32   
Nannn
Si nam pa res vzor in vlivanje poguma...

Cestitam vsem trem in uzivajte v teh neponovljivih trenutkih :bravo:9nebesa:rozica::bravo:

LP Nannn :rozica:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 10:43:17   
monja
Res je lepo prebrati pozitivno in nepozabno izkušnjo!

Čestitke družinici!!!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 10:45:54   
CIPRESA
Meceno bravo zate in za tvoj pogum!!!

Pa veliko lepih trenutkov z :duda:

CIPRESA še v enem kosu

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:01:20   
Žani
Lepa porodna izkušnja...Hvala za spodbudo in upam, da bo šlo pri nas tudi tako hitro. Je pa res škoda, da tvojega :love: ni bilo zraven. Ko sem mojemu :love: povedala za tvoj primer(da ti je tri tedne prej odtekla voda), se je odločil, da odpove službeno potovanje v Francijo.:bravo: Ampak še vedno sem v enem kosu...;) Lepo se cartajte, pa prosim za še kakšno Tarino slikico v albumu...je prava lepotička!:metulj:
Lp Žani

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:03:37   
srki
Iskrene čestitke mamici in očku. :bravo::bravo::sloncek:. Si pa res tole vse dobro izpeljala. Meni se porod tudi ne zdi takšen bav bav, malo je pa tudi trepa potrpet, a ne? Saj je potem vse tako lepo 9nebesa da na vse pozabiš. Očka in :love: pa naj bo prisoten ob naslednjem porodu! ;)
Tvoja kepica je pa kar težka in velika glede na to, da se je rodila 3 tedne prezgodaj. Fajn punca. :duda:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:12:41   
monči
čestitke in veliko lepih trenutkov in crkljanja!!:bravo::bravo::rozica::rozica:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:18:45   
Felicity
Iskrene čestitke vsem trem!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
25.7.2005 11:19:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:27:11   
Joni
Še enkrat čestitke, res lep porod. :bravo::bravo::bravo: Bravo pa tebi:rozica::rozica::rozica:, da si tako pogumno sprejela situacijo - jaz si sploh ne predstavljam, kaj bi bilo, če mojega ne bi bilo zraven!

Joni:metulj:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:38:20   
PBJ
Ja, dobro si vse to porihtala:)-:)-:)-:)-:)-
Čestitke še enkrat in morda gremo kdaj skupaj na sprehod.:kuza:


LP

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 11:41:52   
Talči
Ja, Meceno, tako dobro si to doživela in napisala, da si samo želim, da bi bilo tudi pri meni tako.
:bravo::bravo::bravo:
Sem namreč še vedno v enem kosu in to EDINA, od naše zadnje kave.
Vsak dan čakam, da bi kaj bilo, pa NIČ.:((:((:((

Radi se imejte, cartajte in razvajajte se, tvoj :love: pa naj kar tako nadaljuje, je za pohvalit!

LP
Talči

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 13:09:28   
SašaR
Čestitke!:bravo::bravo::bravo::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 13:37:19   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo: Čestitke!!!:bravo::bravo::bravo:
Upam, da bom tudi jaz uspela tako dobro opravit vse kot ti. :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zdravo vse mamice, nosečke ,....
25.7.2005 15:53:36   
tina104
:bravo: za pogum :bravo: za :duda:
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?