|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Depandansa Jadran v Umagu?
16.8.2010 21:01:18   
tajtaja
Moja najstniška hčerka gre z fantom v to depandanso. Ker je zelo šparavna(le po kom ma touser posted image ) in je v tem smislu tudi iskala na agenciji, ji je tole predlagal tam. Sicer se z tem gospodom že dolgo poznamo in mu zaupam, ker me je od marsičesa že kar sam odvrnil, saj ve, kakšna so moja pričakovanja....za njiju pa je glede na to, da sta mlada menil, da jima bo to všeč.
Me je pa vseeno malo strah da ne bi bila fejst razočarana, ker je z naših dopustov vajena kar nekaj luksuzauser posted image .
No, torej, je primerno za osemnajstletnico ali ni?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
16.8.2010 21:50:24   
kenka
pozdravljena, ne glede al gre zate al za kogarkoli ... po moje bo ekstremno razočarana. mogoče bo za par evrov več dobila ful boljše.  mi smo navadno v istrskih vilah, všeč so mi tusi razni hoteli tam okrog od Sol-a ... ampak Adriatik in njihovew depandanse pa res ne.

je pa res, da vsak ima svoj okus.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
16.8.2010 22:18:17   
ona
Jaz sem jih videla od daleč in tudi ne bi šla tja,raje v une depandanse sol polynesia ali kako so že...

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
16.8.2010 22:18:58   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz sem jih videla od daleč in tudi ne bi šla tja,raje v une depandanse sol polynesia ali kako so že...
že okolica teh depandans je bila obupna,kaj šele notranjost user posted image


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
16.8.2010 22:24:28   
kenka
ja, se strinjam z Ona.

sem pogledala malce cene in glede na to, da stanejo nekje 30€, raje naj doda cca. 10€ na dan in naj gre k nam v kakšne toplice. sigurno se bo boljše imela, boljša hrana in s tem tudi boljša volja.

lp

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
16.8.2010 23:37:15   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: kenka

ja, se strinjam z Ona.

sem pogledala malce cene in glede na to, da stanejo nekje 30€, raje naj doda cca. 10€ na dan in naj gre k nam v kakšne toplice. sigurno se bo boljše imela, boljša hrana in s tem tudi boljša volja.

lp



Evo,jaz takoj zamenjam morje za topliceuser posted image
res,da živim blizu morja,samo toplice so pa res zakon še posebej moravskeuser posted image

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
17.8.2010 17:00:38   
tajtaja
HVala za pripombe. Saj je že sama ugotovila, da bo uber razočarana tam. Sem šla danes rezervirat Krk-Njivice, sicer nekoliko dražje ampak....
Sicer bo pa to itak mama (se pravi jazuser posted image ) plačala. Bo darilo za 18. RD, ki ga bo imela v petek.
MIslim, da bo zelo presenečena, ker za to morje dela na bowlingu. Ker plače se ni dobila, me je prosila, če ji posodim do takrat. Bo pa dobila darilni bon agencije v obliki voucherjauser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
17.8.2010 17:31:38   
nbiba
pravilno si se odločila. V tej depandansi Jadran bi biula res razočarans.
In kaj si ji v Njivicah rezervirala?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
17.8.2010 22:37:46   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

HVala za pripombe. Saj je že sama ugotovila, da bo uber razočarana tam. Sem šla danes rezervirat Krk-Njivice, sicer nekoliko dražje ampak....
Sicer bo pa to itak mama (se pravi jazuser posted image ) plačala. Bo darilo za 18. RD, ki ga bo imela v petek.
MIslim, da bo zelo presenečena, ker za to morje dela na bowlingu. Ker plače se ni dobila, me je prosila, če ji posodim do takrat. Bo pa dobila darilni bon agencije v obliki voucherjauser posted image .


Lepo darilo.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
18.8.2010 1:03:16   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

HVala za pripombe. Saj je že sama ugotovila, da bo uber razočarana tam. Sem šla danes rezervirat Krk-Njivice, sicer nekoliko dražje ampak....
Sicer bo pa to itak mama (se pravi jazuser posted image ) plačala. Bo darilo za 18. RD, ki ga bo imela v petek.
MIslim, da bo zelo presenečena, ker za to morje dela na bowlingu. Ker plače se ni dobila, me je prosila, če ji posodim do takrat. Bo pa dobila darilni bon agencije v obliki voucherjauser posted image .




Pametno.user posted image
Jaz sicer v Depandansi Jadran še nisem bila, ampak bi že na zunaj izgleda bolj bogo.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
18.8.2010 21:29:03   
kenka
tajtaja, res fajn darilo od očitno fajn mamice.

naj se lepo ima na krku.

lp

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Depandansa Jadran v Umagu?
7.8.2016 14:13:09   
tihias
pravkar z ženo prišli z morja in moram povedat zelo zadovoljna.hrana enkratna sobe sicer nimajo tv(katrega sploh ne rabim na dopustu) ,imajo postelje wc tuš balkon.plaža isto dobra.vse ostalo v bližini. umag peš 15 minut.stelamaris 10 minut .Zambratija 5minut z avtom,res da ni za tiste ki hočejo luksuz.v glavnem sva se imela boljše kot v nekaterih dražjih poćitnicah

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?