|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobozdravnik
27.7.2005 7:46:47   
ameli
Včeraj mi je odpadel košček plombe. Ni sicer boleče, ampak bi rada čimprej šla to uredila. A obstaja kakšna ovira, za plobiranje zob med :nosecka:? Ne bi rada pri zdravniku bedasto izpadla.
lp
ameli
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobozdravnik
27.7.2005 8:12:01   
Aleksandrin
Ovirica ali pa tudi ne je samo slikanje zoba, drugače pa čim prej to uredi, da bo ta mali zagledal najlepši nasmeh na svetu :)-.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobozdravnik
27.7.2005 8:13:22   
Badeja
Ne, nič ne more bit narobe. Tudi injekcijo lahko dobiš, če preveč boli. :)-
Pridno hodi na preglede, da bo po porodu vse O.K. :sloncek: :sloncek: :sloncek:

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobozdravnik
27.7.2005 8:29:51   
darjatimci
Če se nosečnost še ne vidi poveš pač,da si noseča pa ti bo že naredil kakor je treba,jaz sem imela problem ker se krvavela iz dlesni pa mi je zobozdravnica priporočila eno posebno zobno pasto iz lekarne in me naročila čez dva meseca in mi potem zaplombilara.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobozdravnik
27.7.2005 8:52:15   
tina104
Samo slikanje je baje ovira. Jaz sem še pred nosečnostjo šla k zobozdravniku in ker mi je M izostajala, sem mu povedala, da je možno, da sem noseča in vprašala, če je to kaj narobe, če mi nekaj dela na zobeh. Pa se mi je najprej nasmejala, da mi je bilo kar nerodno. Potem pa rekla, da sploh ni problema, dalje pa je bila veliko bolj nežna do mene oz. mojih zob kot ponavadi. :)

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.7.2005 10:33:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobozdravnik
27.7.2005 10:36:47   
Nannn
Ja punce kar redno hodit k zobozdravniku..jest sem bila 14 dni nazaj in imam en karies in malo odkrusen zadnji zob...vse sva zrihtali in dala mi je tud enko kremo da si mazem ker mi dlesni obupno krvavijo...sem dobila tudi inekcijo pa baje ni panike...

LP Nannn :rozica:

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?