|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kava
14.9.2010 13:48:36   
anchika
Zelo rada imam kavo. Mislite da je ful narobe če spijem 2 -3 kav na dan z mlekom
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kava
14.9.2010 13:52:22   
Isabellabina
Jaz sem drugače tudi kofetarica,a pijem jacobs instant kavo,a ko sem bila noseča ,kmalu tudi vohati nisem smela....smrdela ko hudič vse tja do enega 15 tedna...potem pa sem spet pila dalje vendar le 2 na dan.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kava
14.9.2010 13:53:41   
kristinaj
meni je zablokirala do 5m,potem pa sem jo pila, ja....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kava
14.9.2010 13:58:15   
anchika
men mi je še bol všeč kot prej. Bi jo kar pila brez  prekinitve, za razliko od druge nosečnosti. Tudi meni je v drugi nosečnosti smrdela oz. me je bolel  trebuh in zato nisem pila zdaj  pa mi tko paše in sem  se prou ustrašla

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kava
14.9.2010 14:34:06   
Klemy82
Ja,meni, veliki kofetarici, je najprej zasmrdela kava. user posted image Po 13 tednih mi več ne smrdi, nimam pa neke blazne želje po njej, jo tu pa tam spijem, bolj ob kakšnih čvekalnih priložnostih, pa vsake toliko na tešče zjutraj, ker me matra zaprtje in me edino kava spravi 'v pogon' proti kopalnici.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kava
14.9.2010 15:26:17   
MissLady
Jaz jo pijem že celo nosečnost.....
Med prvo nosečnostjo sem si kuhala tisto brez kofeina... zdej pa ne kompliciram. Samo itak ne pretiravam, spijem 1-2 skodelici na dan, z mlekom in brez sladkorja user posted image

_____________________________

27.9.2007 sem prvič občutila čisto srečo, ko sem prvič prijela svojo štručko.
27.10.2010 pa se nam je pridružil še en sonček in sedaj je naše življenje še svetlejše in še toplejše, saj nam svetita kar dva sončka.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kava
14.9.2010 23:35:13   
nina42
Jaz sem prej spila full, zdaj pa 2-3 na dan, max 4 ob slabih dnevih, to je recimo 1x na teden. Se mi zdi daje čisto odvisno kolk prej piješ, ker je le razlika če si navajena na 1 ali na 10 kavic na dan...

Sem pa pravzaprav čisto naravno zmanjšala dozo, ker ko imam dovolj se mi kar zagabi user posted image

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?