|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečina pri rebrih
25.9.2010 8:51:29   
memole80
Včeraj sem se odpravila k zdravniku, ker me boli okrog reber. No, ni neka huda bolečina, na dotik pa le čutim neko bolečino, ki seva tudi n ahrbet. Zdravnica mi je rekla da verjetno je to od nošenja otroka in da je vnet kakšen živec in da se bo z mazanjem z Voltarenom stanje izboljšalo. Rekla je tudi, da se v nosečnosti telo zelo spremeni in da ni več tako kot pred nosečnostjo.

Zanima me ali ima še katera take bolečine. Včasih me tako peče hrbtenica, kot da bi bila opečena...pa ni to od nošenja. Pri prvem otroku je bila čisto druga bolečina.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečina pri rebrih
25.9.2010 22:45:13   
Felicita
lahko je res vnet živec, to boli kot opisuješ, pa ni nujno da je od dvigovanja/nošenja, lahko je pač 'iz ljubega miru', brez kakega posebnega razloga...

maš mogoče kak izpuščaj/rdečo/suho kožo, kakršnokoli spremembo kože na delu kjer te boli/peče? lahko da se ti je oz. se ti bo razvil herpes zoster.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečina pri rebrih
26.9.2010 15:24:48   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

lahko je res vnet živec, to boli kot opisuješ, pa ni nujno da je od dvigovanja/nošenja, lahko je pač 'iz ljubega miru', brez kakega posebnega razloga...

maš mogoče kak izpuščaj/rdečo/suho kožo, kakršnokoli spremembo kože na delu kjer te boli/peče? lahko da se ti je oz. se ti bo razvil herpes zoster.



Ma kaj je možno, da me to boli že cca. 2 leti? No, bolečina ni tako huda, zato nisem prej šla k zdravniku. Pa misliš, da se bo z Voltarenom pozdravilo? Se pa bojim, da me boli maščoba oz. maščobni žepek, ki ga imam pod prsmi. V nosečnosti, ko trebuh pritiska proti dojkam, sta se mi pod prsmi naredila maščobna žepka in to me tudi boli. Tudi kg imam še nekaj viška, tako da sem bolj močna. Bom poskusila z masažo.

Nimam pa nobenih izpuščajev ali rdečine. :(

Hvala za pomoč.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečina pri rebrih
27.9.2010 12:06:05   
urška76
Mene je tako bolelo nekaj let nazaj spredaj pod rebri. Za vsak slučaj me je dal slikat pljuča (vse ok), pol so me pa mal na trdo prijeli (ne dobesedno), da se bo treba malo več s športom ukvarjat, pa vaje za hrbtenico delat. In od takrat imam kar mir. Poskusi, zgubit nimaš kaj (razen bolečine).

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečina pri rebrih
28.9.2010 11:10:31   
memole80
Ma te je bolelo tudi na hrbtu...zgornji del okrog lopatic?


(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečina pri rebrih
28.9.2010 19:20:32   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

lahko je res vnet živec, to boli kot opisuješ, pa ni nujno da je od dvigovanja/nošenja, lahko je pač 'iz ljubega miru', brez kakega posebnega razloga...

maš mogoče kak izpuščaj/rdečo/suho kožo, kakršnokoli spremembo kože na delu kjer te boli/peče? lahko da se ti je oz. se ti bo razvil herpes zoster.



Ma kaj je možno, da me to boli že cca. 2 leti? No, bolečina ni tako huda, zato nisem prej šla k zdravniku. Pa misliš, da se bo z Voltarenom pozdravilo? Se pa bojim, da me boli maščoba oz. maščobni žepek, ki ga imam pod prsmi. V nosečnosti, ko trebuh pritiska proti dojkam, sta se mi pod prsmi naredila maščobna žepka in to me tudi boli. Tudi kg imam še nekaj viška, tako da sem bolj močna. Bom poskusila z masažo.

Nimam pa nobenih izpuščajev ali rdečine. :(

Hvala za pomoč.


To potem ni herpes zoster, ki ga povzroca isto povzrocitelj kot norice! Brez mehurckov napolnjenih z tekocino to ni to... poleg tega se tudi herpes zoster ne preboleva tako dolgo!

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečina pri rebrih
29.9.2010 11:30:48   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Ma te je bolelo tudi na hrbtu...zgornji del okrog lopatic?





Mislim, da ne, točno se pa ne spomnim, ker je že kar nekaj let od takrat (sem bila še samska in brez otrok). Če se bo stanje z voltarenom izboljšalo in te bo nehalo bolet pa le poizkusi z vajami (pa ne obupat po enem tednu). Meni so dali napotke, naj mažem in počivam dokler boli, potem pa moram nujno mišice okrepit. Saj pravim, vzemi si zvečer pred spanjem pet, deset minut samo zase in za svoje zdravje. Škodilo ti ne bo, pa če te bo še naprej bolelo, boš vedela, da to ni to in še malo zatežila zdravnikom. Ker če je od nošenja otroka mišice ob hrbtenici niso dovolj močne. Moje čisto laično mnenje.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?