|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V formo po porodu
5.10.2010 21:08:33   
Barbara_L
Pohvale za nov podforum!
Stokrat prežvečena tema, a zanimajo me vaše konkretne uspešne ali neuspešne metode kako priti nazaj v formo po porodu. Meni je ok veliko vozičkanja v breg, doma pa orbitrek, če je le čas. Imam pa orbitrek direkt sredi dnevne, drugače ne bi šla nikoli gor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V formo po porodu
5.10.2010 21:16:24   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Pohvale za nov podforum!
Stokrat prežvečena tema, a zanimajo me vaše konkretne uspešne ali neuspešne metode kako priti nazaj v formo po porodu. Meni je ok veliko vozičkanja v breg, doma pa orbitrek, če je le čas. Imam pa orbitrek direkt sredi dnevne, drugače ne bi šla nikoli gor.


Jaz sem se spravila zelo hitro nazaj v prednosečniško formo.
Poleg kilometrov in kilometrov porivanja vozička še 3x tedensko aerobna vadba z vajami za moč.
Pozimi v telovadnici, poleti na prostem.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V formo po porodu
5.10.2010 21:21:11   
ribica.
v formo, z odrekanjem. Ali pa z miganjem. Še bolje z obojim. IN da, močna sem na teoriji, praksa je drugo. K telovadbi se nikol ne spravim, samo sprehodi ne zaležejo. Trenutno sem pa na strogi dieti ker ima mali alergijo. Se mi zdi da je to edino kar mi res prepreči da ne jem vsega kar bi drugače jedla. Meša se mi od želje po sladoledu, čokoladi, piškotih, po sladkem! Jah nič, grem zdaj pit svoj nesladkan čaj in močno upam, da bo ta dieta dve muhi na en mah. Da se poštima alergija!! pa da imam tuk kaj manj kil

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V formo po porodu
5.10.2010 21:25:16   
Dashenka
No, jaz mislim pod formo to, da si fit, da imaš kondicijo in moč. Kile gredo potem same od sebe dol.
Če pa smo hujšaš in nič drugega, pa ne le da to ni zdravo, ampak tudi k boljšemu počutju ne prispeva kaj dosti.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V formo po porodu
5.10.2010 22:44:25   
JEJ
Tudi jaz bi rada prišla v formo, ampak v telovadnico še nekaj časa ne bom mogla. Bi raje kak nasvet doma. Razmišljam o nakupu orbitreka. Samo vozičkanje tudi meni ne pomaga.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V formo po porodu
8.10.2010 9:35:26   
novakatja
Meni je prvič zelo pomagal pilates v kombinaciji z vozičkanjem in dojenjem. Čisto sem se obtesala.
Ko sem pa začela s službo, pa ni bilo več toliko časa.

(odgovor članu JEJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V formo po porodu
10.10.2010 7:58:03   
_katja_
Pri prvem sem bila na strogi dieti zaradi alergij. Pa so šle kile hitro dol. Seveda z normalnim športanjem.
Zdaj v drugo, je bilo pa kil nekaj več. Pa tamali ne rabi nobene diete (na srečo). Tako da sem zdej približno en teden na normalni hrani in povečano športam. Nisem na strogi dieti ker enostavno ne morem, ampak pazim kaj jem. Če mi paš vzamem tudi malo čokolade, kak piškot, itd. Od športanja pa aerobna vaja za moč v telovadnici ali na prostem, pa sprehodi in tek z vozičkom. Bo počasi...


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V formo po porodu
14.10.2010 12:53:07   
Barbara_L
Predlagam, da prilepimo linke kakšnih uredu vadb z npr. youtuba.

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V formo po porodu
31.10.2010 8:19:23   
josephine27
http://www.bodyrock.tv/category/daily-workouts/

moja najljubša. kolk je učinkovita sicer ne vem še točno, ker sem jo odrila šele kak mesec nazaj. se pa po tej vadbi res odlično počtim.

sicer pa hoja/ tek kombinacija na prostem.

prve mesece po porodu pa tud meni razen vozičkanja ni uspelo nič od vadbe nardit. če bi imela večjo dnevno sobo bi si verjetno kupila sobno kolo pa ko bi imela čas mal pokolesarila. ampak ga enostavno nimam kam dat da se ne bi spotikali obenj.


_____________________________



(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V formo po porodu
31.10.2010 22:39:08   
Barbara_L
O, izgleda super! Bom tudi jaz poskusila.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V formo po porodu
1.11.2010 7:55:59   
josephine27
najdeš jo tud na youtubu pod imenom charliejames1975. ima res veliko videov.

_____________________________



(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V formo po porodu
30.12.2010 20:40:54   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

najdeš jo tud na youtubu pod imenom charliejames1975. ima res veliko videov.


A je tu kakšno zaporedje (vaj in videov), najprej za začetnice?

Drugače sem jaz slaba dva meseca po porodu in že kakšne tri tedne pridno kolesarim na sobnem kolesu od 30-60 minut dnevno (kar ne morem verjeti svoji volji, prej mi do tega ni bilo), odvisno koliko mi user posted image  dovoli. user posted image

user posted image Me pa zanima katere vaje bi bile dobre za trebuh? Zaenkrat trebušnjaki ne pridejo v poštev, ker sem po CR in me nekje notri še boli.

Jem zaenkrat še precej nezdravo. Ker dojim, ne upam sadja in zelenjave (razen solate), pojem pa definitivno preveč kruha in zadnje dni sladkega. user posted image  Po novem letu se nameravam spraviti nazaj na montignacovo metodo.

< Sporočilo je popravil aleunam -- 30.12.2010 20:41:55 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?