|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
8.2.2011 8:40:47   
Aninchy
No, pa še jst user posted image n

Zanosila pri 20, rodila pri 21 in ni mi žal. Bilo je načrtovanouser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
8.2.2011 22:45:54   
superstar7
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

O Tinchy90 ti si tudi mlada mamica.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja seveda, kaj čš lepšga.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






Oooo super nisem edina. user posted image Ponavadi tiste ki rodijo tolk mlade 10 let počakajo z naslednjim.user posted image Mi smo pa kar nardili. Več nas je lepše je. Edino strah me je kako bom obema enako pozornosti posvečala.user posted image


_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
8.2.2011 22:51:53   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

O Tinchy90 ti si tudi mlada mamica.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja seveda, kaj čš lepšga.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






Oooo super nisem edina. user posted image Ponavadi tiste ki rodijo tolk mlade 10 let počakajo z naslednjim.user posted image Mi smo pa kar nardili. Več nas je lepše je. Edino strah me je kako bom obema enako pozornosti posvečala.user posted image



10 let bi blo pr men že predolga doba, hotla sm met mejhno razliko v letih in zdj jo bom pa tud mela, se je kr hitr prjelo v drugo.user posted image kar se tiče pozornosti, dojenček bo od začetka več al manj spau, kar ga bo treba previjat in dojit, počasi, ko se bo začeu pa že zavedat stvari okol sebe bomo pa že nekako vsi skupej...js se glede tega ne obremenjujem kr vem d bomo nardil tko kot bo prov, noben ne bo prikrajšan za nč.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
9.2.2011 8:04:25   
NatyTaja
Superstar7 - ne se s tem obremenjevat, ker čisto res je, da so otročki čisto lepo prilagodljivi in take zadeve skrbijo samo nas mamice.!! Tudi tisto, kako bo prvi preživel, ko bom šla rodit, pa bo par dni brez mame... eh, ti povem, da je mene kr mal vrglo ko sem šla drugo rodit in se je prvi (15 m sta razlike) čist lepo prilagodil, celo tako, da me po dveh dneh, ko me ni videl, sploh spoznal ni, kaj šele, da bi me pogrešal... user posted image Je šel kr rikverc, ko ga je ati takoj po prihodu samga z mano pustil... ja, taki so... preprosti.. potem se pa kr poštimajo sami po sebi...točno vedo, da nimaš časa, ko dojiš dojenčka in se lepo sami igrajo...boš videla, sam komplicirat ne. user posted image
Pa super, da ste se tako hirto odločile za otročke.. jaz bi se tudi, če nebi blo treba faksa dokončat...user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
9.2.2011 9:24:54   
superstar7
Pa saj se da kombinirat šolo pa enega otročka. user posted image Za šolo pa 2 pa res ne vem.user posted image Ma ja upam da bo vredu ker moja rabi ful pozornosti in moje družbe, kmalu bo stara 2 leti pa je še nismo dali v vrtec. Čakam na zadnji moment septembra gre booogica moja.user posted image Ker bom verjetno oktobra rodila da bom imela malo prostega časa z dojenčkom.

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
12.2.2011 18:20:31   
SaaS
Vidim, da sem med starejšimiuser posted image  . Začela sem pozno, pa potem malo bolj intenzivno.
1. 30
2. 32
3. 35

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
13.2.2011 21:15:23   
Zamima
1. zanosila pri 24, rodila pri 25
2. še se nič ne načrtuje, sem pa tik pred 30-ko

user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
16.10.2014 8:47:42   
3Sonček3
1. zanosila pri 19. rodila pri 20.
2. zanosila pri 23. rodila pri 24.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: pri katerih letih ste oz ste bile prvič n...
16.10.2014 8:50:30   
Marčevka2010
31

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 109
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?