|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem dodala slikice
1.8.2005 22:15:17   
Meceno
Upam, da ste naše JULIJKE rešene, sicer Cipresa je odkorakala v avgust, pa Talči ,... a še katera,...

Sem pa bolj malo na RR, bolj spremljam katera je rodila, pa ji čestitam ,...

Tara pa raste kot vidite, sem bila en dan prav presenecena,...gledam jo vsaki dan,...in potem ugotovim da ima ušesa večja :)-
Sicer pa,... ko sva bili pri pediatru 26.7. oz na njen PDP je bila velika že 52cm, obseg glavice je imela 35,5cm in težka 3450g :bravo:
(prej 3040g, 50cm in obseg glavice 33cm )
Je pa zeloo pridna 9nebesa

Ups ,... morem jo it zbudit, ker drugače bo potem kako vlekla za zizo,...pa ene trikrat kupčke podrla,... obvezna ena bruhica in njeno delo je gotovo oz še plenico napolnit :)-


Punce držite se ,... Malika men J.....nekaj govori da je tvoj Tomi eden od potencjalnih snubcev,.. veš ti kaj o tem :)-:)-:)-


Lp Meceno
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sem dodala slikice
1.8.2005 22:20:49   
cmokec
O, kako lepa princeska. :bravo::bravo: Čestitke še enkrat za vašega sončka. :rozica::rozica::rozica: Pa pohvale za torto in mamino spretnost. Je prava mojstrica.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sem dodala slikice
1.8.2005 22:30:38   
Naty*Taja
Joj tvoja pikica je pa na prvi slikici čist našem podobna!??

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sem dodala slikice
2.8.2005 6:41:01   
CIPRESA
Meceno kakšen cortek, tko se mi še bolj pocedijo sline da končno dobimo tudi mi takega sončka domov.

Res je luštna princeska!!!!!!!!!!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sem dodala slikice
2.8.2005 9:02:09   
Kety
ja, ko takole vidim dojencke, se najprej ustrasim, kako majhnega strukeljcka bomo prinesli domov,...takoj zatem me pa prime, da bi bilo to cimprej!

Meceno, puncka je tak angelcek! 9nebesa

Vse naj!

Lp Kety

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sem dodala slikice
2.8.2005 11:20:45   
malika
Meceno ni problema, se lahko zmenimo :)-:)-:)- . Zdaj se moraš samo odločit katerega boste imeli, ker imam dva , enega lepšega od drugega :)-:)-:)-


(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sem dodala slikice
2.8.2005 14:21:41   
Meceno
Potem ima Tara že tri snubce,... tvoja dva, pa še od ene J......prijateljice ima enega fantka,... :zmeden:,...sicer jaz mislim da bo Tara prestara za tvojega Tomija oz je moj :love: rekel da jo bo imel kar na štriku privezano non stop :)-:)-:)-

Moj predlog, da bi pa jaz z njo hodila ven ( po diskotekah, kavarnah,...) je pa mojega skor kap, je pogruntal da bo mogel kar obema dati štrik oz bo imel dosti dela :)-:)-:)-

V glavnem,...ne vem kaj se bodo tašče zmenle,...kako pa bo ko bo Tara velika ,... ne vem,...mogoče bo šla pa med nune :)-:)-:)-:)-


Lp Meceno

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?