|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 13:50:11   
maktub
sej glede oblačil je nekako prav da nas "opozorijo" če jim dajamo predebele., preozje nekomot oblačila,..ali pa preveč zakomp. oblačila da se otrok nezna sam slečt ampak da pa mi pa se za motiv kar je na njem narisano reče to pa neeee.. sploh nevem kako si upa tole rečt....
če ona misli da je moj otrok trmast in da se meče  zato ker ima znaja al pa bilo kako drugo zival narisano se pa zelo zelo moti...vsaj jaz tko mislim

a bi ve se naprej kljub njenim opozorilom tko oblačile otroka ali naj jo za en čas ubogam?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 13:52:29   
alda
metulj333:podpis je user posted image user posted image user posted image
mišk: verjemi tudi punce imajo rade in tudi obdobje lobanj, kosti in še česa,..le ta prava leta morajo prit

pa še odg, na 2.vprašanje: tako v vrtcu kot v sedaj v šoli sem mu oblekla tisto kar se mi je zdelo prav,
punca pa že nekaj časa noče oblečt trenirke niti za doma, kaj šele za šolo,..no ko je mus npr: v času menst. pri športni vzg.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 13:57:37   
mišk
Najboljš, da mu oblečes pulover s srčki al pa hello kitta, bambijem, rožico...user posted image  Hjou, jst sploh ne vem kaj bi na tvojem mestu. Po eni strani bi iz principa začela same takšne "zmajaste" majčke oblačt, po drugi strani bi pa mogoče te res prihranila za popoldan, da bi biu "mir u štal". Ne vem... Bi se mi pa vzgojiteljca kar malo zamerila po moje.
Vprašala pa bi še vzgojiteljco, če se je kateri od otrok te majčke dejansko ustrašil. Sicer pa, tudi če se jo je, boljš da se čimprej navadi, da v življenju niso samo mucke, kužki, srčki in mediki, ampak tudi zmajčki, kačice,...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 14:00:05   
mišk
Alda: Vem.user posted image  Ampak kasneje. Jst sem že od 14. leta v obdobju lobanj.user posted image  Do nekje 22. leta vsakodnevno, sedaj pa samo ob posebnih priložnostih, "da si ne bo kdo kej mislu"...user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 14:01:11   
maktub
misk...
ne sej ni se noben otrok vstrasu.. ampak da je nas imel napad jeze zaradi te majice da mogočle mu bo daje povod da je tko "agresiven"... mislim jaz se ob takih vzg. spasujem.. kdo jim je kaj takega vtupu v glavo oz. a so sploh solane?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 14:05:17   
alda
ampak dejansko res ne veš ali bi se tem globokoumnim potezam vzg. smejal ali pa zjokal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 14:35:04   
Klemy82
Isuse, no, iz katerih hribov je pa ta prilezla?user posted image Ej, da bi men kej takega prijavila, bi šla ZANALAŠČ kupit en kup cotk direkt za v vrtec... v tem stilu...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Mislim, kam smo prišli, no... jaz bi jo kar vprašala, če je z njenim zdavjem vse ok.
Aja, tle imajo ful kjut zadeveuser posted image     http://www.punkbabyclothes.net/


_____________________________

Jst.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 17:39:00   
tasa.m
a ste mogoče v kakšnem waldorskem vrtcu, ker tam imajo neko svojo politiko glede barve in podobnouser posted image .



_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 17:45:33   
mišk
Klemy82: Kaaaa dobre stvari!!!user posted image user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 19:42:04   
čili
Kaj ??? V teh časih !!!! Da si upa user posted image   Upam ,da se hecaš...

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 20:59:53   
mateyka
a zmajček tako grozno zgleda kot tale?
user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 21:18:01   
nananaja
Klemy82, pokažem tole stran možu, bosta tamale imele kmal ac/dc majčke in oblekce :)

Jah ne vem no, vsaka vzgojiteljica ima svoje pomankljivosti. Če se tebi zdi zmajček lušten, ne grozen, pač oblečeš.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 21:41:45   
maktub
ma niti slučajno ni grozen-...
no poglejte pa mi povejte če je to res tko grozna majčka ....in to je ena sama na kateri je "zmaj" druge ima čisto vse normalne z napisi

user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 21:50:22   
čili
ma jest bi v cajtnge pisala user posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 22:03:23   
ronja
user posted image user posted image user posted image

Pri nas ni ničesar prepovedano, le nakita (uhani, verižice, ipd.) ne dovolijo, ker se otroci lahko poškodujejo (kar se meni osebno zdi pravilno). Sicer pa priporočajo udobna oblačila, ki omogočajo sproščeno igro.


Enako. Res da moji punci nimata prav dosti strašljivih majicuser posted image s kakimi groznimi zmaji... ampak kolikor vem, lahko nosijo, kar hočejo.

jaz pa mislim, da se je kakšen drug otrok ustrašil zmaja na majčki, zato ga je vzg. preoblekla...

Na to sem tudi jaz pomislila in bi verjetno prvo to vprašala vzg. Ker je res brezveze, da bi kakemu otroku povzročala traume, če pač ne mara zmajev (a taki otroci obstajajo??? MOja ga je mela na tortiuser posted image ). Je pa tudi res, da bi se mogoče tako navadil, ampak če bi prosili, da ne tega, ker pač en ne mara, bi verjetno upoštevala, saj imata kar nekaj majic. Če bi bila pa to edina bunda, potem pa soriuser posted image .

Ta zmaj se meni ne zdi nič grozen, sama imam točno takega na pižami (je pač đabičarska, deška, (za fante do 16 let) pa mi je prav;) in ga tamalidve dostikrat božata in zelo nežno razlagata: zmaj, mamin zmaj... Tako da jima preizkušeno nobene agresije ne povzročauser posted image . Ta zmaj torej ni kriv za izpadeuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 22:57:50   
HHH
Pravzaprav me to sploh preseneča. Nekatere vzgojiteljice itak mislijo, da je njihovo poslanstvo podajati psihološke ocene otrok.
Jaz svojega oblačim tako kot je meni (in čedalje bolj pogosto njemu) všeč. Pa naj bo zmaj ali pikapolonca.
Malo predrago plačujem tale vrtec, da mi bo katera s takimi idiotizmi smetila dan.
Naša vzgojiteljica bi lahko vsaj odzdravila otroku, ki jo zjutraj lepo pozdravi. Ne, tega ne zna. Ne zamudi pa nobene prilike, da ne bi povedala kao se ne znajo obnašat.user posted image In še njena najnovejša izjava: Ta skupina je grozna. Kot da so vse najhujše in najslabše iz celega vrtca skupaj dali!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
5.11.2010 23:46:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maktub


user posted image



Skoraj me je vrglo z računalnika od groze.

Kaj pa punčke, a pri njih so tudi prepovedano grozne osladne majice na grozno svetleče barve, na še bolj grozno kičaste princeske in najgroznejše Winxice? A tiste tudi strašijo publiko tako kot zmaji?

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
6.11.2010 0:04:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Naša vzgojiteljica bi lahko vsaj odzdravila otroku, ki jo zjutraj lepo pozdravi. Ne, tega ne zna. Ne zamudi pa nobene prilike, da ne bi povedala kao se ne znajo obnašat.user posted image


Žalostno, čeprav je njena reakcija logična. Česar ne prenese na sebi, to bo prvo opazila na otrocih.


Pri nas v v vrtcu pa vzgojiteljice zjutraj objamejo in poljubčkajo otroke, ki to hočejo user posted image .

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
6.11.2010 0:31:26   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


Aja, tle imajo ful kjut zadeveuser posted image     http://www.punkbabyclothes.net/



user posted image  

nek tazga ima pa Rija zdjle v paci se mi zdi!

tele ceveljcke bi jst za nino:

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
6.11.2010 9:21:15   
pelin
user posted image user posted image user posted image ne vem, če malo premislim, ...mogoče imajo kakšnega otroka, ki ima res kakšne fobije v tej smeri in ga je mali nehote malo prestrašil (čeprav men ni tistole niti malo strašno...v vrtcu imamo celo eno cunjo s podobnim motivom, ki jo uporabljamo, da si pod mizo naredimo šotor  ...uh, očitno sem za v arest...user posted image ). Kakor koli že je, predsodki, strahovi in razne fobije, se niso nikoli zdravili tako , da so se kar naprej odstranjevali  vzroki, temveč je treba začeti na drugem koncu (razlaga, soočenje...)...sicer pa imam občutek , da tu ni to, ampak je tvoj mali nekoliko bol zahteven (večkrat sem te že brala) in vleče živec teli vaši vzgojiteljici. Ona se ob tem očitno blazno "strokovno" nosi  in zganja avtoriteto še tam, kjer je ne bi smela...Seveda bi morali slišati ( prebrati) obe strani, vendar jaz ne bi provocirala s tem, da bi otroka nalašč oblačila v provokativna oblačila. Če je vzg. res takšna bolj adijo, bo definitivno kratko vlekel tamali, ker ga bo ves čas izpostavljala ali kako drugače kazala svojo nejevoljo...Moj predlog...V ponedeljek se naslikaj v vrtcu in se ne odstrani, dokler ne bo imela čas se s teboj temeljito pogovoriti...Očitno imata vedve kar precej stvari odprtih in nedodelanih (glede na tvoje prejšnje poste) in ker jih še nista razčistili posledice nosi tvoj mali. Ne dovoli tega...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
6.11.2010 11:45:40   
Jančika_
Naš srednji je nekaj tednov nazaj na vsak način hotel it v vrtec v trenirki, na kateri je natisnjeno okostje, ki se sveti v temi. Pravzaprav je bil kostum. Sem bila skeptična, potem sem mu pa dovolila, ampak sem mu dala zraven navadno trenirko in sem prosila vzgojiteljico, da ga pošlje preoblečt, če se ji zdi oblačilo neprimerno. Se ji ni zdelo neprimerno, ostali otroci so bili tudi navdušeni. Mogoče, ker bilo itak par dni pred halloweenom.

Tale zmaj se mi ne zdi niti najmanj strašen in prvič slišim za tako reakcijo vzgojiteljice. Če bi meni to rekli za tak motiv, bi se mi zdelo zelo brezveze in bi to tudi povedala, ampak razen tega, da bi povedala mnenje, se ne bi vžigala in otroka za vrtec pač ne bi oblačila v takšne majice, ker se mi enostavno to ne zdi stvar, zaradi katere bi šla na barikade.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
6.11.2010 22:06:53   
lukec
Jz mam pa tribal tatoo na nogi - najbrž bi bila v vašem vrtcu nezaželjenauser posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: prepoved oblačil v vrtcu
7.11.2010 6:43:31   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Jz mam pa tribal tatoo na nogi - najbrž bi bila v vašem vrtcu nezaželjenauser posted image


Takoj ko sem videla sliko zmaja, sem isto pomislila kot tiuser posted image . Mam zelo podobnega zmaja, celo ogenj bruha, in potemtakem ne bi smela po svojga otroka v tale vrtecuser posted image . Še bolj sem ga kiksnila, ker sem otroku naredila gusarsko sobo in ima tudi smrtno glavo narisano na zastaviuser posted image . user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?