|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa kaj je s tem forumom?
1.12.2010 21:16:26   
Taddy78
user posted image A mi lahko prosim kdo pove, kaj je s tem forumom? Se prijavim, napišem odgovor, se mi napiše, da je preteklo preveč časa...kako za vraga je to mogoče, če še 2 minuti nisem prijavljena.
Se odjavim, še 1x prijavim in pol gre. Ampak bog ne daj, da sem predolgo gor, ker me po 20minutah spet ven vrže. 
Seveda, glavno da je na strani taužnt oglasov...kot da jih kdo gleda user posted image
Mogoče je pa v tem fora, da me ven meče, da vmes pogledam še kak oglas (pa ga ne!)...reklame, reklame, same reklame...ne moreš TV-ja v miru gledat, so v vseh revijah, na spletnih straneh...zmešalo se mi bo...še teh nekaj minutk, kaj si vzamem na dan, ne morem nič do konca napisat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
1.12.2010 21:23:28   
Felicita
ne ampak res, tole dans presega že vse meje... sej načelno sm ful potrpežljiva pa vse, ampak a je tko težko dat gor neko pasico 'popravljamo/prenavljamo stran'? tok da vsaj veš da se neki dogaja?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
1.12.2010 21:26:36   
tasa_m
Ma, meni je vse belo user posted image  user posted image Nicki uporabnic so bele barve, prav tako ne vidim številk na kakšni temi, ... Ehhh, brez veze.
Dajte porihtat ta RR že, ker če ne šteka eno pa začne drugo. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
1.12.2010 21:45:37   
majana79
Samo resno... Tako ignorantskega odnosa do uporabnikov, ki so, še enkrat ponavljam, tudi pri vas podlaga za oglaševalce, pa če priznate ali ne, nisem zasledila še na nobenem forumu.

A je res tako težko odprt vsaj eno sticky temo, kjer bi nas obveščali o dogajanju, če ne že poslat obvestila po mailu, povedat da rešujete napako (jo?!!) in se opravičit? Res ne razumem te politike.

Občutek imam, da so modi tukaj čisto ločeni od adminov in lastnikov in da se morajo skoraj najavit, da sporočijo napake in pritožbe uporabnikov? Pa tudi če modi nimajo nobene 'novice' bi lahko dali vsaj kak glas od sebe, da dejansko preberejo naše pritožbe.

Programerji naj se pa zamislijo nad kodo, ker to niso nove napake.



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
2.12.2010 10:08:41   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ma, meni je vse belo user posted image  user posted image Nicki uporabnic so bele barve, prav tako ne vidim številk na kakšni temi, ... Ehhh, brez veze.
Dajte porihtat ta RR že, ker če ne šteka eno pa začne drugo. user posted image



istooooo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
2.12.2010 10:41:56   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ne ampak res, tole dans presega že vse meje... sej načelno sm ful potrpežljiva pa vse, ampak a je tko težko dat gor neko pasico 'popravljamo/prenavljamo stran'? tok da vsaj veš da se neki dogaja?


Da bi dali oglas na RR pa so nas recimo imeli čas nevem kolikokrat klicat...Se mi zdi da je forum postavljen, oz. obstaja samo še zato, da služijo na oglasih user posted image . Če katera slučajno pove kaj preveč podatkov, ki bi lahko mejili na brazplačno reklamo, jo že skinejo, da bi pa kaj zrihtali, da bi lažje dostopali oz. pisali na forum pa ne.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
3.12.2010 9:00:00   
botrca
Meni pa kaže napačen datum in uro, in nicki so beli oz. prozorni, pa št. ni...pa ....eh malo predolgo traja vse skupaj. user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
3.12.2010 9:00:00   
nadka30
ma kaj je narobe nimam nobenih tem čuden datum????????????????????
kje so septemberke 2010 pa celjske nosečke drugi del????????????????????????

mislim nekaj je fejst narobe z tem forumomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa kaj je s tem forumom?
3.12.2010 9:00:00   
nadka30
pa še brat ne morem nič ker je nazadnje bilo kao napisano ob  polnoči, ni novih tem, ni zadnjih sprememb, pa kaj user posted image se dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?