|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januar/februar 2011 IVF/ICSI
14.12.2010 20:27:52   
smeška83
Z novim letom začnemo pri Rešku s posvetom za prvi postopek ICSI, posvet imava 6.1.2011. Držimo pesti, da bomo kmalu pridelali user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
15.12.2010 15:07:25   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: smeška83

Z novim letom začnemo pri Rešku s posvetom za prvi postopek ICSI, posvet imava 6.1.2011. Držimo pesti, da bomo kmalu pridelali user posted image


a to mas pregled 10 dni pred postopkom, ali sploh posvet za ICSI ?


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
15.12.2010 19:15:34   
smeška83
Nimam pojma, ker greva prvič v to. Pri njemu sva bila že nekajkrat zaradi vseh preiskav in nato nama je rekel, da gremo pozimi v ICSI in da naj pokličem za datum. Tako sva dobila 6.1.user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
15.12.2010 21:37:10   
Buska
super ... potem se boste verjetno dogovorili tudi za akcijo ... upam, da imas datum taksen, da bi v principu lahko sla takoj v akcijo ... fajn je, ce imas termin kakih 10 dni pred user posted image , da bi pol lahko kar startala user posted image user posted image
drzim pesti user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
16.12.2010 18:27:20   
Anonimen
se vam lahko še jaz pridružim? Janurja naju čaka IVF, komaj čakava! user posted image

(odgovor članu smeška83)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
16.12.2010 18:52:53   
loremi
Smeška in Rebecca je to za vaju obe prvi IVF?

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
16.12.2010 20:44:59   
punsha
Hej,
smeška, se ti pridružujem z datumom za posvet user posted image . Imam ga 6.1., ampak v Lj pri dr. Voglerju. Grem se menit za zamrznjenčke. In ja, koooomaj čakam user posted image .

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
16.12.2010 22:16:14   
frnikola982
Punce pozdravljene!
Tudi jaz sem včeraj dobila pošto od konzilija. To bo moj prvi postopek - ICSI, tako da bo dobrodošla vsaka nova informacija, ki jo bom dobila od vas na forumu.
Žalostno, da je toliko neplodnosti, ampak je kar malo lažje, ko človek vidi, da ni edini...

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
17.12.2010 16:50:05   
smeška83
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Smeška in Rebecca je to za vaju obe prvi IVF?


Zame prvi, ja... Me je strah, a po drugi strani bi pa naredila vse, da uspe. Tako, da upam, da bomo že v prvo zagledali user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
18.12.2010 19:28:49   
Anonimen
tudi zame je prvi, ja. So pa zelo zelo mešani občutki. user posted image

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
19.12.2010 22:04:55   
lučka 25
No, jaz grem januarja tudi spet v postopek IVF, mava 3.1. posvet pri Rešu. V 2.IVF smo prišli do + in čudovite hčerkice. V 3.IVF spet nič zarodkov, kot v 1. Zdaj pa upam, da bo uspelo. Upam, da ne bom spet vsa nerodna pri špikanju, kot sem bila septembra.

Vse, ki greste na navo v to, pa vam želim takojšen ali pa vsaj čimprejšen uspeh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
20.12.2010 14:04:22   
Anonimen
jst mam že evidenčno številko na GK Lj, tko da sam še gospo user posted image  čakam, pol pa kličem. me je pa zelo strah injekcij, ker nisem ravno tip za te hece user posted image  ampak če bo samo to, potem naj mi jih dajo polno torbo, bom vse poskusla. user posted image

resično upam da bo uspelo, predolgo se že vleče vse skupi. Lučka 25, najbrž si opazila da zaidem tudi na druge teme in sem zaseldila da greš spet u boj. upam da bo tako zelo uspešen kot more bit- pa vsem ostalim borkam tudi! gremo punceee! user posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
20.12.2010 15:04:59   
frnikola982
Jaz sem na istem, kot *rebecca*, vsi dokumenti so pripravljeni, samo user posted image  še čakam... a ta mesec noče in noče prit... zamuja mi že 9 dni, čeprav sem imela običajno redne cikle ali nekako do +5 dni... ah, zgleda da mi živčki preveč delajo user posted image  
Tiste, ki ste že bile kdaj v postopku: a je težko si sam dajat injekcije? Moja mami je bila na eni operaciji in je dobivala injekcije proti strjevanju krvi, pa je imela čisto moder trebuh... a je pri teh naših injekcijah podobno?

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
20.12.2010 22:37:14   
punsha
frnikola, ne ni težko. Injekcije so najmanj. Meni jih je dajal user posted image , ker sama najraje gledam stran, kolikor se le da user posted image . Malo se moraš navadit dajat in ko veš kak, potem sploh ni problema. Rataš pa cel čarovnik, ko skupaj mešaš in ustvarjaš user posted image . Če se da lepo injekcija, ni nobenih modric in nič. Pač trebuh je prešpikan, ampak tako pač je ane. Ni fletno, ampak hudo pa tudi ne. No sedaj govorim o samih injekcijah. Drugo so pa kaki stranski učinki in psiha...Enostavno moramo biti močne in pozitivne.
No pa gre mesec proti koncu, jaz že prav težko čakam tale posvet v Lj. Pa tako močno upam, da grem takoj po zamrznjenčke. Še 3 prijateljice so v teh dneh rodile, 2 sta povedali, da sta noseči, tak da me prav matra user posted image .

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu frnikola982)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
21.12.2010 8:43:12   
frnikola982
Punsha, hvala za izčrpen odgovor. Saj mislim, da ne bo prehudo, ker z mislijo, da se trudiš za user posted image , je vse lažje prenest.
Čeprav moram priznat, da meni do sedaj še ni bilo treba prenašat kakih bolečin, imela sem samo običajne preglede pri G. Pri naju je namreč problem v partnerju, ker ima slab spermiogram, zelo malo user posted image   

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
21.12.2010 10:10:16   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

No, jaz grem januarja tudi spet v postopek IVF, mava 3.1. posvet pri Rešu. V 2.IVF smo prišli do + in čudovite hčerkice. V 3.IVF spet nič zarodkov, kot v 1. Zdaj pa upam, da bo uspelo. Upam, da ne bom spet vsa nerodna pri špikanju, kot sem bila septembra.

Vse, ki greste na navo v to, pa vam želim takojšen ali pa vsaj čimprejšen uspeh.


user posted image user posted image ko bos v postopku, mi sporoci na privat, da te bom sledila ... sem se malo odklopila s foruma ICSI user posted image , pa pridem pocekirat samo obcasno


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
21.12.2010 10:19:10   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

No, jaz grem januarja tudi spet v postopek IVF, mava 3.1. posvet pri Rešu. V 2.IVF smo prišli do + in čudovite hčerkice. V 3.IVF spet nič zarodkov, kot v 1. Zdaj pa upam, da bo uspelo. Upam, da ne bom spet vsa nerodna pri špikanju, kot sem bila septembra.

Vse, ki greste na navo v to, pa vam želim takojšen ali pa vsaj čimprejšen uspeh.


user posted image user posted image ko bos v postopku, mi sporoci na privat, da te bom sledila ... sem se malo odklopila s foruma ICSI user posted image , pa pridem pocekirat samo obcasno



O.k. Ti bom sporočila. user posted image
Pa vrjamem, da si se malo odklopila od foruma ICSI, da mal počiješ od vsega.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
21.12.2010 11:00:55   
kimsy
punsha - jst grem po novem letu tud po zamrznjenčke! Posvet pr dr. D sm že mela. Jaki posvet je to, dal mi je napotnico, povedal, da gremo na spontani ciklus, ker imam redne M in to je bilo vse. Upam, da bo dr. V bolj zgovoren in da mi poveš kaj več! user posted image  Upam, da nama spet rata!Mava približno isto stara IVF otročka! user posted image
lučka25 - user posted image  user posted image  user posted image  za akcijo! Po moje N tud že komaj čaka bratca7sestrco!

Vse ostale, ki greste prvič v postopek... Držim pesti, da vam rata čimprej!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
21.12.2010 11:59:40   
punsha
O kimsy super. se pravi bova spet mogoče skupaj v postopku. Lani sva že morale biti skupaj, jaz sem imela rok 4.2.2010 pa ti? No samo sem prezgodaj rodila, tak da bo mali frajer že čez par dni upihnil prvo svečko user posted image . Saj se te spomnem, ampak ne čisto točno glede postopka. Kolko pa imaš ti še zamrznjenčkov? Jaz imam dva v eni slamici. Hm, ampak se res ne spoznam na to...a to pomeni, da mi sedaj oba vstavijo?

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
29.12.2010 8:37:11   
Anonimen
Lep decembrski pozdrav! Zanima me, ali je katera že bila na neobveznem skupinskem posvetu oz. predavanju, ki ga priporočajo pred IVF? Seznam datumov in predavateljev je bil v prilogi pisma konzilija,  npr. 11.01.2011 ga vodi dr. Drobnič, pa me zanima ali se splača it in kako to zgleda.

(odgovor članu punsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
29.12.2010 8:42:45   
loremi
Če te zanima vse v zvezi s postopki IVF/ICSI, se splača. Jaz sem šla, čeprav sem do takrat že našla nekaj informacij o postopkih na internetu in sem bila zadovoljna s tem, da sem šla.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
30.12.2010 20:50:18   
Béatrice
Zdravo punce!
Sem nova tukaj. 20. januarja imava z mojim pregled pri Rešu. Na zadnjem pregledu je izpolnil nek obrazec, o naju in o najinih izvidih in kakšen postopek priporoča. Domnevam, da je to za konzilij, nisem pa prepričana. Igle pri nama ne bodo problem. Komaj čakam, da izveva kaj novega!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
31.12.2010 8:19:39   
loremi
     user posted image    
 
AKTUALNO
 
Ponedeljek, 03.01.
lučka25 - posvet
 
Četrtek, 06.01.
punsha - posvet
Anonimen (Vita) - posvet
smeška83 - posvet
 
Sreda, 12.01.
vrtnica.m - posvet
 
Četrtek, 13.01.
olana - posvet
 
Četrtek, 20.01.
Béatrice - posvet
 
Petek, 28.01.
aja12 - posvet
 
OBJEMČKI 
 
user posted image user posted image      ursi84, latka, Maja_V., jael, olana, lunika1, vrtnica.m, Ksenya, Anonimen (Vita), aja12, spelka12, pikovit, šopka    user posted image user posted image  
 
 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 

  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image     


  • lučka 25 (4. IVF, dr. Reš)
  • Kimsy ( GKLJ, dr. D, zamrznjenčki)
  • smeška83 ( 1.ICSI, dr.Reš, PO)
  • *rebecca* ( 1.IVF)
  • punsha ( GKLJ, zamrznjenčki)
  • frnikola982 ( 1. ICSI, GKLJ)
  • Beatrice ( 1.IVF, dr.Reš)
user posted image   KANDIDATKE  ZA  POSTOPEK   user posted image           

  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • mateja_goljev (6. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Loremi (3. IVF, GKLJ)
  • Barbara31 (2. IVF, GKLJ)
  • nhaya (3. IVF, dr. Reš)
  • Selena78 (5. IVF, dr. Reš)
  • mausikaa (2. IVF, dr. Reš)
  • skuštrana suzi (6. IVF, MB, dr.Gavrič-Lovrenc)
  • Buska (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • D0aisy (2. IVF, dr. Reš)
  • Krashi (2 IVF, GKLJ)
  • honey (2. IVF, GKLJ, dr. Ban)
  • Teja K (dr. Reš)
  • Mina83 (1. IVF, GKLJ)
  • Klavirka (4. ICSI, GKLJ)
  • Zarjaa (2. IVF, GKLJ, dr. Pintar)
  • JEŠA (IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • HANYBANY (IVF, GKLJ)
  • Rielka (2. IVF, GKLJ)
  • golobica82 (2. IVF, PO, dr. Merlo)
  • upanje81 (mild protokol)
  • čebelica_Maja (1. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • elle7 (1. IVF, MB) 
  • titty (3. IVF, GKLJ)
  • nanika 1 (3. IVF, GKLJ)
  • Elysabeth (4. IVF, dr.Reš)
  • martin6 (zamrznjenček, GKLJ)
  • Sensi
  • spominčica (4. ICSI, dr.Drobnič, GKLJ)
  • mausikaa (3. IVF, PO)
  • februar 202 (5. IVF, GKLJ, čaka operacijo mioma)
  • julija30 (2. IVF, MB)
  • Maja_V. (2. IVF, GKLJ)
  • nana7 (2. IVF, GKLJ, dr. Zorn)
  • sandra74 (1. IVF, MB)
  • energija80 (2. IVF, GKLJ)
  • pokamoka (2. IVF, PO)
  • majalina (2. IVF, GKLJ)
  • jael (2. IVF, dr.Reš)
  • ursi28 (1. IVF)
  • vrtnica.m (3. IMSI/ICSI, GKLJ, dr.Bokal)
  • latka (2. ICSI, MB)
  • Ksenya (2. IVF, MB)
  • Anonimen (Vita) (2. IVF, GKLJ)
  • Aljonka (5. ICSI)
  • športnica (3. IVF, MB)
  • drejčy (2.IVF, MB)
  • aja12 (4.IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • ursi84 (2. IVF, GKLJ)
  • anabanana (2. IVF, GKLJ)
  • waiting (2. IVF)
  • lučkamučka (2. ICSI)
  • mucamica (2. IVF, MB)
  • šopka (4. IVF, GKLJ, dr.Ribič)
  • olana (2. IVF, dr.Reš)
  • spomladančica (IVF, GKLJ)
  • spelka12 (zamrznjenčki, dr. Reš)
  • misojka (4. IVF, dr. Reš)
  • Reby (3. IVF, dr.Reš)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • tinas (2. IVF-PGD, GKLJ)
  • trolika (2. IVF, GKLJ)
  • nana7 (3. IVF, GKLJ, dr.Zorn)
  • beba75 (3. IVF, MB)

 user posted image user posted image user posted image
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit, hektorina, coala

Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
 
 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01/ 23 23 048
Naročanje v MB: 02/ 321 24 62 (za posvet)
 
user posted image   NOVE NOSEČKE JANUAR   user posted image
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.


_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Béatrice)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
31.12.2010 8:32:22   
smeška83
Včeraj sem dobila izcedek kot pred user posted image  (ful zamuja, danes je že 58 dan cikla), tako da bo drug teden treba očitno posvet pri Rešu prestavituser posted image  No, počakam še čez novo leto, da vidmo kako in kaj.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
31.12.2010 8:59:13   
pokamoka
Pozdravljene...
Jaz sem spet tukaj. Drugič... prvič sva bila v postopku septembra, vendar ni uspelo... Zdaj pa spet. V nedeljo oz. ponedeljek dobim tečko in pokličem dr. In začnemo z inekcijami. In spet s celotnim postopkom. Zamrznjenčkov ni nič ostalo od prejšnjega postopka, tak da... naju čaka celotna zadeva še enkrat.
Se spodbujam, vendar mi na trenutke ne uspeva popolnoma... bojim se ponovnega poraza... ampak, kaj hočemo...nič...:):))
Lepo praznujte, lepo se imejte... in veliiiiiko se smejte....
pa pa

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?