|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsi po dojenju
7.1.2011 11:13:47   
Ninush
Takole: nehala sem dojiti 2 meseca nazaj in me zanima, kdaj se mi bodo prsi zmanjšale nazaj na prejšnjo velikost, pred nosečnostjo. Saj se bodo, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prsi po dojenju
7.1.2011 11:29:10   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: Ninush

Takole: nehala sem dojiti 2 meseca nazaj in me zanima, kdaj se mi bodo prsi zmanjšale nazaj na prejšnjo velikost, pred nosečnostjo. Saj se bodo, ne?


Ja no,naj bi se ampak pomoje bi se že mogle.Men so se pa tud daljše so user posted image
A so tako velike da si to želiš?


(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prsi po dojenju
7.1.2011 18:46:40   
Ninush
Ja, ful si želim. Meni so velike prsi odveč. Že itak imam C, zdaj sem pa imela D (ali celo več, saj ne vem).
Viseče pa so itak, odkar jih imam, nikoli niso lepo polno stale gor (kot vidiš na TV user posted image ), niti med nosečnostjo ali po porodu, ko sem dojila.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prsi po dojenju
13.1.2011 17:14:47   
Ninush
No, kaj ni nobenega odgovora???

(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prsi po dojenju
13.1.2011 20:54:15   
tanja1980
to, da se ti bodo zmanjšale:))) sploh ni nujno user posted image

jaz pred porodom 75F, (dojenje 80 h) po porodu 75G, povesile se mi niso...
sedaj sem pred drugim porodom in mi 75 g ni več prav..upam da mi bo med dojenjem 80 h prav....

zmanjšajo se pa tam nekje dva meseca po prenehanju dojenja...vsaj meni so se...ampak samo za 1 cifro, ne za 2 kolker so se mi med dojenjem povečale....kilogrami pred in po nosecnosti enaki 59 kg..takoj po porodu sem imela se kilo viska ki sem jo izgubila ko sem nehala dojit...

poznam pa kolegico, ki je iz 75e prisla na newyorkerjev d, srečnicauser posted image


(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prsi po dojenju
14.1.2011 11:52:16   
Hope2
Če kje dela murphyjev zakon, je to pri joškah po dojenju. Če imaš male, bodo skoraj sigurno še manjše, če imaš velike, pa bodo ostale velike oz še večje. Moraš imeti blazno srečo, da bodo take kot si želiš.user posted image

Jaz sem imela B, v času dojenja C, po dojenju imam Auser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.1.2011 11:53:01 >

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prsi po dojenju
14.1.2011 20:43:08   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Če kje dela murphyjev zakon, je to pri joškah po dojenju. Če imaš male, bodo skoraj sigurno še manjše, če imaš velike, pa bodo ostale velike oz še večje. Moraš imeti blazno srečo, da bodo take kot si želiš.user posted image



ni pravice na tem svetu user posted image , men so pa moje tko lepe zdej user posted image . Hm bomo vidl kaj bo na koncu ratal

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prsi po dojenju
14.1.2011 20:45:53   
Precious
jaz sem iz ene uboge B številke ko sem dojila prešla na D. Hb so se mi zmanjšale na srednjo košarico B. Se pa opazi da so full narasle med dojenjem,ker imam odvečno kožo na prsih. Ampak mene to ne motiuser posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prsi po dojenju
14.1.2011 23:37:21   
Ninush
^ joj joj joj, pa kdo rabi vlke joške? Kot prvo nikoli ne stojijo gor, ampak jih teža povleče navzdol (težnost pač), potem si ne morem najti kopalk, ker je razlika med zgornjim in spodnjim delom nekaj številk, da ne govorim, da sploh ne najdem kake bluze ipd., ker je vse krojeno čez prsi, kot da si fant. Mah, groza. user posted image

Z vlkimi stvarmi je hudič - npr. ker imam debele noge, imam več površine za briti ... user posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prsi po dojenju
16.1.2011 21:55:24   
marjetica8
Men so ostale od dojenja. Pred nosečnostjo sem mela 80b, pol so se, ko sem dojila zvečale na 80c in so tako ostale tudi ko sem nehala dojit.

(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prsi po dojenju
30.1.2011 22:26:05   
dramica
Men so se čist zmanjšale po dojenju v prejšnji nosečnosti.A imate kake posebne tehnike da vam ostanejo velikeuser posted image ?

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prsi po dojenju
30.1.2011 23:23:46   
naša beba

IZVIRNO SPOROČILO: dramica

Men so se čist zmanjšale po dojenju v prejšnji nosečnosti.A imate kake posebne tehnike da vam ostanejo velikeuser posted image ?


Za ta recept se tudi jaz priporočam...user posted image user posted image user posted image
Pred nosečnostjo bolj a kot b, na koncu nosečnosti skoraj lep b, enako zdaj ko dojim (beri tik preden greva jest). Edino kar se mi je povečalo je številka pred črko...user posted image

_____________________________

Prva snežinka Ema, 27.11.2010

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prsi po dojenju
31.1.2011 20:28:53   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: dramica

Men so se čist zmanjšale po dojenju v prejšnji nosečnosti.A imate kake posebne tehnike da vam ostanejo velikeuser posted image ?



ja velike in samostoječe - mogoče bi povprašale saško lendero, a ni imela ona neke revolucionarne masaže user posted image

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?