|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vila Bled
26.1.2011 0:00:17   
tresk
Se je mogoče že kateri/a poročila v vili Ble in imela tam slavje ? kar koli v zvezi z Vilo Bled in Bledom ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vila Bled
29.1.2011 20:09:33   
petra87
ena od mojih želja (prvih) je bila tudi poroka v Vili Bled. Samo cene so bile ASTRONOMSKE, tako da me je to čist odvrnilo od vsega.. Cenik menija je cca. 100 EUR. Da ne omenjam da čisto vsaka stvar ki jo postavijo na mizo stane malček preveč(milo rečeno)... ne dvomim o kveliteti, samo cene so pa več kot astronomske... zavisi pa kaj si sam želiš.. user posted image

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vila Bled
24.5.2011 9:12:00   
ahja
Mogoče malo pozno, pa vendar naj napišem dogajanje na lanski poroki prijateljice.

Najprej so želeli imeti natančen urnik (do minute natančno), kdaj se bo kaj dogajalo npr. kdaj bo zdravica, kdaj kosilo oz. večerja, kdaj bomo šli s pletnami na otok,.... Ničesar od urnika se niso držali. Za zdravico smo morali kar sami iskati natakarja, čeprav bi nas moral on pričakati pri vhodu, pletne sploh niso naročili in smo imeli srečo, da so bili prosti,... Osebje na recepciji skrajno neprijazno in celo cinično. Dogovorjeno je bilo, da ju bo poročna sobo čakala od 10 ure dalje. Midve sva prišle uro pred proko, da se urediva, ko nama je receptor v ciničnem govoru razlagal, da nimajo proste poročne sobe in da on o tem nič ne ve. A si predstavljate??? POtem so le našli eno sobo in nama je že zmanjkovalo časa. Jaz sem se počutila grozno, kaj šele moja prijateljica, ki jo še čaka ves dan. Na prigirzek smo odšli v slaščičarno Vile Bled, kjer je natakar s kanapeji na pladnju dirjal sem ter tja, tako da smo pojedli manj kot polovico tistega. Ko smo zvečer prišli še gor na torto in seveda poročno zabavo, so nas po dobri eni uri (ravno ko smo razrezali torto) NAGNALIi nazaj dol v Vilo, češ, da bodo tu imeli drugi slavje (bila je še ena poroka na vili, pa tudi to so nam prekrivali; a ja, in seveda je bila večja in s tem tudi dražja kot naša). Namestili so nas v eno sobo v vili, kjer ni bilo niti radia, natakarja pa smo videli 1x na uro. Skratka OBUPNO. Namesto, da bi se nevesta smejala, je user posted image . Res je bilo žalostno. Pa ko vem, kako sta se trudla z možem, da bi vse do potankosti organiziralA, tako kot so oni v bistvu hotli.  SKRATKA ZELO NEPROFESIONALNO IN PREDVSEM ŽALOSTNO!!!

(odgovor članu petra87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vila Bled
31.5.2011 20:37:45   
tresk
Upam da tudi jaz ne bom prepozna, sem si letos urejala poročni obred in slavje prav v vili Bled, Lahko rečem osebje nesramno da ni kaj če omenim samo to da obred zaračunajo posebej je to učitno da si kraj izbereš potem sam ali v parku ali v Belvederu, ampak ker slavja nismo želeli imteti tam se nismo smeli poročiti v parku lahko pa zadaj za hotelom na eni terasi ki nima strehe, kar je po protokolu da streha za obred na mladoporočenci mora bit, in to še ni vse morali bi se sprehoditi mimo kontejnarjev, skratka Petra iz Vile Bled je totalno katastrofalana, najcenejši šampanjc nas bi prišel 43€ in to rose blek ... če se le da od tam proč
... no mi smo se premislili in odšli na Otočes ... ne morem prehvalt vsaki še tako zapleteni želji so nam ustregli, sobo ki je bila pripravljena za nas je bila majhna , ko pa smo prispeli in so videli da imava že malčka so nama za isto ceno dali suito, niti ene kave niso računali več, skratka rečeno je bilo da bomo imeli pozno kosilo ki se bo zavleklo do ene osme ure zvečer bili smo do desete pa niti najmanšega občutka nismo imeli da smo odveč ...naslednji dan pa so nam še ponudili brezplačno kopanje v dolenjskih ali šmarjeških toplicah ...balzam... že želiš biti kraljica vsaj enkrat v življenju si tam dol res lahko ... cene pa tako poceni ni, vendar za ceno ki jo plačaš dobiš maksimalno vse ali več

(odgovor članu ahja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?