|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "visoka peta"
5.2.2011 20:06:45   
Ploha
Punce pa dejte mi pomagat...imam salonarje s 3 cm peto, mogoče 4...ne vem točn.

In zdej imam časa tri tedne, da se navadm, a je to sploh možno?

Hodm itak kot en gozdar, pa dobr...ampak da me ne bi po pol ure (tako kot danes) noge bolele za umret...

dejte mi mal upanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "visoka peta"
5.2.2011 20:09:56   
olana
To pa res ni visoka petka user posted image user posted image , noge ponavadi bolijo v 6 cm in več. Po moje ne bi smela imeti problema, da bi se hitro naučila hodit v njih, glede na to da res ni vrtoglavo visoka.user posted image Večkrat jih obuj, ko greš ven, da se ulaufašuser posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "visoka peta"
5.2.2011 20:11:01   
sonček33
dajem ti upanje .... plohca, faca si...tisti dan boš brez problema zdrzala, prav zato ker si gozdarka user posted image  pa ne, zato ker takrat je vsega drugega toliko, da nimaš časa mislit na svoje uboge noge

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "visoka peta"
5.2.2011 20:24:02   
Anonimen
LOL ... ampak to pa res ni visoka peta ... sama pet ne nosim vsak dan ampak mi pete do 6cm ne predstavljajo nobenega problema ... imam pa ene škornje z 8cm peto, no v tistih sem pa ko konj in mi nikakor ne rata lepo hodit, zato so bolj ko ne v omari.
Sem imela pa za k maturantski obleki salonarje z 8cm pete in sem že en mesec prej doma hodila v njih po stanovanju, da sem se navadila na njih ... aja, pa to je zelo pomembno ... ko hodiš moraš zaupat peti, da te bo držala in lepo stopi najprej na peto in potem na prste, tako kot pri supergah ... ker če peti ne zaupaš, potem hodiš kot po jajcih ali pa kot kobila s celim podplatom naenkrat na tla, kar pa niti slučajno ni elegantno ... pač obuj čevlje doma za po stanovanju in se jih boš navadila v parih dneh. user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "visoka peta"
5.2.2011 20:26:38   
sonček33
no vidiš plohca, ne upanje, zaupanje je tisto pravo :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "visoka peta"
5.2.2011 23:07:39   
branka81
Mal se šetkaj po stanovanju v njih pa bo šlo heheuser posted image vaja dela mojstra

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "visoka peta"
6.2.2011 0:17:10   
Ploha
Pa dejte no babe, a zdj se boste pa še smejale?









user posted image user posted image user posted image


zato pa sem dala naslov v narekovaje, ker vem da to ni visoka peta, no zame je visoka, ker res nikoli nism hodila v petah. No in 2 uri zdržat ni problem, ampak v njih bom zihr ene 24 ur, pa še kokr plesat bom mogla...no sej bom vsak dan "hodkala" po bajti gore dole user posted image


no še to da povem, ko sem šla kupvat čevle, sem v eni trgovini čevlje obula, prodajalka me je prijazno nagovorila naj probam hodit, da mi bo kak nasvet dala in jst se res trudim, pa si itak mislim sama pr seb: No saj mi kar gre...dokler se nism obrnila, ko se je prodajalka komaj zadrževala od smeha....user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da bo snega najmanj meter pa pol, potem mi bo upravičeno, da nosim gojzarje user posted image user posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "visoka peta"
6.2.2011 7:49:01   
hermy1
Ploha,...na zadnji poroki, kjer sem bila, je nevesta čevlje s petami, že ob večerji zamenjala z balerinkami user posted image ! Če to kaj pomaga!

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "visoka peta"
6.2.2011 17:50:32   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

Ploha,...na zadnji poroki, kjer sem bila, je nevesta čevlje s petami, že ob večerji zamenjala z balerinkami user posted image ! Če to kaj pomaga!


NA ZADNJI POROKI, NA KATERI SEM JAZ BILA, PA JE NEVESTA BILA ŽE OD ZAČETKA V BALERINKAH IN PRAV CORTKANA JE BILA user posted image  - joj sorry črke...

Ploha, a ti se boš poročila, če prav razumem? Jaz bi na tvojem mestu nesla čevlje nazaj in si kupila balerinke, ker če res nisi vajena... to je le "tvoj dan" in za nikogar ti ni treba trpeti! No, tudi za na tujo poroko/žur si jaz ne bi kupila čevljev v katerih se ne bi dobro počutila.

Jaz tudi bolj malo nosim pete, to pa zato, ker lepe in elegantne so mi le tiste +8cm v katerih pa težko dolgo zdržim. 3 cm so mi pa grozne pete... oprosti, nočem žalit, samo meni so res mimo take nizke pete, so mi 100_x_ lepše balerinke, pa magari na poročno oblekouser posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 6.2.2011 17:54:59 >

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "visoka peta"
6.2.2011 18:49:00   
mamamajča
Ej samo zakaj bi pa morala met petke obute? Saj lahko najdeš... čakaj, veš kake lepe balerinke se  dobijo,ni ti treba pet sploh

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "visoka peta"
6.2.2011 20:11:16   
Ploha
kajajaka: nč me nis užalila user posted image tko pač je...ja poročim se user posted image

ma kaj vem, zdej sm si te kupla, mal bom zvadla pa bo, pravi mami, da mi gre hoja že precej bolš user posted image

sem tudi jst razmišljala, da bi kar balerinke...pa ni nikjer noben kej dost bil navdušen, pa sm potem mislna, da morm met kot nek salonar s peto user posted image

edin strah me je, da mi noga zateče, ne bom dobla čevla več gor...ma res bo najbol kar balerinke...

no kje hudiča pa zdej kake bele balerinke kupm, že za te z nizko peto sem se namatrala...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "visoka peta"
6.2.2011 22:04:15   
BellaB
V Deichmannu?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "visoka peta"
7.2.2011 2:03:26   
ronja
ploha, ne se preveč matrat, pa mej te fensi čevlje samo za ceremonijo, za poetm si pa ene udobne omisli, pa je. Lahko se v te udobne tudi vmes preobuješ, med raznimi vožnjami, če bosta mela tako varianto. Ne se 24 ur v petah matrat, če jih nisi vajena, to je tortura! Jaz sem bila na svakovi poroki v enih petah, tudi ne vrtoglavo visokih, pa sem jih sezula že v avtu, ko smo se peljali na kosilo, hehe. Kake espadrile s platformo pa polno peto mi niso problem, ampak salonarji pa - ubi bože! mej eno rezervo, boš bolj mirna, če ne drugega. Pa če je obleka do tal, kdo bo čevlje gledal?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?