|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pitje mleka
22.2.2011 17:34:12   
divans1
Zanima me, katero mleko ste dale svojim dojenčkom piti po 1. letu, ko ste prenehale dojiti? Svojega še trenutno dojim, bo pa star 10 mesecev...:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pitje mleka
22.2.2011 17:50:32   
Katy78
Jaz sem kupovala nehomogenizirano mleko - Bohinjsko mleko.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pitje mleka
22.2.2011 18:41:53   
kajalin*
navadno alpsko tistega k je pri hiši.pa ji ništa ne fali,je pa stara že zdravih 6 let user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pitje mleka
9.3.2011 16:30:38   
Paštetka
do 3. leta sta pila AM, saj ima največ mineralov in vitaminov (ravnovesje).  Potem pa sveže mleko s 3,5 mm.

Alpsko mleko se ne priporoča, boljše je sveže . user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pitje mleka
11.3.2011 12:22:08   
Najaa
Sveže mleko iz Hoferja.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.3.2011 12:28:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pitje mleka
11.3.2011 16:15:38   
divans1
Meni je tudi danes pediater svetoval, glede na to, da še dojim, ko bom nehala, naj mu dajem sveže mleko iz mlekomata. A res? Se selahko tudi po manj natoči kot 1 liter, to je pa fino? Pa me vseeno zanima, če kupim 1 liter in ga skuham, v kolikšnem času ga moram porabiti?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pitje mleka
11.3.2011 16:37:05   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Meni je tudi danes pediater svetoval, glede na to, da še dojim, ko bom nehala, naj mu dajem sveže mleko iz mlekomata. A res? Se selahko tudi po manj natoči kot 1 liter, to je pa fino? Pa me vseeno zanima, če kupim 1 liter in ga skuham, v kolikšnem času ga moram porabiti?


Jaz ga zdaj že dolgo časa kupujem na mlekomatu. Zdrži nekje 3 dni. Jaz ga ne prekuham v celoti, ampak sproti, ko ga rabim.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pitje mleka
11.3.2011 20:24:23   
divans1
Kako pa ga prekuhaš, da zavre in potem še nekaj časa vre?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pitje mleka
11.3.2011 20:24:57   
divans1
To misliš za pitje, ne? Kaj pa za pripravo hrane?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pitje mleka
12.3.2011 21:19:16   
TIBIDABO
Sveže mleko zavreš, da se dvigne in odstaviš. Pustiš, da se ohladi. To je pasterizacija. Tako smo mi od nekdaj delali, ko smo od sosedov nosili mleko. Na vrhu se je čez noč naredila debela plast smetane, ki jo pobereš dol in shraniš v hladilniku, ko jo imaš od celega tedna pa jo zmešaš s skuto in lahko spečeš sladek sirov zavitek iz vlečenega testa user posted image Je pa fajn, da je potem zavreto mleko na hladnem, čeprav smo ga pustili tudi na pultu čez noč. Ko  je tako prekuhan, ga lahko piješ kar hladnega.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pitje mleka
13.3.2011 10:12:35   
divans1
Če prav razumem, je lahko sveže kuhano mleko 1 teden v hladilniku?

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?