|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera krema
3.3.2011 10:10:37   
Anonimen
Imam hčerko,ki bo stara 12let in so se ji začeli pojavljati mazolčki tudi tiste črne.Pa me zanima katero kremo bi ji kupila za te črne mazoljčke?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera krema
3.3.2011 11:53:02   
Jantar
Naša 12-letnica uporablaj od Essence gel 4 in 1 za umivanje obraza,kremo ima sicer Niveino,ker ma kot alergik fuuuul suho kožo,...vem pa,da ima Essence tudi kremo v tej liniji in je prov za najstnike in mozolje,pa še cenovno ugodno,če ji slučajno se pokaže,da ji ne odgovarja,...pri naši je OK in tudi teh črnih mozoljčkov(ogrcev) ima manj,...probajta,....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera krema
3.3.2011 12:18:13   
Anonimen
Je se pa da kupiti tole od Essence?

(odgovor članu Jantar)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera krema
3.3.2011 12:48:25   
Jantar
Me sva jo kupile v Eleclercu,drugače jo ima Muller,......ne vem pa,če jo ima DM,Interšpar in Mercator hipermarket,.....v Mullerju majo kr dobr založen z njihovimi izdelki,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera krema
3.3.2011 12:52:30   
Anonimen
Kakšna je pa kaj cena?

(odgovor članu Jantar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera krema
3.3.2011 14:15:21   
Jantar
Tole za umivanje je eden izmed Essencovih dražjih izdelkov pa je bim okoli 4 €,...drugače pa je Essence kozmetika namenjena prov začetnicam in se njihove cene gibljejo od 1 € pa do okoli 4 €,.....naša 12 letnica si je kupila lak za nohte,pa za novo leto eno senčilo in odstranjevalec make upa,...skratka res ugodna zadevica,....ugodna verzija kozmetike je tudi Miss sporty sam je mičkeno dražja,par centov na izdelek,....ćžal pa nima linije za preprečevanje mozoljev,....majo tudi brošurice kjer je vse lepo razloženo,se jih dobi na njihovih stojalih,...skratka res luštna paleta stvario za malo denarja,....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera krema
3.3.2011 14:17:32   
Jantar
Sem se zdajle spomnila,...napišite v googla essence in odprite njihovo stran majo prikazano kaj imajo,...pokukajta,...mogoče vama bo všeč,...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera krema
3.3.2011 21:45:02   
Ribica **
Najbolj pomembno je, da si kozo cisti, krema ni tolk pomembna. Se pravi dober gel za umivanje obraza in umivanje vsak dan. Jaz imam se pri 22 tezave s kozo in imam zdaj gel od Aveneja. Res, da stane 200ml 14€, ampak ga v dobrih dveh mesecih nisem porabila niti 1/4, tako da bo zagotovo za celo leto. Pa se manj strupov je notri.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera krema
23.8.2011 8:47:35   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica **

Najbolj pomembno je, da si kozo cisti, krema ni tolk pomembna. Se pravi dober gel za umivanje obraza in umivanje vsak dan. Jaz imam se pri 22 tezave s kozo in imam zdaj gel od Aveneja. Res, da stane 200ml 14€, ampak ga v dobrih dveh mesecih nisem porabila niti 1/4, tako da bo zagotovo za celo leto. Pa se manj strupov je notri.



Krema je pomembna - ker da koži potrebno vlažnost. Je pa res, da ni vsaka krema vredu krema, včasih je boljše, da je ni, če kupiš neko wannabe OK kremo.

Dobre stvari so meni na osnovi čajevca. Izbira je ogromna, tipov kože je ogromno, najbolje pa bi znala svetovati kozmetičarka (z mozoljčki se spopadajo vsi najstniki, pa še marsikdo kasneje).

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj v praksi pomenijo spremembe za osnovno...
Jeseni začnejo veljati nekatere spremembe v osnovnih šolah. Na 144 se vpeljuje prenovljen koncept razširjenega programa,...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?