|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Koroška deklica"
4.3.2011 10:57:03   
Kerensa*
Policija je pred nekaj minutami prišla izvest nasilno izvršbo, čeprav sklep sploh ni pravnomočen. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 11:11:58   
TomTaylor
Izvršilni naslov predmetne izvršbe je pravnomočna sodba. Imam na sumu, da je nekdo precej pomešal pojme, z določenim namenom, seveda.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 11:13:08   
Kerensa*
Ne razumem...?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 11:26:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne razumem...?


Podlaga izvršbe, torej t.i. izvršilni naslov je sodba (o dodelitvi deklice), ki je pravnomočna že nekaj mesecev, zatorej se nadaljnja procesna dejanja lahko izvršijo neglede na pravnomočnost dotičnega sklepa o izvršbi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 11:42:40   
Freya88
O cem vidve to?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 11:47:55   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

O cem vidve to?


predvidevam, da se menita o tisti punčki s Koroške, ki je ati ni hotel vrnit k mamici z razlogom, da jo zavaruje

se motim? user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 11:51:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katy83


predvidevam, da se menita o tisti punčki s Koroške, ki je ati ni hotel vrnit k mamici z razlogom, da jo zavaruje




to ja. Sej verjetno bo še danes po medijih, če ni že. Resno pa sumim, da je prišlo do nesporazumov pri razumevanju postopkov.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 12:41:08   
Freya88
To je tut en cuspajs vse skupi... mi ki to spremljamo prek tv nikol ne bomo vedli, kaj tocno, kdo, kako... zal!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 15:14:14   
cgorjanc
In baje,da so v napačno hišo vdrl policisti...to bo šele zanimivo!!

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 16:42:20   
valerija77
http://24ur.com/novice/slovenija/kaj-bo-s-triletnico.html

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Koroška deklica"
4.3.2011 17:15:40   
Fleka
No comment.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Koroška deklica"
5.3.2011 19:31:21   
saruška
policija sigurno ni prišla po punčko, ker tega pooblastila nima. je samo nudila asistenco sodnemu izvršitelju ki to opravlja. pa tudi v napačno hišo niso vdrli, to se ne kar vdira, sej ne gre za akcijo v okviru specialne enote user posted image user posted image user posted image
mater zdej pa res ne vem, al ste samo nepoučene al verjamete v vse kar kvazi novinarji pišejo...

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Koroška deklica"
5.3.2011 21:14:25   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: saruška

policija sigurno ni prišla po punčko, ker tega pooblastila nima. je samo nudila asistenco sodnemu izvršitelju ki to opravlja. pa tudi v napačno hišo niso vdrli, to se ne kar vdira, sej ne gre za akcijo v okviru specialne enote
 user posted image user posted image user posted image
mater zdej pa res ne vem, al ste samo nepoučene al verjamete v vse kar kvazi novinarji pišejo...


Točno to je mene zmotilo. Ampak ti povem, da SO vdrli, razbili so troja vrata in najmanj eno okno, eni so tu not lezli, drugi tam (skoz okno). Poicistov je bilo skup 7 ali pa 8, to nisem ziher. Premetali so VSE, še posteljo od punčke so okol obrnili, kje je tamala.
Vem pa zato, ker sem videla posnetke.

Vse skup je itak ena svinjarija, meni se punčka totalno smili, najhujš je itak domnevna spolna zloraba, če je res bila, pa tud če je ni bilo -  da starši tako obračunavajo v javnosti, ne vem no. Pred kratkim je dopolnila 4 leta in niti ne hodi v vrtec, sem in tja jo premetavajo pa skrivajo .. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Koroška deklica"
6.3.2011 6:59:25   
Kerensa*
Popravljam svoje besede, če smem - policija res ni prišla izvesti izvršbe, temveč je res samo nudila asistenco sodnemu izvršitelju, ki je prišel to naredit'. Prehitro sem pisala, pa sem napisala "neumnost", ja. Drugače pa daleč stran od tega, da bi jaz osebno verjela vsako neumnost, ki jo napišejo mediji, Saruška. Če dobro pogledaš moj prvi post, potem boš videla, da sem ga napisala več ur prej, preden je stvar objavil katerikoli medij - nenazadnje sem Žurnal24 in novinarko POP TV-ja jaz obvestila o tem, kaj se dogaja, saj sem za ta dogodek dobesedno nekaj minut po začetku izvedela od drugje.

In ja - svinjarija, kar se dogaja.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Koroška deklica"
6.3.2011 11:11:00   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
nenazadnje sem Žurnal24 in novinarko POP TV-ja jaz obvestila o tem, kaj se dogaja,

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Koroška deklica"
7.3.2011 0:16:39   
ensom
24ur.com - TV klub Video: Kaj bo z deklico s Koroške?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?