|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sirup lactogal
16.3.2011 20:05:26   
Precious
pavlic črpalka ni nikoli merilo koliko ima doječa mati mleka. Jaz sem si največ 20ml  izčrpala pa sem otroka dojila do 14 meseca in bi lahko še dlje.Moje mnenje samo doji ,pa magari na 1 uro,saj tako se dela mleko

Moj sin je v roku 4 min pri meni pojedel malo več kot 100 ml

(odgovor članu pavlic)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sirup lactogal
16.3.2011 22:36:36   
pavlic
Precious hvala za vspodbudne besede. Bova se probavale pa mogoce bo tale tametil mal pomagal da se zacne mlek bl delat. Zanc sem pa res mal voljo zgubila. Res pa je tudi da je bila moja puncka rojena malo prezgodaj in je imela tudi zlatenico kar menda tudi vpliva na dojenje. Sedaj sva stare tri tedene in upam da se nama tole uredi.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sirup lactogal
17.3.2011 13:23:01   
Precious
Glej,če otrok uspeva potem imaš mleka. Na joško jo dajaj kdaj hoče,pa čeprav je to na 1 uro. To je čist normalno da se otrok hoče tako pogosto dojit. Ustrezi mu in tako se tudi mleko dela. Črpalko pa rajši prodaj.
če te zanima koliko tvoj otrok dobi ,si sposodi tehtnico in tehtaj PRED in takoj PO DOJENJU. Pa boš videla koliko popije pri tebi

(odgovor članu pavlic)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sirup lactogal
17.3.2011 21:34:18   
pavlic
Tehtnico sva imeli prejsni vikend in sva se tehtali. Res pa je da prejsni vikend sem imela virozo in posledicno tudi manj mleka. Natehtali sva da sva pojedli po 10, 20. Res skoraj nic. Mogoce je tole pomankanje tudi malo krivda tele viroze. Imela sem vrocino do 39,2. Bilo bi skoda da zdaj usahne. Po kokem casu pa naj bi tale Tametil zacel delovati. Jaz sem ga do zdaj vzela ene trikrat pa zaenkrat mislim da je se isto. 

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Nakup Lactogala preko interneta
2.12.2013 12:21:28   
sinatra
Lactogal po mojih izkušnjah deluje. Nabaviti ga je mogoče v lekarni Čermelj na Občinah, kjer sprejemajo tudi naročila preko emaila in telefona. Govorijo slovensko. Plačilo po povzetju. Lekarna se nahaja Via Prosecco 3 - 34151 Opcina. Tel: 040214441, email: farmacia.cermelj@libero.it
Če se odpravljate na Občine se lekarna nahaja v krožišču desno.

(odgovor članu pavlic)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?