|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 7:36:57   
mamipikapoka
Pozdravljene.
Zanimajo me vaše izkušnje, ker brskam po internetu in ne najdem čisto konkretnih podatkov.

G. mi je v 30 tednu ugotovil, da imam maternični vrat odprt za en prst. Je pa vse še lepo visoko, tako da imam predpisano mirovanje in kontrolo čez en teden, da vidimo kaj se dogaja. Pred desetimi dnevi sem bila na 3D in je bilo še vse ok.

Kako se je vam v podobnih situacijah razpletla nosečnost? Se je vrnilo v normalno stanje ali ste se začele še bolj odpirati?

Naj omenim, da imam še streptokok tipa B, ampak koliko mi je znano, to naj ne bi vplivalo na sam potek nosečnosti. Le antibiotik moram dobiti med porodom.

*Pa še to me zanima - kako se sploh okužimo s streptokokom B?


_____________________________

http://www.facebook.com/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 7:48:03   
Anonimen
Glede streptokoka kaj,kako ,zakaj ... tipkaj v google.
Vsaka nosečnica je zgodba zase.
nekatere počivajo pa se vseeno odpirajo,nekatere aktivno delajo pa se ne odpirajo itd. V obeh nosečnostih sem bila pri teh tednih že odprta 3-4 cm. V 1.nosečnosti sem aktivno se ukvarjala še naprej. V 2. nosečnosti sem ležala 24 ur na dan. V obeh sem rodila v 37 tednu

(odgovor članu mamipikapoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 8:21:22   
alda
Streptokok sem fasala v vrcu, ko sem se od otrok nalezla škarlatinke.Po besedah zdr. se ta ob antibiotiku samo potuhne in ob priliki spet udari.
Ker pa imaš ti že potr. da si pozitivna, jih na to le opozori,da ne bi po nepotrebnem prišlo med porodom do okužbe.
Želim ti lepo nosečnost do konca in zdravga otročička..kar pa itak bo!!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 12:45:02   
Taddy78
Jaz sem bila toliko odprta sicer v 35. tednu, pa sem nosila 4dni preko roka. Verjetno bi še dlje, če ne bi primanjkovalo plodovnice in so mi porod sprožili.
Sedaj ko razmišljam za nazaj, sem se kar konkretno igrala, saj nisem nič mirovala in delala ravno to, kar je G rekel da ne smem.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 19:28:53   
sayuri
Pri junijkah je ena mamica rodila v 26. tednu zaradi istih vzrokov, kot jih ti navajaš.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 19:30:55   
sayuri



IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Pri junijkah je ena mamica rodila v 26. tednu zaradi istih vzrokov, kot jih ti navajaš.

 
Ups, vidim,da si tudi ti junijka user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 30 t in odpiranje MV + streptokok B
23.3.2011 19:40:26   
maktub
tudi sama sem imela streptokok in bila pri 30t že odprta....no pol sem se vedno bolj odpirala ampak vseeno zdrzala do 39t.. s tem da je dr. rekla da mi je bakterijo uničla..torej me ni bakterija odpirala kar drugače tudi to povzroča ,ampak me je odpiralo otrdevanje trebuha...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




ti je dogčas?
muška



da (37%)

ne (63%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!