|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvižna postelja v omari
23.3.2011 10:34:40   
BIA79
Zaradi prostorske "stiske" se odločamo za nakup dvižne postelje v omari in ker je to "velika" investicija (vsaj za naše finance), me zanima, če jo kdo ima, kakšno ima in kako je zadovoljen s kvaliteto izdelka...hvala :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvižna postelja v omari
23.3.2011 14:08:53   
TRIŠ
Sva z možem gledala ampak nama je bilo predrago ,pa še prostora ni bilo takrat za to.Sva se pa odločila za usnjeno sedežno,ki so nama jo izdelali v Zagradcu z izvlečno posteljo.Notri imam latoflex ležišče in dormeo jogi.Cena je bila 800 eur je pa trosed.Meni je to idealnouser posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvižna postelja v omari
23.3.2011 20:51:05   
sončnica24
Triš to pa super stvarca midva se tudi o tem pogovarjava, samo moj je reko da na kaučo pa ne bo spal, mi lahko na ZS pošlješ naslov tega proizvajalca, ker cena je ugodna, in mora bit zgleda fajn zadeva da spiš na jogiju, čez dan pa imaš kauč

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvižna postelja v omari
23.3.2011 21:49:59   
tinatona
Jaz si bom zdaj kupila tole posteljo v Ikei - samo v beli barvi. Mi je tud super. Čez dan je kot kavč... pol maš pa posteljo 160x200.

LP

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvižna postelja v omari
24.3.2011 9:52:25   
Ekaz
Tinatona; pozorna bodi na dimenzijo jogijev. Tu je širina 80 cm. Klasični so 90 cm. Glede rjuhe....verjetno pa jo v Ikei imajo tudi takšne dimenzije.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvižna postelja v omari
24.3.2011 9:55:19   
BIA79
Triš, a je podjetju, ki vam je izdelalo trosed, ime Hoja? Mi iščemo različne varjante, seveda najboljša bi bila tista najbolj udobna in poceni :)
Naša dnevna je "kar velika", ampak moramo vse lepo porazdeliti da bomo imeli se kje še obrnit...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvižna postelja v omari
24.3.2011 14:33:55   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Triš, a je podjetju, ki vam je izdelalo trosed, ime Hoja? Mi iščemo različne varjante, seveda najboljša bi bila tista najbolj udobna in poceni :)
Naša dnevna je "kar velika", ampak moramo vse lepo porazdeliti da bomo imeli se kje še obrnit...


Je, samo si nisem upala napisat,ker bi bila kao reklamauser posted image .Jaz sem z njimi res zadovoljna

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 24.3.2011 14:34:12 >

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvižna postelja v omari
24.3.2011 20:43:52   
tinatona
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Tinatona; pozorna bodi na dimenzijo jogijev. Tu je širina 80 cm. Klasični so 90 cm. Glede rjuhe....verjetno pa jo v Ikei imajo tudi takšne dimenzije.


Hej!

JA vem da so jogiji malo ožji. Pa me sploh ne moti. Za rjuhe me pa ne moti če je malo večja. Tud 90x200 bo vredu, tako da jih ne bom posebej kupovala.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvižna postelja v omari
15.9.2014 13:22:47   
ANEJ01

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Sva z možem gledala ampak nama je bilo predrago ,pa še prostora ni bilo takrat za to.Sva se pa odločila za usnjeno sedežno,ki so nama jo izdelali v Zagradcu z izvlečno posteljo.Notri imam latoflex ležišče in dormeo jogi.Cena je bila 800 eur je pa trosed.Meni je to idealnouser posted image



pozdravljeni!zanima me tale vaša ideja oz. slikca troseda ker mi je zelo zanimiva.se jo da videt?hvala

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dvižna postelja v omari
15.9.2014 15:55:41   
mateyka
men je pa tale zanimiva - če bi dal po meri delat. dvojna postelja spodi in kavč zgori, edino kar bi jaz nardila, ejda bi dala na un del zadi, ki je potem polica (zarad dvojne širine pojstle), odprte regale podobne expediitu od ikee, da maš reimo police za knjig čez celo steno zadi (tle na sliki se mi to zdi zguba prostora za shranjevanje).

user posted image

če bi tak kavč/posteljo naredu res močno, bi zdržala leta..

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dvižna postelja v omari
15.9.2014 16:11:35   
tashq
jaz sem pa videla še drugačno varianto,če bi koga zanimalo še kaj drugega...

je bila isto tako izvlečna postelja,ampak zgoraj je bilo pa vse ravno in je odrasel človek bp hodil zgoraj.v tistem primeru,ki sem ga videla,je bil zgoraj na tem "podestu" računalniški kotiček.verjetno je pa pri tem ovira višina stropa.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dvižna postelja v omari
15.9.2014 19:06:14   
ANEJ01

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men je pa tale zanimiva - če bi dal po meri delat. dvojna postelja spodi in kavč zgori, edino kar bi jaz nardila, ejda bi dala na un del zadi, ki je potem polica (zarad dvojne širine pojstle), odprte regale podobne expediitu od ikee, da maš reimo police za knjig čez celo steno zadi (tle na sliki se mi to zdi zguba prostora za shranjevanje).

user posted image

če bi tak kavč/posteljo naredu res močno, bi zdržala leta..


Tale je res zanimiva,samo kakšne ima mere za jogi.a imate kak link kje bi našla kaj takšnega?že vnaprej hvala

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dvižna postelja v omari
15.9.2014 19:43:06   
ANEJ01
tale je tudi zanimiva:http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_1280_1024/public/dti_import/2012/06/01/image_5841058_1.jpg?itok=7onNtxLx

ampak rabila bi bolj idejo v velikosti zakonske postelje in kje v trgovini bi podobno našla?hvala

< Sporočilo je popravil ANEJ01 -- 15.9.2014 19:46:31 >


_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dvižna postelja v omari
15.9.2014 19:47:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ANEJ01
Tale je res zanimiva,samo kakšne ima mere za jogi.a imate kak link kje bi našla kaj takšnega?že vnaprej hvala


široka je po moje poljubno, če jo daš delat po meri. tale na sliki je sicer 120 cm, samo ne vem zakaj ne bi naročil širšo, sploh če ma spodi kolesa/šino al karkoli bi mizar priporočal, da je najbolje.

je pa ta slika iz tega članka:
http://www.dominstil.si/articles/resitve/1006/garsonjera-od-nacrta-do-ureditve/

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?