|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kus kus, ovseni kosmiči
29.3.2011 8:01:30   
pikapolonice
Punčki sem začela dodajati gosto hrano pri 5,5 mesecih. Se še dojiva. Za kosilo je zelenjavo. Dopoldan ali popoldan odvisno kdaj je kosilo in kdaj se doji pa ji dam jabolčni kompot. Zvečer ji svoje mleko iztisnem in dodam malo gresa. Me pa zanima kdaj dodajati kus kus in ovsene kosmiče in kako jih uporabiti? Ali tiste, ki dojite dodajate zvečer kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
29.3.2011 9:11:18   
Najaa
Pri nas so bili ovseni kosmiči za zajtrk, kus kus pa za kosilo zraven kakšne omakice, mesa.

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
29.3.2011 15:52:26   
victrix
Sin se zjutraj in zvečer doji, vmes ima 3 (včasih 4) obroke GH.

Kus kus mu dajem za kosilo ali večerjo skupaj z mesom in/ali zelenjavo.

Ovsene kosmiče največkrat je skupaj z mletim lanenim semenom v navadnem jogurtu.  Včasih mu jih naredim s svežim ali kuhanim sadjem, AM ali riževim mlekom. Od začetka sem mu jih rahlo zmlela v kavnem mlinčku, zdaj jih samo prej namočim, da se zmehčajo. Dopoldan ima ponavadi kombinacije s sadjem, popoldan oz. zvečer z mlekom.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
30.3.2011 21:25:46   
Marčevka2010
V čem mu jih namočiš, kar v ohlajeni prekuhani vodi ali v čem drugem?
Tudi sama razmišljem, da bi jih začela uvajat v hrano.

(odgovor članu victrix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
31.3.2011 18:26:21   
victrix
Če jih pripravim z jogurtom, jih nič prej ne namakam, ampak pustim, da se zmehčajo v jogurtu. Kakšno uro prej naredim in pustim na pultu, da se še jogurt malo segreje.

Če jih delam s sadjem, jih namočim v kompotu, ki mi je ostal npr. od dopoldanske malice ali pa v vodi ter jih nato zmešam s svežim sadjem.

Včasih jih nič ne namakam, ampak malo pokuham, da postanejo takšni "sluzasti", včasih pa ne eno ne drugo, ampak samo vsujem iz vrečke, zmešam s čim in direktno po grlu. Se mi zdi, da je tamalem vseeno, kako jih dobi servirane. user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
1.4.2011 15:02:50   
pikapolonice
Sem ji dala ovsene kosmiče, ki jih je lepo pojedla. Je pa ful kakala po njih. Ima še katero tako izkušnjo?

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
1.4.2011 17:15:17   
victrix
Kaj pa vem........Meni se zdi, da ful kaka po jogurtu ali pa po hrani, ki je v večjih koščkih in vse ne prebavi v celoti. Npr. kakšen amarant potem lovim po ritki, kvinojo ... user posted image
Sklepam, da koščki pospešijo  njegovo prebavo. Mogoče pri tvoji tako delujejo ovseni kosmiči.

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kus kus, ovseni kosmiči
1.4.2011 22:44:49   
Anonimen
Seveda se bolj kaka po ovsenih kosmičih. Edino je treba pazit na zadosten vnos tekočine, ker se preden se izločijo, še napohnejo in pomagajo popucat črevesje.

(odgovor članu victrix)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?