|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UKC LJ - ginekološka klinika
29.3.2011 11:29:56   
watershine
pozdravljene!

vse tiste, ki imate
IZBRANEGA GINEKOLOGA V UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA - LEONIŠČE
ali že vete:

DA BODO UKINILI LABORATORIJ!?
ta bo baje deloval samo še do tega petka 1.3.2011 potem pa nič več!
baje da preveč stane!

vse preiskave bomo morale pacientke opravljati na POLIKLINIKI in to NE NA ISTI DAN KOT JE PREGLED AMPAK PAR DNI PREJ!

sama sem v 8m nosečnosti (PDP 30.4.2011), preglede imam ob ponedeljkih, vozim se 38km (45min) in situacija je taka:

če imam v ponedeljek pregled (4.4.2011) bom mogla v četrtek (31.3.2011) na polikliniko da oddam urin - TOREJ SE BOM ENKRAT PELJALA V LJ SAMO ZA TO DA SE BOM (po domače povedano) POLULALA V LONČEK!!!!!!

meni se zdi to naravnost grozno! predvsem zato, ker nisem bila zadovoljna z storitvami ginekologije v našem kraju in sem šla zato v Lj, in še v samoplačniško ambulanto, ker sem imela že poven kufer vsega in kaj dobim!? maraton po ljubljani zaradi enega lončka urina! halo!
moja ginekologinja mi je rekla da ima tudi veliko pacientk iz Celja in še bolj oddaljenih krajev (tako da je moja razdalja dokaj mila v primerjvi z ostalimi) in poglejmo si kako bi potekal zadnji mesec nosečnosti-ko bi mogle res samo še uživat: 2krat na teden v LJ - enkrat se polulat v lonček, drugič pa pogledat kaj so pokazale raziskave...

KAJ LAHKO STORIMO ME!?

povejte vaše mnenje!

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 5.4.2011 19:46:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
29.3.2011 11:44:04   
mrcinca
hmm, ne vem, kako imate to drugje. Jaz imam ginekologinjo v ZD v Ljubljani, pa moram tudi vedno en dan prej v laboratorij. Tako, da to je pri meni že stalna praksa user posted image in ja, sem bila zadnjič pozitivno presenečena, ker sem na kliniki rezultate dobila takoj.

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
29.3.2011 11:50:00   
watershine
me smo vedno opravile vse na isti dan, sicer je pa pri ZD tako da je ponavadi v bližini bivališča.

tiste ki hodimo v leonišče pa smo iz cele slovenije in kot sem že rekla - moramo določene storitve plačati!

(odgovor članu mrcinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
29.3.2011 13:48:44   
sashy
Tudi pri nas je v ZD praksa taka, da je potrebno urin in kri dati en ali dva dni pred pregledom. Kar se pa tiče kilometrine, ki jo je treba potem zato prevoziti, je pa res neprijetno.

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
29.3.2011 14:01:49   
škrpijonka
Tudi v izolski P je praksa, da se kri in urin data par dni pred pregledom.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
29.3.2011 15:30:33   
Leona2009
Tudi jaz imam ginekologinjo v Leonišču pa mi bo zdaj boljše,da pač 3 dni prej oddam vodo,ne rabim čakat na izvide jih bodo preprosto poslali.V Leonišču sem pa 1x čakala v laboratoriju tudi 2 uri ampak verjamem,da če nisi iz LJ je ta nov sistem kriza ja.Sam pojma nimam kaj lahko storite,pomoje nič,mi smo premale ribice.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
31.3.2011 9:33:54   
mrcinca
Hm. čeprav sem jaz iz okolice Ljubljane imam prav toliko kilometrov do zd kot ti. Sem pa včeraj tudi jaz slišala, da bo to ukinjeno. Škoda, sedaj ko sem obiskovala ambulanto v Porodnišnici, je bila tudi meni ena pot prihranjena. Ampak kaj moremo?

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
31.3.2011 17:56:25   
watershine
ma meni se zdi to naravnost greozno!

pa ne samo zaradi kilometrine, ampak tudi zato ker je to v slo prestolnici-lj in je to ginekološka klinika in da ne morejo imeti svojega laboratorija-ne vem ampak če to ni porazno...

ena je prej napisala da ji to ustreza ker je enkrat čakala 2 ure na izvide saj zdaj res ne bomo čakale na izvide ampak mi je pa moja ginekologinja rekla da je na polikliniki gužva da sploh na vrsto prideš tko da ni bistvene razlike kar se čakanja tiče...

no tale mesec še potrpim potem bom pa razmislila o menjavi ginekologa, poleg tega da mi je moja zdravnica rekla da po vsej verjetnosti ne bo več imela tu ambulante user posted image tko da.... bomo vidli kaj bo še iz tega...

(odgovor članu mrcinca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
31.3.2011 18:39:53   
gajči
Če imate vsaj splošnega zdravnika v domačem kraju, pa se mogoče lahko pri njem dogovorite, da vam vzamejo kri in vodo in potem samo nesete izvid s sabo.

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
1.4.2011 11:08:44   
watershine
ni slaba ideja... bom mojo gin povprašala o tej možnosti =)

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
4.4.2011 10:54:17   
Nenny
A mogoče katera ve uradne ure laboratorija na polikliniki?

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
5.4.2011 11:56:12   
watershine
samo dopoldne je lab. od katere do katere ure točno pa žal ne vem.

še nekaj novega je kar se tiče teh laboratorijev... me bi lahko šle v svoje zdravstvene domove v laboratorij, ampak baje zaračunajo več kot poliklinika in zato potem leonišče noče plačati računa! JOJ RES SEM VESELA DA MAM ŠE SALB MESEC DO PORODA DA BOM REŠENA TEGA SKAKANJA...

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
4.5.2011 9:12:53   
Encijan
A je že kaj novega na to temo? Meni je zadnjič v laboratoriju še na GK rekla, da bo tole predčasno oddajanje urina/krvi le začasna zadeva, dokler ne zrihtajo računalniške povezave, ni pa vedela kdaj to bo.

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
4.5.2011 14:02:12   
scarlett_
Nič novega, jaz sem šla včeraj na Polikliniko, ker imam jutri pregled. Na vse skupaj sem čakala uro in pol. Laboratorij pa mislim, da dela do 15:30, ampak ne me vzet za besedo, ker sem bolj na hitro ošinila list na vratih. user posted image

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: UKC LJ - GINEKOLOŠKA KLINIKA
9.5.2011 13:55:11   
Leona2009
Ni res,da laboratorij dela samo dopoldan,delajo do 15.30,sem pa očitno imela srečo,ker sem vse skupaj (kri in voda) opravila v 10.minutah.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?