|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Upravičenost do AM glede na dohodke
15.5.2011 10:37:40   
Nocturama
Ojla,
ena mamica mi je na sprehodu na hitro povedala, da je smo kao glede na odločbo od CSD za otroški dodatek (kjer je razviden v kateri dohodkovni razred spadamo), upravičeni do 330g (menda?) zastonj AM mesečno. Je katera slišala kaj o tem, ali katera to uveljevlja? user posted image Kako to sploh izvedem - grem v lekarno po Novalac z odločbo od CSD ali kako? user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Upravičenost do AM glede na dohodke
15.5.2011 19:24:11   
aelail
Mi smo dobili beli recept pri pediatrinji, ker menda krije občina to mi je patronažna povedala Dobili pa smo do četrtega meseca, za naprej pa ne vem.

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Upravičenost do AM glede na dohodke
16.5.2011 13:43:44   
spela**
V mariboru je tako, da k pediatru prineseš odločbo o višini otroškega dodatka in če si upravičen do AM ga dobivaš na recept do 6.meseca!Nisem pa več čisto ziher kolko smo ga dobili, ampak je blo kar nekaj škatl na mesec!


_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Upravičenost do AM glede na dohodke
19.5.2011 8:22:51   
Nocturama
O hvala, sem iz Maribora, bom preverila! user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Upravičenost do AM glede na dohodke
27.5.2011 17:49:07   
mamicaaa
Mi smo dobili 3600g (9 škatl) na mesec- do dopolnjenega 6. meseca. Smo pa iz Maribora.

_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Upravičenost do AM glede na dohodke
27.5.2011 20:24:18   
titanik
Moja sestra bo imela kmalu starega sina eno leto in še kar dobiva mleko brezplačno.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu mamicaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Upravičenost do AM glede na dohodke
28.5.2011 14:12:30   
Taddy78
Te pa se je to spremenilo? Ko sem sama rodila (isto sem iz MB), sem dobivala recept za brezplačno AM in ni imelo nobene veze z mojimi dohodki. Vmes je 2 meseca bilo plačljivo, potem pa so spet spremenili zakon in sem ga dobivala brezplačno do 6.meseca. Je pa res, da ga je bilo premalo in sem vedno morala dokupit kako škatlo ali 2.

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?