|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drage moje julije in ostale..
17.8.2005 22:10:22   
LONA13
Ja tkole se vprašaš zakaj ravno jaz.
Cipresa tvoj cukerček bo tudi uredu, sreča je da so pravi čas pogruntal da nekaj ne štima - tko kot pri meni.
Je pa nekaj najhušega da imaš malega sončka, pa ne moreš biti z njim, da revček sam leži v bolnici. Boš vidla, da tud če ti ne bo celo noč spal si ne boš nikoli rekla -joj kolk bi rada spala. Nikoli ti ne bo težko vstat pa ga pestvat pol noči. Take izkušnje te spremenijo in ko je vsega konec se sprašuješ le od kje mi toliko moči in živcev.
Meni je vstal v spominu stavek medicinske sestre v Londonu, ki je rekla: Bog se je odločil, da malemu podari življenje. Če pomislm za nazaj, so res vse ugotovili v pravem času. Pravi čas so v porodnišnci pogruntal da nekaj ne štima - npr. če bi rodila popoldan, bi malega pregledali naslednji dan in bi lahko bilo že prepozno. Ko smo prišli v London smo imeli slabo vreme, od tistega dne ko je bil Nejc operiran je vsak dan sijalo sonce - tudi to nekaj pomeni.

Punce lahko noč in se pišemo.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Drage moje julije in ostale..
17.8.2005 22:39:58   
mimica
Joj, lona, kar groza me je, ko pomislim kaj vse si morala dati skozi. Ni hujšega kot dejstvo, da z otrokom ni vse v redu.Vidim, da si bila močna in za nadaljni pogum in moč ti pošiljam :rozica:.
Cipresa, tebi in tvojemu :duda:pa želim, da bi bila čimprej skupaj ter da bi lahko začeli uživat družinsko življenje.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Drage moje julije in ostale..
17.8.2005 22:55:50   
smrka
O Lona, hval Bogu da se je vses dobro izteklo.... Lepo se crkljajte, in vse cestitke!!

P.s.: si pozabila dat slike gor, ker jih ni gor?

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 2:50:55   
PBJ
Lona, naj vam v prihodnje teče vse tako, kot je treba:rozica::rozica:.

Pa čestitke za tvojega sončka...

LP

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 9:18:13   
LONA13
Ne morm dat slik gor, ker so na rr vzdrževalna dela. Takoj ko poštimajo jih dam gor

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 10:08:43   
Meceno
Pa saj ne morem vjet,...a te ni pobralo LONA ?,... ni kaj, si res skala :bravo::bravo::bravo:
Samo da je sedaj vse ok z :duda:
UŽIVAJTE 9nebesa

CIPRESA,... naj vas :angel::angel::angel: čuvajo, pa poročaj dalje kako je .


Lp

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 11:47:33   
Pia73
Samo, da je zdaj z Nejcem vse v redu! :rozica: Joj, si sploh ne predstavljam, kaj vse si mogla prestati. Vsa čast ti in kapo dol! :rozica::rozica::rozica:

Cipresa tebi tudi želim, da boste kmalu vsi skupaj! 9nebesa

Me je kar strah postalo za našega :duda: . A mislite, da sigurno vse dobro pogledajo? :zmeden2:

Le kaj je kaj z našo Dari?

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 12:52:29   
Meceno
Hay Pia73
To, ali naj bi te dobro pregledali je, saj veš težko reči,...ampak imamo na voljo UZ ki pokažejo če je vse UREDU ali NI in razne teste ,...
Žal pa se še tu in tam kaj sfuži in potem :((:((:((:((
Jih pa kar pogledajo, predvsem srčeka, saj opažajo predvsem da obstajajo ljudje ki imajo težave z zaklopko in to želijo sedaj popravit

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 12:56:45   
Sash
:bravo::bravo::bravo::bravo:
Čestitke Nejcu! In čestitke tudi mamici, ki je to prenesla. Nekako vem kako je hudo. Čeprav moj sinko ni bil tako bolan ampak je tudi bolehal in sama sem kmalu se "sesula".
Ampak pomembno je, da je mali korenjak Nejc zdrav. Čestitke na zdravnike in za njihovo dobro opravljeno delo.:bravo::bravo::bravo::bravo:
Lepo se crtajte!
:sloncek:Sash:kuza:

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Drage moje julije in ostale..
18.8.2005 17:29:03   
Anhelo2


U Lona ste pa res dali skozi! Ampak vsaka čast za takšen optimizem in moč, naj vas to spremlaj še naprej in da nikoli ne zmanjka.
Jaz pa se sekiram zaradi nedolžnih spuščajčkov :zmeden:.

Cipresa tebi pa tudi držimo pesti, da bo se stanje čimprej izboljšalo.

LP Buu

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Drage moje julije in ostale..
19.8.2005 11:34:12   
Talči
Draga Lona, Nejc in ati,
ko sem prebrala tvojo zgodbo sem se najprej zjokala, tako me je ganila.
Še so :angel: nad nami in še obstajajo strokovnjaki, na srečo. Če pomislim, da bi se meni in mojemu malemu Žigi to zgodilo, ne vem, kako bi prestajala te trenutke. Vsaka čast tebi, :duda: in :love:.
Želim vam, da vas spremljajo ZDRAVJE, sreča, veselje in vse kar si mlada družinica lahko zaželi.
Lepo, da si se oglasila in svojo izkušnjo delila z nami. Zdaj lahko toliko bolj cenimo to, kar imamo.
:rozica::rozica::rozica:
:angel::angel::angel:
Talči

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Drage moje julije in ostale..
19.8.2005 11:39:47   
Anonimen
Čestitke!!!:bravo::bravo:

Upam, da bo sedaj vse dobro z Nejcem.

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Drage moje julije in ostale..
23.8.2005 0:39:02   
Anonimen
Sem se kar zjokala zraven, ko sem brala. Sem še toliko bolj "noter padla", ker imam tudi sama Nejca. Občudujem te, da si vse to zmogla in bila močna za svojega sinka, ki te je v tistih trenutkih najbolj potreboval ob sebi.

Držite se, veliko se cartajte in imejte se radi. :rozica::rozica:

Res je, zaradi takih zgodb, še veliko bolj cenim življenje.;)

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?