|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materino mleko smrdi?
19.5.2011 8:25:59   
Nocturama
Hm.
Nekaj časa nisem dojila in mi je mleko usahnilo, sedaj si poskušam črpati, ker dojenčica ne želi dojke, jaz pa hočem da vsaj malo mleka dobi od mene. Finta pa je, da mogoče ne želi dojke, ker to malo kapljic, kolikor si izčrpam - smrdi. user posted image Drugače me dojke ne bolijo ne nič, tako da kakšnega vnetja najbrž nimam. Kaj bi to lahko bilo?

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materino mleko smrdi?
19.5.2011 9:03:07   
koala
Meni sice ni nikoli smrdelo, je pa vonj in okus spremenilo dan pred menstruacijo, pa tudi med menstruacijo je imelo čist drugačen vonj in okus. Posledično je v tem času dojenje odklanjal.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Materino mleko smrdi?
19.5.2011 9:24:19   
Lunca1
Meni se je to zgodilo in sicer je mleko postalo slano in posledično je tamala zavračala dojenje.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materino mleko smrdi?
19.5.2011 10:30:01   
Medea10
Nekateri pravijo, da če telovadiš in si pregreješ telo, se mleko lahko tudi skisa. Tako, da če si bla kaj aktivna je mogoče krivo to. user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materino mleko smrdi?
19.5.2011 13:54:19   
DragonLady

IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Nekateri pravijo, da če telovadiš in si pregreješ telo, se mleko lahko tudi skisa. Tako, da če si bla kaj aktivna je mogoče krivo to. user posted image



Hmmmm...mam predlog! Naredi jogurt! user posted image Hecam se, seveda...mogoče kadiš? To vpliva na okus in vonj mleka...Možno pa je, da nimaš več "kvalitetnega" mleka, tistega hranljivega ampak je bolj vodeno in "nekvalitetno"...če praviš, da ti ga zmanjkuje, je to čist možno. Ne počuti se krive...jaz sem pri prvem otroku jokala ko dež, ko sem nehala dojit-se ni hotel več dojit, ker ni bilo več količinsko dovolj mleka. pa sem se trudila, verjemi. Moj nasvet...kupi AM, pa bo otrok sit in mamica mirna.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Materino mleko smrdi?
20.5.2011 11:56:35   
Nocturama
Ja, hvala, DragonLady, to bo verjetno to. Tudi jaz sem jokala, ko nisem več mogla dojiti, mala je zdaj pač izključno na AM. Pogrešam sicer, da je prisesana name (tisti hormon sreče, ki se sprošča pri dojenju, oksitocin ali kako že, je zakon), ampak se bom že navadila da verjetno nič več dojenja zanjo... user posted image


_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Materino mleko smrdi?
20.5.2011 12:42:02   
mini86
, da nimaš več "kvalitetnega" mleka, tistega hranljivega ampak je bolj vodeno in "nekvalitetno"...


to NE obstaja..madona tok se govori o tem ampak še vedno se najde kdo k ne dojame..mal si preber na monu o tem al pa prau pri svetovalkah za dojenje


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kaj vam je lepše za deklico?
ruby19

Kaj bi izbrale?

Sara (81%)

Sara Ana (19%)


Število vseh glasov: 261

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!