|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 15:24:17   
crci06
ja, duc.20, to je slovnično pravilno

polde zame ni nič vreden = polde je zame ničvreden
(torej poldeta ne maram, mi ni OK)

kje so zdaj tiste slavistke, ki popravljajo S/Z in vejice?

Lahko boš dobil še obširnejšo in pravilnejšo razlago,
zaenkrat pa beri:

"NIMA SMISLA, KER VAS NE POZNAM IN ZAENKRAT STE ZAME NIČVREDNE"

In če greš v detajle, je to itak napisano za ženski spol user posted image

Maš pa ti srečo!

Vsebine teme pa ne bom komentirala, da se ne bomo spet štrikali levo in desno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 15:26:48   
Anonimen
sj sm sam razlago rabu, ne morm vsega vedtuser posted image

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 15:31:40   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: duc.20


...citiram: "Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. "
a si se tuki zatipkala ali si tako mislilauser posted image  Ker to pomeni da zanjo ste nekaj vredne, ne da niste vredne.




user posted image  Je pa ena posebnost v slovenščini... dvojno zanikanje. user posted image



ne no, dejte men to resno razložit a je to možno al se je zatipkalauser posted image


Mislim, da če bi napisala, da "niste ničvredne", bi bil dejansko kompliment za nas. user posted image
Ker je pa napisala "nič vredne" narazen, nas je pa prijazno zmetala v isti koš in zanjo dejansko nismo vredne nič. ;)

Slovnica gor ali dol, ne vem zakaj se potem sploh še ukvarja z nami.


Patrickova, jaz se strinjam z luciko, ko pravi, da je razlika med 14dnevnimi dojenčki in starejšimi. Jaz sem tudi vedno govorila, da nikakor ne bom pustila otroka jokat, zdaj ko se pa že 9 mesecev nisem naspana, počasi začenjam razmišljat o bolj drastičnih metodah (jih pa še nimam namena izvajat, ker sem preveč soft mama). Boš pa tudi sama videla, da je precejšnja razlika med pravim jokom in jokom iz trme oz. izsiljevalskim jokom. Moj naprimer, se včasih prebudi s hudim jokom, očitno kaj grdega sanja - takrat ga jasno vzamem ven in potolažim, ko pa se joka iz trme, samo da bi ga vzela ven, ga pa ne vzamem, temveč ga poskušam potolažit z božanjem, prigovarjanjem itd.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 15:38:32   
Anonimen
Dobro, vsaka ima svoje mnenje.. Sem pa hotela napisati niste ničvredne, ampak saj ni važno to.. Ve se le lepo naprej pogovarjajte o teh metodah.. LP

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
5.8.2007 22:07:18   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Boš pa tudi sama videla, da je precejšnja razlika med pravim jokom in jokom iz trme oz. izsiljevalskim jokom. Moj naprimer, se včasih prebudi s hudim jokom, očitno kaj grdega sanja - takrat ga jasno vzamem ven in potolažim, ko pa se joka iz trme, samo da bi ga vzela ven, ga pa ne vzamem, temveč ga poskušam potolažit z božanjem, prigovarjanjem itd.


se podpišem pod to!

Mi2 tud ravno zdaj hočeva našega skoraj enoletnika navadit, da bi celo noč prespal v svoji posteljici-toda ne na račun dretja, ampak ko se ponoči zbudi ga začnem božat in tudi pojem mu-zjutraj sem sicer zelo utrujena, kar pa bi prav tako, če bi ga poslušala, da se mi dere-v tem primeru najbrž še bolj. prvo noč se je sicer nekj časa drl, ker pač nisva hotla popustit (me je kar pri srcu bolel), pa sem vstala in šla po igračo-kužka-in mu kazala očke, ipd., se je čisto umiril in po dobri uri "pogovarjanja" je mirno zaspal. Lahko pa bi ga to uro+ pustila, da bi se drl-itak bi na koncu zaspal,.......ampak ne mirno! In sedaj ni potrebno nobeno noč eno uro vstrajat, da zaspi nazaj ampak le par minut.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
6.8.2007 19:02:16   
aezzy
joj, punca je samo za nasvet vprasala.
naslovljeno je pa na vas, ki ste jih pac pustile jokat, me, ki pa nismo se pa malce vmesavamo, haha.
vsak pa svoje in to je ok.
zdej bi pa samo se pokomentirala tist citat iz knjige od tistega joka ponoci.ocitno ni vse res, ker se moja ne zbudi v taki grozi, samo zejna je ali pa jo dlesen zaboli in takoj ko odpre oci zagleda medvedke, ki jih ima okoli sebe! takoj ko zaslisim vzdih sem pa itak pri njej.

ne razumem pa zakaj bi se mogli dojencki po 6 mesecu se ponoci dojiti!?!??? vecina vas pise, da gre k vam v posteljo in jih podojite (pocrkljate, kakorkoli). evo, tukej je odogovor zakaj ne zaspijo sami.
pa ne mi govort, da vas mora cutit, da je povezan z vami. kaj pa tiste, ki ne dojijo? pa so, verjemite mi, ravno tako povezani in se cutijo in ne vem se kaj. vse smo jih nosile 9m(no, z izjemami, sevede) in vse z njimi dihale.
upam, da me ne boste zdej lincale, nic hudga ne mislim s tem, samo vprasam.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 131
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?