|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za zajtrk 8-mesečni?
14.6.2011 21:45:48   
tybysy
Hčerki sem pri 4 mesecih začela uvajati gosto hrano - brez problemov. Zdaj poje 3 obroke
- malica okoli 11. ure: sadje ali sadje+jogurt
- kosilo med 14. in 15. uro: zelenjava, meso, krompir, riž, testenine...
- malica/večerja okoli 18. ure: mlečno-žitna kašica (z AM)
Zjutraj in zvečer dobi AM.
Zelo lepo je in poje za moje pojme kar velike obroke. Nobene hrane ne zavrača.
Problem je, ker ima že en mesec praktično isto težo (7.900 g, rodila se je s 3.760g), drugače je pa kar dolga (kupujem ji 74/80 oblekice). Mislim, da ji moram uvesti še en bolj konkreten obrok. Nimam nobene ideje, kaj naj ji dam za zajtrk? Najraje bi ji skuhala kakšne ovsene kosmiče ali proseno kašo ali polento na mleku, pa ne vem, če ji lahko dam navadno mleko iz mlekomata? Jogurte sicer je že kakšna dva tedna brez reakcije.
Kakšen predlog??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za zajtrk 8-mesečni?
14.6.2011 22:35:46   
Tea 1
Naš je star 9 mesecev,
Zjutraj se najprej doji,
ob 8h poje žitno sadno kašico,
ob 10h sadje, 
ob 14h kosilo-zelenjava, meso, riž,
ob 17h skuta ali jogurt,
ob 19.30 žitno kašico,
dojenje pred spanjem...
Zdaj ko sem to napisala, šele vidim da skos je...ampak obroke ma kar majhne, včasih zajtrka sploh noče in se mi zdi da ga sploh ne bi pogrešal...ma pa 13 kil.

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za zajtrk 8-mesečni?
15.6.2011 22:06:53   
malibauc
IZVIRNO SPOROČILO: Tea 1

Naš je star 9 mesecev,
Zjutraj se najprej doji,
ob 8h poje žitno sadno kašico,
ob 10h sadje, 
ob 14h kosilo-zelenjava, meso, riž,
ob 17h skuta ali jogurt,
ob 19.30 žitno kašico,
dojenje pred spanjem...
Zdaj ko sem to napisala, šele vidim da skos je...ampak obroke ma kar majhne, včasih zajtrka sploh noče in se mi zdi da ga sploh ne bi pogrešal...ma pa 13 kil.


Kuuuuuuuuuuuuuul, še eden Popaj, tako kot naš.......Mojega Popaja kar hecajo zaradi njegovih 'mišic'..................

Zdaj pa vprašanje: a mu je še dovolj tvoje mleko, Tea1?
Ker mojemu ni, pa mu moram dodat AM (od približno 8. meseca, zdaj je 9,5).
In tudi njegovi obroki so dokaj majhni, mleko pa je zakon....................

Jaz dam za zajtrk tudi žemljico in mleko(user posted image ). Ima ful rad.

(odgovor članu Tea 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za zajtrk 8-mesečni?
15.6.2011 22:09:45   
malibauc
IZVIRNO SPOROČILO: tybysy

...............Najraje bi ji skuhala kakšne ovsene kosmiče ali proseno kašo ali polento na mleku, pa ne vem, če ji lahko dam navadno mleko iz mlekomata? Jogurte sicer je že kakšna dva tedna brez reakcije.
Kakšen predlog??



Koliko vem, da še ni dobro prehitro dajati navadnega mleka. Jogurti, skute,....so drugače predelani. Sej nekje na RR piše o tem, malo prebrskaj.... če najdem, prilepim....

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za zajtrk 8-mesečni?
16.6.2011 9:27:53   
Tea 1
Ja, mleka imam še ogromno...Je pa res pravi Popaj, prav imašuser posted image .

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za zajtrk 8-mesečni?
16.6.2011 10:05:02   
lejla19
punce kolk pa pojedo vaši približno na obrok? moja je stara 8,5 m,pa poje vsak obrok res ful malo..ok 120 skor največ, edin večerje ponavadi več..jo pa še cel dan po malem dojim, tud ponoč..sam men se zdi vse skup ful malo.. aja, drgač pa za zajtrk jemo žitne kašice..včasih pa sploh noče zajtrkovat:(

(odgovor članu Tea 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj za zajtrk 8-mesečni?
16.6.2011 14:25:28   
tjasaoasis
Moja je stara kor. 8 mesecev in ima pri višini 72cm cca. 9100g. Sicer že od nekdaj poje manj kot je kao priporočena vrednost ampak se še vedno kr fajn redi :) Ima pa pet obrokov, zjutraj spije cca 190ml AM, potem ima tri obroke na žlico (zelenjavne in sadne kašice) vse so cca. 180-190g, in zvečer pred spanjem spije še ene 200ml AM. 

(odgovor članu lejla19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?