|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mešalnik & soparnik Avent
27.6.2011 23:35:22   
Roberta69
V knjižici receptov sem zadnjič opazila prov kulski mešalnik in soparnik AVENT, ampak vidim, da je kar precej drag, pa me zanimajo kakšne konkretne izkušnje in do kdaj (starost otroka) ste aparat uporabljali. Mi sicer imam zelo kakovostno parno pečico, ampak se mi, za tistih par žlic, ki jih škratek trenutno poje, niti ne da prižigat pečice, pa še predolgo traja, da se segreje, itd., naš mali je pa kot volk, ko je lačen in se takrat zelo mudi user posted image . Imamo pa 8-mesečnika in dobimo še enega dojenčka.


_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.6.2011 10:27:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mešalnik & soparnik Avent
28.6.2011 11:21:18   
Teta M
Jaz ga imam, nisem ga kupila pri nas,ker je absolutno predrag. Sem ga preko amazona kupila, je koštal 60 GBP....Meni pride zelo prav, nič pacanja ni, vse notri namečeš, skuhaš na sopari, obrneš to isto posodo navzdol in gumb v kontra smer in zmiksaš zadeve in obrok je pripravljen. Mi ga sedaj uporabljamo nekje 1,5 mesec,ko smo začeli z uvajanjem goste hrane...Pač dokler ne bo mala začela jesti večjih kosov,ga bom uporabljala....Sicer pa ga lahko uporabiš tudi zase,če pač želiš kaj skuhat na sopari, ali pa samo kot mikser....

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mešalnik & soparnik Avent
28.6.2011 23:28:48   
parga
Jaz sem ga nabavila in je eden od boljših nakupov. Tako kot je napisala predhodnica, zmečeš notri, osopariš in nato še zmiksaš.  Uporabljam ga sedaj že 5 mesecev in pomoje ga bom še kar nekaj časa.
Poleg tega sem tudi sama sebi nekajkrat naredila sadni šejk in je prav fajn.
Res je, da je kar drag, ampak je vreden svojega denarja.

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mešalnik & soparnik Avent
29.6.2011 17:38:18   
Marčevka2010
Se strinjam s predhodnicama. Meni je super.

Edino na ceno je treba gledat. Midva sva ga kupila v BC, znižanje okoli 110 €, redna okoli 135 €. Potem pa čez 14 dni akcija v Leclercu, redna cena ista kot v BC znižana in še 25 € se je na kartico dobilo. Se splača malo pregledat preden se kupi. Sploh, če ga ne potrebuješ že jutri.

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mešalnik & soparnik Avent
29.6.2011 18:05:40   
tjasaoasis
Jaz sem si želela tega ampak se mi je zdel predrag. Potem pa sem v Leclercu naletela na podobno zadevo, samo da ima ločen mešalnik in soparnik vendar je cena občutno nižja (takrat je bil v akciji okrog 60€). Uporabljala sem ga kakšne dva meseca, dokler je imela hči še manjše porcije in sem ji še miksala vse. Zdaj pa večjo količino zelenjave skuham kar v posodi za kuhanje na paro (posoda nad posodo varianta) in vse skupaj samo pretlačim z vilico in zamrznem. V bistvu je to še najcenej varianta. Sem pa že razmišljala da bi prodala ta aparat ampak ker je bil relativno malo rabljen bi ga ponudila po ceni 45€. Če katero zanima slučajno, je pa to ta zadeva http://www.flickr.com/photos/badabulle/4248225730/.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mešalnik & soparnik Avent
5.7.2011 21:59:08   
DanijelaNeli
Že nekaj časa nazaj je bila odprta tema o tem Aventovem aparatu...

Kot so rekle predhodnice...ZAKON JE!
Najboljša stvarca poleg dude in baby phonauser posted image

Jaz sem ga kupila v BC.Res je drag,a vreden vsakega €.
Dobila sem ga zelo poceni...Ker se je takrat dobilo v prodnišnici tiste darilne bone za BC.In je bil tudi bon za -30% pri nakupu soparnika,pol sem pa imela še darilne bone in sem dala res malo zanj.Okol 50€,al nevem koliko že.

Je pa špica glede kuhanja na sopari...Okus hrane je fantastičen.Pa naj si bo to eno živilo,ali pa celo kosilo
narejeno z njim.Poleg tega,se ohranijo vsi vitamini-minerali,...
Zdaj bomo imeli kmalu 1 leto in ga še vedno uporabljam za skuhat kakšno zelenjavico,ta večji hčerki naredim sadni shake,...+ je tudi v tem,da ga potrebuješ v nadaljnje in ne samo do 1.leta npr.

Če hočeš pasirano,pač zavrtiš par sekund več,lahko pa narediš kašo-kot bi jo samo z vilico pretlačil.

Meso,ribe...pridejo res njamsiiiiiii...


Mislim,da ti ne bo žal...

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mešalnik & soparnik Avent
16.7.2011 11:03:08   
darchy82
Tale Aventov soparnik sem tudi jaz nabavila preko Amazona in je super. Hrana je hitro in enostavno pripravljena z minimalno packanja user posted image


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?