|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   atopični dermatitis in kreme za sončenje
10.7.2011 21:28:20   
kralj matjaž
Pozdravljnene,
s katerimi kremami mažete vaše dojenčke oz malčke z AD? Naš ima 11m in bi ga rada namazla, saj je že kar "mobilen" in večkrat uide na sonce, pa ne vem s katero kremo za sončenje, kateri faktor, zaradi atopičnega dermatitisa?
še bolj so me zmedli tisti, testi, na katerih naj bi bila Lidlova krema najboljša jaz pa sem imela v mislih bolj Eucerin ali Ilrido ali kaj podobnega.
skratka, hvala za kakršen koli namig!
Lep vroč večer še naprej ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
11.7.2011 7:16:44   
**Tinkara78**
V obdobju najhujšega AD smo malo mazali z Vichy zaščitno kremo. Sem pa brala zelo dosti dobrih izkušenj s kremami iz Hofera. Smo imeli že lani njihovo kremo in tudi zdaj sem kupila in nobenih težav. Je pa res, da trenutno nimamo težav s kožo, je pa hčerka hud alergik.

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
11.7.2011 8:22:50   
hubi
Eucerin.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
11.7.2011 17:59:53   
Minja 80
Avene :)

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
12.7.2011 8:47:16   
Vilma
Mogoče je najbolje, da greš v lekarno in vzameš par testerjev. Tako boš najbolje vedela, kako malčkova koža reagira na določeno kremo. Mi sicer uporabljamo kremo Daylong, ampak kot vidiš, ti je vsaka dala drugačen odgovor in se boš tako težko odločila.

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
15.7.2011 14:36:37   
lučka 25
Daylong Baby faktor 30. So mi na podlagi AD pri hčerki priporočili prav to kremo in sem zelo zadovolja z njo. Ne mislim nobene druge uporabljati.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
15.7.2011 14:48:32   
innes4
Jest pa moram iz prve roke pohvalit hoferjevo kremo za sončenje...jo uporabljam za 13mesečnega sinčka, ki HB nima AD, imam ga pa sama že od 1leta dalje in s to kremo nimam nobenih problemov, mi res zelo paše...sem pa tudi alergična na sonce, pa letos, ko se mažem s to kremo nimam nobenih alergij na soncu user posted image user posted image

_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: atopični dermatitis in kreme za sončenje
22.9.2011 21:07:48   
za otroka
do treh let eucerin, potem mešali z oljčnim oljem. pa vedno majčko gor iz naravnih materialov. zelo tanko.
poglej www.bebinatura.si

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?