|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 12:21:34   
soncek3
Pred enim tednom sem imela carski rez. Šiv se je menda lepo zacelil. Že par dni pa me peče od šiva navzdol vmes proti nogi in spolovilu. V bolnici so mi to objasnili, da zaradi tega, ker med rezanjem oni tkiva notri odmikajo, da pridejo do materniceuser posted image . Zanima me, ali je imela še katera take bolečine in po kolikem času ste bile "fit" po carskem rezu oz. koliko časa ste še čutile bolečine. .

Lep danuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 13:26:06   
m_o_i
znana bolecinauser posted image
nekje en mesec po CRju sem se ze cisto brez tezav sklonila oz. pocepnila, tak da...malo se pocakaj

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 15:11:10   
josephine27
tud jst sm mela prvi mesec bolečine potem je šlo na bolje. po ene 2 mesecih pa je bilo potem ok in nisem čutila več bolečin. samo šivi so me še občano skeleli.
tako da prvi mesec je po moje kar normalno če bolečina ni ful huda. 

_____________________________



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 18:35:31   
Najaa
Uh dolgo. Ne bom pisala v mesecih, da te ne prestrašim sam moraš vedet, da je to poseg v telo in se vse skupaj dolgo celi.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 18:39:17   
Katy78
Jaz sem CR zelo dobro prenesla, nekje prve 3 dni sem jemala nekaj proti bolečinam, potem pa ni bilo treba več, pa tudi potem nisem imela kakšnih hujših bolečin - ok, kakšnih 14 dni me je še malo "zategovalo", to je bilo pa tudi vse.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 18:51:46   
darchy82
Tudi jaz sem rodila s CR in sem vse skupaj zelo dobro prenesla. Prvi teden me je vse bolelo, po dveh tednih sem si pa čisto opomogla. No, kakih 7 tednov po porodu sem se tudi že normalo s športom začela ukvarjat, tako da res ni bilo težav user posted image
Me pa še zdej občasno brazgotina skeli ali srbi, ampak nič hudega.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pekoča bolečina po carskem rezu
15.7.2011 21:14:23   
PC Baby
Jaz sem imela 2 CR in oba sem zelo dobro prenesla, po 1 tednu sem se že sklanjala, počepala itd, športat sem pa začela po cca 8ih tednih, ko sem bla že čisto "fit". Me je pa šiv pri ta prvem zategoval skoraj 2 leti (do drugega poroda), pri ta drugem me pa še vedno zateguje (zdaj bo 6 mesecev po CR). Malo boljše je, če si večkrat na dan šiv mažem s kremo za telo, ampak ni neke blazne razlike.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?